VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Svatby

19.7.2013

Lucie a Daniel si slíbili věrnost

Benešov - Věrnost a lásku si v pátek 19. července na zámku Konopiště slíbili Daniel Sedlák z Týnce nad Sázavou a Lucie Cimermanová z Neveklova. 

11.7.2013

Své ano si řekli snoubenci na zámku ve Zruči nad Sázavou

Zruč nad Sázavou - Nikoliv jako na zámku, ale skutečně na zámku, prožili v historickém objektu ve Zruči nad Sázavou ti, kteří tam ke společnému vstupu do života přišli blahopřát Jiřímu Petrů z Chabeřic a Petře Petrovičové z Mostu. A vzhledem k tomu, že ženich je současně také kapitánem fotbalistů FC Graffin Vlašim, užili si svatebčané i trochu neobvyklé fotografování. Kde? Třeba na tribuně či trávníku vlašimského fotbalového stadionu.

29.6.2013

Snoubenci přijeli v kočáře taženým párem koní

Benešov - Pátek 28. června zcela zásadně změnil život Kateřině Kamarytové z Úhonic a Martinu Mikulášovému z Benešova.

21.6.2013

Sparťan Josef Hušbauer se oženil na Jemništi

Jemniště -Odpoledne pátek 21. června se stalo na zámku Jemniště pro záložníka fotbalové Sparty Praha Josefa Hušbauera důležitým mezníkem v jeho životě. Tentokrát neudělal fotbalový přestup, ale dostal se do manželského svazku s Petrou Janouškovou, oddávajícím byl Luboš Balata. Na svatbě se objevili i jeho sparťanští spoluhráči Václav Kadlec a Tomáš Zápotočný, personální ředitel a člen představenstva Sparty Jakub Otava i další fotbalisté.      

14.6.2013

Své ano si řekli snoubenci v obřadní síni benešovské radnice

Benešov - Květa Kohoutková z Bystřice a Maroš Galamb z Banské Bystrice si v pátek 14. června řekli své ano ve svatební síni Městského úřadu Benešov.

8.6.2013

Věrnost si slíbili na zámku

Konopiště - Zámek Konopiště si zvolili v pátek 7. června za místo svého svatebního obřadu Jelena Jagutkina a Sergej Moisejev oba z Novosibirska.

8.6.2013

Svatba Lucie a Františka

Konopiště - Pátek 7. června byl pro Lucii Hruškovou ze Zaječic a Františka Šretra z Kašovic dnem, kdy vstoupili do společného života. A kde jinde než ve svatebním salonku zámku Konopiště.

8.6.2013

Na Konopišti si řekli své ano

Konopiště - Kateřina Kroupová z Prahy a Michal Kadeřábek z Pyšel si v pátek 7. června řekli své ano v romantických prostorách benešovského zámku Konopiště.

8.6.2013

V Růžové zahradě svatebčané své ano kvůli vodě neřekli

Konopiště - Také do programu svatebních obřadů na Konopišti zasáhla voda. Jedna z pěti pátečních svateb se totiž měla konat v romantickém prostředí zámecké Růžové zahrady.

31.5.2013

Na radnici v Benešově si řekli ano další snoubenci

Benešov - Ve svatebním salonku benešovské radnice si své ano řekli další snoubenci.

16.4.2013

Na radnici v Benešově si řekli ano další snoubenci

Benešov - Ve svatebním salonku benešovské radnice si své ano řekli další snoubenci.

15.2.2013

Na radnici v Benešově si řekli ano další snoubenci

Benešov - Ve svatebním salonku benešovské radnice si své ano řekli další snoubenci.

3.12.2012

Tajná svatba v Benešově před půl rokem

Benešov –  V sobotu 2. června dopoledne si v obřadní síni benešovské radnice vzal Michal Vobecký za manželku Ivanu. Svatba to však byla  tajná. Snoubenci a dva svědci v běžném civilním oblečení přišli do obřadní síně nenápadně.

22.10.2012

Na Benešovsku si řekli své ano

Konopiště - Věrnost a lásku si v sobotu 20. října ve svatebním salonku na Konopišti slíbili snoubenci Klára Hlaváčková z Bystřice a Karel Smrž z Benešova. 

8.10.2012

Na Benešovsku si řekli své ano

Konopiště - Věrnost a lásku si v sobotu 6. října ve svatebním salonku zámku Konopiště slíbili snoubenci Lucie Jasioková z Žulové v Jeseníku a Petr Vorlíček z Benešova.

30.9.2012

Na Jemništi si řekli ano další snoubenci

Jemniště - V parku zámku Jemniště si v sobotu 29. září řekli ano snoubenci Denisa Hejcmanová a Radek Bradáč, oba z Mukařova.

23.9.2012

Svatba Jany a Františka Harvanových z Čerčan

Konopiště - Snoubenci Jana Vávrová a František Harvan z Čerčan složili v sobotu 22. září po poledni v obřadní síni na Konopišti manželský slib. 

17.9.2012

Řekli si své ano

Benešov - Ve svatební síni Městského úřadu Benešov si v pátek 14. září řekli své ano snoubenci Veronika Remešová ze Zderadic a Lukáš Šobíšek z Benešova. 

8.9.2012

Na Konopišti si řekli ano další snoubenci

Benešov - Ve svatebním salonku zámku Konopiště své ano řekli další snoubenci.

3.9.2012

Na Benešovsku si řekli své ano

Benešov - Ve svatebním salonku zámku Konopiště si v sobotu 11. srpna řekli ano snoubenci Radka Klimovičová a Luboš Kopecký, oba z Benešova.

26.8.2012

Na Konopišti si řekli ano Ivana Pudilová a Tomáš Prostecký

Benešov - Ve svatebním salonku zámku Konopiště si v sobotu 25. srpna řekli ano snoubenci Ivana Pudilová ze Sestrouně a Tomáš Prostecký z Prahy.

9.7.2012

Na Benešovsku si řekli své ano

Benešov - V obřadní síni benešovské radnice, si v sobotu 7. července řekli své ANO nevěsta Markéta Krausová a ženich Jan Kuneš, oba z Prahy.

3.7.2012

Na Benešovsku si řekli své ANO

Benešov - Redakce Benešovského deníku přináší fotografie nevěst a ženichů, kteří se rozhodli v těchto dnech společně vykročit do života.

25.6.2012

Na Benešovsku si řekli své ano

Benešovsko - V obřadní síni benešovské radnice si společné ano řekli v pátek 22. června Petr Šach a Olga Poklopová, oba ze Zaječí u Maršovic.

25.6.2012

Svatba Lenky Němečkové z Čerčan a Tomáše Prudkého z Benešova

Poříčí nad Sázavou - V kostele Sv. Havla si řekli v sobotu 16. června své ANO Lenka Němečková z Čerčan a Tomáš Prudký z Benešova.

18.6.2012

Na Benešovsku si řekli své ano

Benešovsko - V romantickém prostředí zámku Konopiště si v sobotu 16. června řekli své společné ano Dominika Dvořáková a Miroslav Šostý z Benešova.

11.6.2012

Na Benešovsku si řekli společné ano

Benešovsko - V obřadní síni na radnici si v pátek 8. června řekli ano snoubenci obyvatelé z Benešova Antonín Prchal a Romana Hocková. 

5.6.2012

Novomaželé si užívali svatbu obklopení hroznem svatebčanů

Jemniště - Jaroslav Roun z Králova Dvora  a Petra Kuklová z Prahy si v sobotu na Jemništi svatební den užívali obklopení hroznem  svatebčanů.

5.6.2012

Utajená svatba na benešovské radnici

Benešov -  V obřadní síni na radnici si v sobotu 2. června  řekli ano snoubenci z Benešova, kteří svojí skromnou tichou svatbu do poslední chvíle tajili před svým okolím. Oddával je místostarosta Tomáš Podhola. Na přání novomanželů zveřejníme snímky z jejich obřadu až za půl roku, kdy se snad už jejich příbuzní, sousedi a známí  dopátrají skutečnosti, že jsou manželé.

6.5.2012

Řekli si své ano na benešovské radnici

Benešov - Ve svatební síni Městského úřadu Benešov si v pátek 4. května po 13. hodině řekli své ano Miroslava Machulková a Miroslav mach z Kozmic.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení