VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mazlíček roku je tu, pošlete nám toho svého

Benešovsko - Máte doma pejska nebo kočičku? V tom případě jste jistě přesvědčeni, že právě ten váš miláček je miláčkem, či lépe mazlíčkem číslo 1.

3.6.2011
SDÍLEJ:

Matýsek. Foto: Zdeněk Kellner

Nenechte si vašeho kamaráda pro sebe. Ukažte všem čtenářům, jaký je fešák, jaká je to parádnice. Vyhlašujeme soutěž Mazlíček roku Benešovského deníku.

Jak můžete zajistit, aby právě váš pejsek nebo kočička byli zvoleni těmi nejkrásnějšími? Především ho musíte přihlásit do soutěže Mazlíček roku Benešovského deníku. K tomu slouží formulář, který nejdete v tištěné podobě Benešovského deníku.

Tam vyplníte základní údaje a pošlete fotografii elektronickou poštou na adresu redakce.benesovsky@denik.cz. Pošlete, prosím, co nejkvalitnější fotografii, aby v novinách byl váš mazlíček opravdu ten nejkrásnější.

Přihlásit svého favorita můžete i prostřednictvím pošty, když fotografii s příslušným popisem zašlete na adresu redakce: Benešovský deník, Na Bezděkově 2056, Benešov 256 01.

Fotografii můžete přinést do redakce také osobně právě na výše uvedenou adresu.

Přihlásit lze pejska nebo kočičku až do 20. června. V tento den ukončíme přijímání vašich fotografií. Následně sestavíme „kandidátku“ a od 24. června otiskneme všechny vaše favority. A na vás bude, abyste dali prostřednictvím kuponu v Benešovském deníku hlas tomu, koho budete považovat za nejkrásnějšího a nejsympatičtějšího. Zkrátka Mazlíčka roku.

Kromě hodnotných cen od společnosti Brit – VAFO PRAHA pro majitele nejkrásnějších mazlíčků získají ceny i ti, kteří se zapojí do hlasování.

Hlasovat se bude na kuponech otisknutých v Benešovském deníku a také na tomto webu.

MAZLÍČEK BENEŠOVSKÉHO DENÍKU
Jméno mazlíčka a věk: …………………………………………………………………………………………………………………………......
Charakteristika mazlíčka: ..........................................................................................................................................
………………………………………………………………………………………………………………………………………………….....................
......................................................................................................................................................
......................................................................................................................................................
Jméno majitele mazlíčka: …………………………………………………………………………….....................................................
Adresa majitele mazlíčka: …………………………………………………………………................................................................
Telefon na majitele: …………………………………………………………………………………………………………………….................
Jste předplatitelem Benešovského deníku? ANO NE
Výše uvedené osobní údaje budou sloužit výhradně pro interní účely vydavatelství VLP
DŮLEŽITÉ: TENTO FORMULÁŘ NEMUSÍTE TISKNOUT, STAČÍ PODLE NĚJ POUZE MAILEM ZASLAT DOPLNĚNÉ INFORMACE SPOLEČNĚ S FOTOGRAFIÍ MAZLÍČKA.

Autor: Zdeněk Kellner

3.6.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Oskar Fotr.
14

Důležitější je pro mě výhra mužstva, říká Fotr

Pěstujeme olivy

KRÁTCE: Kvůli filmu se bude omezovat chod vozovky

Benešov - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

V Benešově má vzniknout první soukromá základní škola

Benešov /ANKETA/ – V podmínkách Benešova naprosto unikátní záležitost chystá na příští školní rok podnikatelka Helena Šešinová. V centru města chce otevřít první soukromou Základní školu Zvonková.

Za elektronickou hudbou míří do Benešova tisíce lidí

Benešov /FOTOGALERIE, INFOGRAFIKA/ - Zřejmě poslední festival, který bude uspořádán v areálu Táborských kasáren v Benešově, začne již v pátek od 18 hodin a potrvá až do neděle. Na třetí ročník Exploration festivalu přicestují za taneční elektronickou hudbou o víkendu davy lidí.

O hlasy středočeských voličů usiluje celkem 26 stran

Praha – Politických stran, hnutí a dalších subjektů, které se v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR budou ve středních Čechách ucházet o hlasy voličů, je celkem 26. Krajský úřad to mohl konstatovat po úterní 16. hodině, kde vypršela lhůta pro podávání kandidátních listin. „Celkem se ve Středočeském kraji na podaných kandidátních listinách strany a hnutí snaží do voleb zaregistrovat 753 kandidátů,“ konstatoval Pavel Lochař z krajského úřadu. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení