VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sport

25.6.2017

OBRAZEM: Nejlepší okresní fotbalové výběry si zahrály finále u elektrárny

Benešovsko - Výkony a výsledky předvedenými na podzim a na jaře se do finálového turnaje soutěže meziokresních výběrů kategorie U11 probojovali také zástupci Benešovska. Závěrečné klání se uskutečnilo ve středu 24. května ve fotbalovém areálu Horní Počaply nedaleko Elektrárny Mělník.

25.6.2017

Oslavy v Ostředku se vydařily

Ostředek - V sobotu 24. června si ostředečtí sokolové připomněli 50 let fotbalu v Ostředku a současně 55 let existence TJ.

25.6.2017

Další obrat. Rakovnický SK si už definitivně zakope divizi

Praha - Losovací aktiv Řídící komise FAČR pro Čechy v sobotu uzavřel uplynulý ročník fotbalových soutěží. Poháry byly předány, týmy se dozvěděly nasazení do nového ročníku.

25.6.2017

Slavia Praha, mistr ligy, si zahraje v Benešově

Benešov - Ve středu 28. června se od 17 hodin na stadionu v Benešově odehraje přípravný fotbalový zápas mezi mistrem ligy SK Slavia Praha a druholigovým SK Dynamo České Budějovice.  

25.6.2017

Finále poháru okořenily tři červené karty

Nečeradec - Ve finále okresního fotbalového poháru, ve kterém se střetly týmy hrající III. B třídu, zvítězily Bílkovice nad Blaníkem Načeradec, když domácí zápas dohrávali v devíti a hosté v deseti.  

24.6.2017

I s vykloubeným ramenem si dojel Černý pro bronz

Růžkova Lhotice - V sobotu 24. června se v Růžkových Lhoticích konal jubilejní již XXX. ročník cyklistického závodu Strnadova třicítka - časovka jednotlivců na 30 km. Závodu se zúčastnilo celkem 90 závodníků, z toho 72 závodníků v mužských kategoriích a 18 závodnic v ženských kategoriích, a to nejen z Podblanicka, ale i z různých koutů České republiky, například z Prahy, Brna, Svitav, nejvzdálenější místo - Rumburk (cca 200 km). 

24.6.2017

Jedenáctka Vlašimi zakončila úspěšnou sezonu

Vlašim - Hodnocení ročníku 2006 FC Sellier&Bellot Vlašim.

24.6.2017

Druhý rok je vždycky složitější, říká Lacina

Poříčí nad Sázavou – Fotbalisté Poříčí nad Sázavou v loňské nováčkovské sezoně Krajského přeboru skončili na čtvrtém místě. V právě skončeném ročníku, ve kterém vládl Brandýs nad Labem, se umístili na deváté příčce, když na jaře udělali pouhých patnáct bodů, na podzim 25. „Druhý rok v soutěži je vždycky složitější," říká trenér mužstva a manažer Petr Lacina, jenž u mužstva končí a stal se předsedou klubu SK Benešov. U týmu v Poříčí končí i asistent Pavel Borovec.

24.6.2017

OBRAZEM: Neveklovské běhy po sedmé

Neveklov - Neveklovské běhy se již po sedmé uskutečnily v parku mezi Neveklovem a Tloskovem.

24.6.2017

Konopišťskou desítku zvládli nejrychleji Krejčí a Šibravová

Benešov – V předprázdninovém čase se konal tradiční běžecký závod Konopišťská desítka. Již 21. ročník, v příjemném prostředí amfiteátru přírodního divadla, zahájili nejmenší závodníci, a to na trati 100 metrů. Většina „Broučků" do tří let byla doprovázena rodiči, kteří je povzbuzovali a při zakopnutí i pomohli. V cíli děti čekala sladká odměna, jako i ostatní dětské účastníky, kteří již museli zvládnout delší úseky.

23.6.2017

Sedlčanské ženy excelovaly v závěrečném turnaji

Počepice - Poslední turnaj v rugby žen byl pro celý tým „Krasoněk" ze Sedlčan asi nejvíce náročnou zkouškou sezony. Na domácím turnaji v Počepicích, který byl zároveň posledním turnajem sezony ženské „sedmičkové" soutěže 1. série žen, se totiž rozhodovalo o osudu jejich týmu. V případě nezdaru totiž hrozil propad o soutěž níž, a to si žádná z hráček ani realizační tým v čele s trenérem samozřejmě nepřál.

23.6.2017

Okresní fotbalové statistiky

Benešovsko – Poslední statistiky okresních fotbalových mužstev v ČFL, Krajském přeboru, I. A a I. B třídě a v Okresním přeboru v sezoně 2016/2017.

23.6.2017

Do divize míří také Zbuzany, Rakovník se těšil marně

Střední Čechy – Nakonec se dočkali. Fotbalové Zbuzany slaví čtvrtý postup v řadě. Mimo pořadí se ze třetí příčky krajského přeboru vyhouply do divize.

23.6.2017

Floorball Cup Vlašim 2017

Vlašim - Poslední červnový víkend (24. - 25. 6.) je již tradičně spojen s Floorball Cupem. Tentokrát se tvrdé, nelítostné, ale čestné florbalové souboje odehrají od 10 hodin na zimním stadionu ve Vlašimi. Turnaje se účastní i hráči z jiných sportů. Diváci se tak mohou těšit například na florbalové umění českého hokejového reprezentanta Lukáše Lhotáka, dvojnásobných hokejbalových mistrů ČR Pavla Duška a Jakuba Šindeláře nebo bývalé i současné mládežnické hokejové reprezentanty Tomáše Karpova, Radka Veselého či Ondřeje Šulka.

23.6.2017

Internacionálové se představí na oslavách v Ostředku

Ostředek - V sobotu (24. června) se koná na fotbalovém hřišti 7. Sokolský den. Letošní ročník je věnován připomenutí 50 let fotbalu v Ostředku a přijedou i internacionálové České republiky.

23.6.2017

Chtěl bych se stát profesionálním fotbalistou, sní Skopec

Benešov /ROZHOVOR/ – Fotbalový Benešov udržel i třetí rok ČFL, ale záchrana přišla až dvě kola před koncem. „Sezona byla pro celý tým hodně divoká a hodně složitá, vždyť jsme od prvního a prakticky až do posledního kola, hráli o záchranu. Zachránili jsme se, takže se dá sezona hodnotit úspěšně, ale určitě jsme měli potenciál hrát v jiných patrech tabulky. Naštěstí se to ukázalo v rozhodujících zápasech s Hořovickem a Táborskem," zhodnotil sezonu střední záložník týmu David Skopec, který bude od pondělí (26. června) zkoušet štěstí ve druholigové Vlašimi.

23.6.2017

Velíšskej přespolňák je připraven

Velíš - V sobotním odpoledni (24. června) se uskuteční ve Velíši 3. ročník přespolního běhu Velíšskej přespolňák aneb běží celá rodina, kterého se můžou zúčastnit zdatní běžci na náročné trati 10 km, nadšenci a amatéři na pohodových 5 km a i rodiny s dětmi. Pro nejmenší jsou připraveny tratě od 50 – 1000 metrů dle věku. Registrace na závody začínají ve 12:30.

23.6.2017

Všechno na Slepičku! Na střelecké krále dřely celé jedenáctky

Střední Čechy – Jejich přítomnost v týmu okamžitě nezaručí první místo, jak potvrzují i tabulky nedávno skončeného ročníku krajských fotbalových soutěží. Přesto by je chtěla mít v týmu většina trenérů. Střelci, kteří udrželi svou bilanci nad jeden vstřelený gól na utkání, běhalo po středočeských trávnících několik.

23.6.2017

Konec kariéry? Hokejista Tlustý je blízko, zápěstí ho bolí dál

Knovíz  /FOTOGALERIE/ – Je mu teprve 29 let, má za sebou devět sezon v NHL, kde v nejlepší nastřílel 23 gólů, a to byl ročník zkrácený. Přesto se Jiří Tlustý ocitl na prahu těžkého rozhodnutí, pokračování jeho kariéry je vážně ohroženo. Na vině jsou přetrvávající bolesti v už operovaném zápěstí.

22.6.2017

Chocerady zchudnou o tři litry

Benešovsko – Disciplinární komise OFS Benešov zasedala a potrestala tři hráče. Dva dostali zákaz startu na jeden zápas, Kondračtí David Volšický a vedoucí mužstva Kondrace B Tomáš Vacek, začnou nový fotbalový ročník o tři týdny později, protože Volšický nastoupil do zápasu s Velíší neoprávněně.

22.6.2017

Albatros nezaváhal

Benešovsko – Okresní přebor v nohejbalu odjel deváté kolo, po kterém udržel Albatros pozici lídra i neporazitelnost.

22.6.2017

Dorostenci Šacungu mají postup do play- off ve svých rukou

Benešov – Povedený víkend benešovského nohejbalu uzavřelo utkání Botas dorostenecké ligy, kde Šacung nečekaně zdolal poměrem 4:3 druhý tým tabulky z Českých Budějovic a udržel tak postupové naděje na play-off.

22.6.2017

Novým trenérem Benešova je Roman Veselý

Benešov – Třetiligový fotbalový celek SK Benešov mění trenéra. Od letní přípravy povede mužstvo Roman Veselý, jenž má trenérské zkušenosti z druholigových celků Varnsdorfu. Viktorie Žižkov, Bohemians Praha a třetiligového Kolína. V době fotbalové činnosti nastupoval také za Votice.

22.6.2017

Desítka Benešova si přivezla z Rakouska zlato

Salzburg (Rakousko) – Starší fotbalová přípravka Benešova U10 (ročník 2007) se nejen zúčastnila mezinárodního turnaje Mozart Trophy v Salzburgu, ale také slavila velký úspěch – klukům se na hrudích leskly zlaté medaile. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z pěti evropských států.

22.6.2017

Výběr OFS Benešov U11 obhájil krajské prvenství

Horní Počaply - V moderním sportovním areálu v Horních Počaplech se konalo krajské finále výběrů OFS Středočeského kraje kategorie U11, tedy hráčů narozených v roce 2006 a mladších. Mužstvo benešovského okresu si postup vybojovalo po dvou vítězstvích v základních kolech v Příbrami a ve Voticích a odjíždělo tak na finále s touhou napodobit loňský primát svých kamarádů z ročníku 2005, což se nakonec povedlo. Jeho protivníky v těsné blízkosti mělnické elektrárny byli výběry OFS Mělník, OFS Beroun a OFS Kutná Hora.

21.6.2017

Sever a jih. Reorganizace rozdělila také nejnižší krajskou soutěž

Praha – Nejen krajská hokejová liga, ale i nejnižší soutěž se v novém ročníku odehraje ve dvou skupinách. Změnu a jízdní řád sezony posvětil úterní aktiv klubů.Středočeské soutěže dospělých se mění k nepoznání. Plošné zrušení oblastních soutěží juniorů a dorostu se promítly do nárůstu týmů, který si nutně vyžádal změny hracího systému na obou úrovních.

21.6.2017

Nohejbalisté benešovského Šacungu jásají, konečně zabodovali

Benešov – Výborný víkend prožili nohejbalisté benešovského Šacungu. Kromě výher dorostenců a mužské rezervy se konečně pochlapilo i první družstvo, které od výhry nad hegemonem posledních let z Modřic dělilo jen pár míčů.

20.6.2017

Zakončení sezony obstará pohár

Načeradec – V sobotu 24. června se zakončí pohárem v Načeradci okresní fotbalová sezona 2016/2017. Od 16 hodin nastoupí na hřišti Blaníku Načeradec ve finále místní borci proti Bílkovicím.

20.6.2017

Konečné tabulky okresní mládeže

Benešovsko – Konečné tabulky okresních fotbalových soutěží mládeže v sezoně 2016/2017.

20.6.2017

Závěr sezony si okresní střelci vychutnali a nastříleli 229 gólů

Benešovsko – Posledním kolem se uzavřely brány fotbalového ročníku 2016/2017 (ještě se dohrává finále okresního poháru Blaník Načeradec – Bílkovice). Závěrečné kolo, přineslo v okresních soutěžích na většině stadiónů útočný fotbal, ve kterém se moc nebránilo. Vždyť ve 38 utkáních padlo 229 gólů, což činní průměr na zápas šest branek.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení