VYBERTE SI REGION

Na Čerčanský Chlum běželi i čtyři pejsci

Čerčany - Výběh na Čerčanský Chlum, jenž se konal  v sobotu poosmnácté, odstaroval letošní sérii Běhů dokopců v Praze a okolí. Opravená výsledková listina.

28.2.2016
SDÍLEJ:

Běh na Čerčanský Chlum 2016 - odstartováno.Autor: Deník/ Ladislav Jerie

Zvítězil Petr Pechek a časem 17:37 překonal o 12s loňský zimní traťový rekord .

BĚH NA ČERČANSKÝ CHLUM

18. ročník, 27.2.2016
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Závod byl zařazen do soutěže "Běhy do kopců v Praze a okolí 2016"

JUNIOŘI
1. Semerád Martin 1999 AC Slovan Liberec 17:50
2. Vavřina Matěj 1998 SK Rover Praha 20:20
3. Krejbich Daniel 1999 SK Rover Praha 23:29
4. Vačkář Petr 2004 Štěchovice 24:26
5. Adamec Josef 1999 Spartak Vlašim 25:02
6. Vačkář Jan 2007 Štěchovice/Atletika JM 26:20
7. Chmátal David 2005 Rorace Team Pyšely 28:24
8. Calta Filip 1997 Turkovice 31:55
9. Breburda Jan 2000 Spartak Vlašim 32:33

MUŽI 20 - 39 LET
1. Pechek Petr 1983 Kerteam 17:37
2. Kozlík Lukáš 1989 AC Sparta Praha 17:46
3. Hostička Jan 1979 Příbram 18:25
4. Edlman Martin 1990 SK Slavia Praha 18:35
5. Herda Jan 1983 SKP Nymburk 18:38
6. Pokorný Matyáš 1988 Spartak Vlašim 18:58
7. Souček Jiří 1993 TTT 19:06
8. Vysušil Tomáš 1995 Slávia Praha 19:17
9. Šťastný Tomáš 1979 Modřany 19:45
10. Veselý Michal 1980 Lustig Heroes 19:59
11. Pospíšil Pavel 1980 BBK Benešov 20:35
12. Knap Michal 1981 Sparta Košíře 20:43
13. Kahoun Jan 1986 Louňovice p.Blaníkem 20:51
14. Šíma Jan 1988 BBK Benešov 21:10
15. Humr Jan 1984 SK Rover 21:23
16. Nims Marek 1991 Veslování Bohemians 21:24
17. Frank Petr 1988 Archip 21:26
18. Votoček Adam 1995 TJ Stodůlky 21:31
19. Špringl Štěpán 1984 Praha 5 21:55
20. Škeřík Robert 1979 Ropeta 21:57
21. Řehák David 1985 ASK Slávia 22:14
22. Hladina Tomáš 1982 Fox Klub 22:15
23. Kučera Vojtěch 1986 SK Svěrák 22:25
24. Převorovský Martin 1980 Bystřice 22:58
25. Seruti Antonio 1977 Česyk 23:07
26. Petrányi Radoslav 1986 Bonbon 23:27
27. Hruška Pavel 1977 Sokol Václavice 23:50
28. Kulhavý Martin 1979 Chodov 24:13
29. Žaba Jiří 1994 BBK Benešov 24:15
30. Kuběna Rudolf 1987 SKP Prezidium Praha 24:49
31. Kot Jiří 1978 Humpolec 25:10
32. Vichta Radek 1984 Česyk 25:27
33. Procházka Tomáš 1978 Mezihoří 26:15
34. Kolář František 1981 Rysy 26:36
35. Krejča Tomáš 1980 Jankov 26:42
36. Pech Jindřich 1980 Žleby 27:24
37. Kolář Miroslav 1987 Čerčany 28:01
38. Berka Lukáš 1990 Slavoj Čerčany 28:26
39. Sehnal Ariel 1987 Dukla Praha 34:04

MUŽI 40 - 49 LET
1. Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 18:52
2. Jánošík Rudolf 1971 Spartak Vlašim 19:25
3. Wallenfels Jiří 1972 Sokol Král.Vinohrady 19:53
4. Rendl Josef 1976 TJ Packa Praha 20:02
5. Kašpařík Tomáš 1975 SK Přerov 20:10
6. Jirásek Marek 1973 TJ Sokol Kbely 20:29
7. Sládeček Jakub 1974 Senešnice 21:17
8. Král Vítězslav 1976 Rysy Praha 21:31
9. Lebeda Petr 1975 Benešov 21:32
10. Neumann Josef 1974 Spartak Čtyřkoly 21:48
11. Scheu Harald 1969 Praha 3 22:07
12. Míček František 1971 AC Praha 1890 22:18
13. Hergesell Jiří 1971 Vračkovice 22:43
14. Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 22:44
15. Zafouk Filip 1975 Václavice 23:32
16. Ondra Vladimír 1968 Poslední Legie 24:02
17. Zámostný Pavel 1970 Ithinkbeer 24:08
18. Novák Radomír 1970 Uhlířské Janovice 24:10
19. Špůrek Petr 1971 Koloběžka Vracovice 24:29
20. Neuman Jiří 1974 KLM Praha 24:52
21. Mařík Michal 1975 Praha 24:53
22. Doležal Tomáš 1971 Albit 25:07
23. Slovák Tomáš 1969 Tragéd Team 25:19
24. Kolbaba Pavel 1968 Lucky Family 1 25:31
25. Chmela Jiří 1969 Sparta Košíře 25:49
26. Šponar Tomáš 1968 Praha 7 26:11
27. Říha Karel 1969 Soběhrdy 26:13
28. Brabec Josef 1974 Hasiči Turkovice 26:58
29. Brožík František 1967 Pentar Vlašim 27:19
30. Suttr Pavel 1968 Mrač 27:41
31. Gololobov Michal 1973 Slovan Hradištko 27:50
32. Hálek Jaroslav 1974 Jeto v hlavě 28:22
33. Aubrech Petr 1972 Bonbon 28:52
34. Dolejš Martin 1972 Poříčí nad Sázavou 29:11
35. Rataj Jan 1973 Dukla Praha 37:31

MUŽI 50 - 59 LET
1. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 21:21
2. Flaks Jan 1962 AC Nýřany 21:38
3. Prchal Pavel 1959 GP Kolín 23:00
4. Diviš Martin 1963 SNB Praha 23:11
5. Tůma Jiří 1963 OA Vlašim 24:13
6. Kratochvíl Miroslav 1959 Sokol Hlubočepy 24:43
7. Lukeš Jiří 1965 J a J Vlašim 24:51
8. Slamiak Stanislav 1962 Bonbon 24:55
9. Matějovský Pavel 1965 AVC Praha 25:00
10. Doležal Jaromír 1957 SABZO 25:36
11. Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram 25:42
12. Němec Miloš 1959 Bonbon 27:22
13. Cinka Ivan 1957 BBK Benešov 29:05
14. Vilímek Stanislav 1958 BBK Benešov 29:08
15. Štěpánek Jindřich 1963 Pyšely 29:29
16. Mašek Roman 1961 SNB Praha 30:20
17. Ledvina Tomáš 1963 AVC Praha 30:42
18. Volný Petr 1959 Relax Medvědice 32:28
19. Rožánek Vladimír 1958 SABZO 34:41
20. Dolejš Radomír 1958 SABZO 37:00

MUŽI 60-69 LET
1. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 24:21
2. Němec Jiří 1948 Atletika Vlašim 24:30
3. Novák Pavel 1953 Liga 100 Praha 24:34
4. Urban Josef 1956 SABZO 24:38
5. Gregor Jaroslav 1951 AC OH Praha 24:47
6. Mayer Jan 1954 BBK Benešov 26:01
7. Navrátil Josef 1949 Strančice 26:09
8. Tausinger Igor 1949 Crotalus 26:57
9. Čižinský Jaromír 1955 SABZO 27:52
10. Smetana Karel 1951 BBK Benešov 28:09
11. Nový Břetislav 1947 SABZO 29:12
12. Cipl František 1951 Bonbon 29:40
13. Paukert Milan 1950 SABZO 31:43
14. Fulín Václav 1956 Benešov 32:19
15. Ge Evžen 1954 Maratonské vrány 33:56
16. Pucholt Miroslav 1951 SABZO 34:21
17. Chlumský Luboš 1956 Praha Vokovice 35:24
18. Jungman Josef 1950 Spartak Praha 4 38:35
19. Starý Stanislav 1953 Roubíčkova Lhota 39:44
20. Kučera Vilém 1951 Slovan Hradištko 48:55
21. Krejsa Václav 1952 Bonbon 51:52

MUŽI 70 A VÍCE LET
1. Hruša Zdeněk 1946 Jirčany 27:59
2. Svoboda Jan 1943 Příbram 28:46
3. Daubner Antonín 1942 Liga 100 Praha 32:08
4. Rataj Stanislav 1942 Sokol Sedlec-Prčice 32:36
5. Šimon Miloš 1944 PSK Union Praha 33:45
6. Mikoláš Milan 1942 Beroun 35:14
7. Slabý Josef 1936 Votice 35:52
8. Březina Petr 1946 SABZO 36:44
9. Gaman Jaroslav 1935 Avanti Havířov 38:14
10. Mareš Jan 1942 BBK Benešov 39:02
Hlusička Josef 1938 Liga 100 Praha DNF

JUNIORKY
1. Chmátalová Adéla 2004 Rorace Team Pyšely 25:38
2. Bartošová Veronika 2002 AŠK Mazurská 27:49
3. Florová Monika 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 28:16

ŽENY 20-34 LET
1. Kotlíková Petra 1982 Slavoj Pacov 22:52
2. Šibravová Lenka 1982 Kerteam 23:31
3. Tržilová Iva 1986 Maratonstav Úpice 25:49
4. Havlíčková Adéla 1991 neuv. 28:08
5. Simbaeva Valeria 1992 SK Svěrák 28:11
6. Srnová Terezie 1988 SDH Turkovice 28:42
7. Háková Kateřina 1992 TTT 29:07
8. Gregorová Jitka 1991 Žleby 30:37
9. Veselá Vendula 1983 Beast Ladies 31:54
10. Horká Jitka 1983 Praha 10 34:32

ŽENY 35-44 LET
1. Fanturová Lenka 1978 USK VŠ 22:03
2. Borovičková Lenka 1973 Smola Chůze Praha 24:16
3. Adamcová Andrea 1973 Spartak Vlašim 25:42
4. Kadeřábková-Březinová Vanda 1973 PSK Olymp Praha 26:19
5. Trnková Štěpánka 1973 Újezd nad Lesy 30:12
6. Jirásková Kateřina 1976 Praha 9 30:27
7. Bartůšková Jana 1981 Beast Ladies 33:19
8. Vačkářová Andrea 1975 Adria Team 37:03
9. Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha 38:30

ŽENY 45-54 LET
1. Třísková Katarína 1971 Praha 6 25:25
2. Vlachynská Libuše 1962 Klub 100 Praha 26:56
3. Flieglová Alena 1962 SABZO 29:25
4. Bartošová Markéta 1964 Bonbon 30:47
5. Havlíčková Petra 1970 Praha 32:25
6. Sovová Stanislava 1963 Budějovické Běhny 35:33
7. Wallenfels Lenka 1966 Sokol Král. Vinohrady 40:06
8. Ledvinová Jana 1963 AVC Praha 47:02

ŽENY 55 A VÍCE LET
1. Lukášová Mirka 1961 Praha 26:05
2. Pštrossová Marie 1959 SNB Praha 30:19
3. Dolejšová Jitka 1960 SABZO 30:44
4. Svobodová Dana 1952 Příbram 31:18
5. Holasová Jarmila 1954 Traged Team 32:38
6. Požgayová Jana 1955 Bonbon 42:13

„Běžců se zúčastnilo 173 a běželi i čtyři pejsci," informovala pořadatelka závodu Jarmila Zeidlerová.

Autor: Ladislav Jerie

28.2.2016
SDÍLEJ:

Vlašimské ochranáře často zaměstnávají poraněné labutě

Vlašim - Několik případů labutí zraněných při střetu s dopravou nebo po setkání s rybářskými návazci evidují v poslední době pracovníci vlašimské záchranné stanice pro zvířata. Střet s lidskou civilizací může mít pro tyto ptáky často i fatální důsledky.

Plavební správa na Slapech a Orlíku vyhradí bezpečné zóny

Benešovsko – Pro ochranu plavců vznikne na vodních nádržích Orlík a Slapy šestnáct ploch vymezených pro koupání. Do nich nebudou smět vjíždět motorová plavidla.

AKTUALIZOVÁNO
Konopišťské setkání C. a K. vojenských jednotek.

Vojenské C. a K. pluky měly u Konopiště manévry

Benešov /OBRAZEM/ - Kluby vojenské historie z celé republiky i zahraničí se podruhé sjely do Benešova, aby na Masarykově náměstí připomněly slavnostním pochodem, přehlídkou a mší historii C. a K. vojenských jednotek a uctili památku padlých vojáků.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.