Benešovská 1. volejbalová – Mikulova Praha 0:3

Vzhledem k promíchané sestavě benešovského družstva, začal zápas ze strany domácích poněkud rozpačitě. Na hřišti docházelo k nedorozuměním, ze kterých těžily soupeřky, což trvalo celý zápas. Benešovská děvčata se nedokázala zkoncentrovat, špatně přijímala soupeřova podání a nakonec snadno prohrála první zápas (–16, –14, – 21).

Benešovská 1. volejbalová – Mikulova Praha 1:3

Ve druhé utkání se začal benešovským hráčkám dařit příjem, a tak se dostaly i k útoku, kterým hlavně Jandačová, která hraje jinak za juniorky, trápila soupeřky z Prahy. Přesto první i druhý set získal lídr tabulky.

Hostující hráčky, asi ukolébány lehkými výhrami, ztratily koncentraci, začaly chybovat a daly domácím šanci vrátit se do hry. Třetí set se odehrával v režii Benešaček, kterým se začala hra dařit, a tak soupeřky doslova přejely – 21:14.

Ve čtvrtém setu sice domácí kadetky bojovaly, ale pražské hráčky opět zapnuly na plné obrátky. Benešačky se snažily, ale docházely jim síly, prohrály 23:25, a tím i celý zápas 1:3.

Benešovská 1. volejbalová: Houštěková, Dvořáková, Hynková, Zajícová, Míková, Voříšková, Tichá, Jandačová, Žďárská, Čumplová.

Trenérka: Iva Vanžurová.