VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Krajský volejbal

Střední Čechy – V krajských volejbalových soutěží dochází k střídání stráží. Zatímco Přebory II. třídy měly na programu poslední dvojkolo, Přebory I. třídy mužů i žen, které se hrají zásadně v halách, svoji novou sezonu zahájily.

14.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Škvára

KRAJSKÝ PŘEBOR I. TŘÍDY – MUŽI

1. a 2. kolo: Všechlapy – Benátky n. J. BC 3:2, 1:3, Kralupy – Český Brod 3:0, 3:0, Benešov – Tuchlovice 3:2, 2:3.

1. Kralupy 2 2 0  6:0  4
2. Benátky n. J. C 2 1 1  5:4  3
3. Benešov 2 1 1  5:5  3
4. Tuchlovice 2 1 1  5:5  3
5. Všechlapy 2 1 1  4:5  3
6. Český Brod 2 0 2  0:6  2

KRAJSKÝ PŘEBOR I. TŘÍDY - ŽENY

1. a 2. kolo: Kralupy – Komárov 1:3, 3:1, Příbram – Ml. Boleslav 2:3, 1:3, Dobřichovice B – Rakovník 2:3, 3:1, Benešov – Mělník 0:3, 3:2, Benátky n. J. – Lysá n. L. 2:3, 1:3.

1. Lysá n. L. 2 2 0  6:3  4
2. Ml. Boleslav 2 2 0  6:3  4
3. Mělník 2 1 1  5:3  3
4. Dobřichovice B 2 1 1  5:4  3
5. Kralupy 2 1 1  4:4  3
6. Komárov 2 1 1  4:4  3
7. Rakovník 2 1 1  4:5  3
8. Benešov 2 1 1  3:5  3
9. Příbram 2 0 2  3:6  2
10. Benátky n. J. 2 0 2  3:6  2

KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘÍDY - MUŽI

Skupina A
17. a 18. kolo:
Ml. Boleslav B – VK Nymburk 3:0, 3:0, Mělník – Roztoky 3:0, 0:3, Bradýs n. L. – O. Voda 1:3, 1:3, Čelákovice – Benátky n. J. B 3:0, 3:0.

1. Odolena Voda 16 14  2  46:15  30
2. Čelákovice 16 13  3  42:16  29
3. Roztoky u Prahy 16 11  5  37:23  27
4. Mělník 16 10  6  34:20  26
5. Benátky n. J. B 16  7  9  28:31  23
6. Brandýs n. L. 16  4 10  26:37  22
7. Ml. Boleslav B 16  5 11  23:37  21
8. Nymburk 16  3 13  15:41  19
9. Milovice 16  3 13  10:39  19

Skupina B
13. a 14. kolo:
Zruč n. S. – Týnec n. S. 3:0, 3:0, Vlašim – Kutná Hora 0:3, 2:3, Poděbrady – Kolín 3:1, 3:1, Kostelní Lhota – Sedlčany 3:2, 3:1.
1. Zruč n. S. 14 13  1  39:10  27
2. Poděbrady 14 11  3  38:15  25
3. Kutná Hora 14 10  4  34:25  24
4. Kolín 14  9  5  31:19  23
5. Týnec n. S. 14  6  8  22:26  20
6. Vlašim 14  5  9  22:32  19
7. Kostelní Lhota 14  2 12  14:39  16
8. Sedlčany 14  0 14   8:42  14

Skupina C
17. a 18. kolo:
Komárov – Tuchlovice B nehráno, 2:3, SVC Rakovník – Loko Rakovník 1:3, 0:3, Dobříš – Beroun 1:3, 1:3, Slaný – Kladno 3:0, 3:1.
1. Loko Rakovník 16 16  0  48:16  32
2. Hořovice 16 12  4  39:17  28
3. SVC Rakovník 16  9  7  33:29  25
4. Beroun 16  7  9  29:35  23
5. Kladno 16  6 10  28:31  22
6. Tuchlovice B 14  8  6  25:29  22
7. Slaný 15  6  9  26:33  21
8. Dobříš 16  4 12  27:39  20
9. Komárov 15  2 13  15:41  17

KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘÍDY - ŽENY

Skupina A
13. a 14. kolo:
Benátky n. J. B – Zruč n. S. 0:3, 0:3, VK Benešovská – Čelákovice 3:0, 3:2, Loko Nymburk – Brandýs n. L. 3:0, 3:0, Odolena Voda – Neratovice B 3:2, 3:0.

1. Loko Nymburk 14 14  0  42:3   28
2. VK Benešovská 14 11  3  33:14  25
3. Čelákovice 14 10  4  32:17  24
4. Zruč n. S. 14  9  5  30:17  23
5. Odolena Voda 14  5  9  20:29  19
6.Neratovice B 14  4 10  18:32  18
7. Brandýs n. L. 14  2 12   7:37  16
8. Benátky n. J. B 14  1 13   8:41  15

Skupina B
13. a 14. kolo:
Zdice – Příbram B 3:0, 3:0, Zdice B – Dobříš 3:1, 3:1, Beroun – Nučice 0:3, 0:3.

1. Zdice A 12 11  1  33:6   23
2. Komárov B 12  9  3  31:14  21
3. Příbram B 10  7  3  22:16  17
4. Nučice 12  5  7  18:22  17
5. Zdice B 10  5  5  17:21  15
6. Beroun 12  2 10  12:32  14
7. Dobříš 12  1 11  12:34  13

Skupina C
13. a 14. kolo:
Nové Strašecí – Roztoky B 0:3, 0:3, Roztoky A – Kladno 3:0, 3:1, Tuchlovice – Slaný 0:3, 0:3, Rakovník B – Kralupy B 0:3, 2:3.

1. Roztoky u Prahy B 14 13  1  41:10  27
2. Kralupy B 14 12  2  38:11  26
3. Slaný 14  9  5  30:22  23
4. Rakovník B 14  8  6  32:23  22
5. Roztoky u Prahy A 14  6  8  25:25  20
6. Nové Strašecí 14  5  9  20:31  19
7. Tuchlovice 14  2 12   6:39  16
8. Kladno 14  1 13  10:41  15

Autor: Vlastimil Dudáček

14.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Oskar Fotr.
14

Důležitější je pro mě výhra mužstva, říká Fotr

Pěstujeme olivy

KRÁTCE: Kvůli filmu se bude omezovat chod vozovky

Benešov - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

V Benešově má vzniknout první soukromá základní škola

Benešov /ANKETA/ – V podmínkách Benešova naprosto unikátní záležitost chystá na příští školní rok podnikatelka Helena Šešinová. V centru města chce otevřít první soukromou Základní školu Zvonková.

Za elektronickou hudbou míří do Benešova tisíce lidí

Benešov /FOTOGALERIE, INFOGRAFIKA/ - Zřejmě poslední festival, který bude uspořádán v areálu Táborských kasáren v Benešově, začne již v pátek od 18 hodin a potrvá až do neděle. Na třetí ročník Exploration festivalu přicestují za taneční elektronickou hudbou o víkendu davy lidí.

O hlasy středočeských voličů usiluje celkem 26 stran

Praha – Politických stran, hnutí a dalších subjektů, které se v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR budou ve středních Čechách ucházet o hlasy voličů, je celkem 26. Krajský úřad to mohl konstatovat po úterní 16. hodině, kde vypršela lhůta pro podávání kandidátních listin. „Celkem se ve Středočeském kraji na podaných kandidátních listinách strany a hnutí snaží do voleb zaregistrovat 753 kandidátů,“ konstatoval Pavel Lochař z krajského úřadu. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení