ŽENY

Sokol Benešov – TJ Sokol Komárov A 1:3

Překvapení se nekonalo. Hráčky Komárova ovládly jednoznačně průběh prvního setu, kde potvrdily kvality vedoucího týmu soutěže. Ve druhém setu domácí děvčata zlepšila práci v poli i na síti a skóre vyrovnala na 1:1. Rozhodujícím okamžikem zápasu byl průběh třetího setu, který byl vyrovnaný, ale koncovka se benešovským volejbalistkám nevydařila. Čtvrté dějství bylo již v režii hostujícího týmu, který si bez problémů dokráčel k výhře a plnému bodovému zisku z prvního utkání.

Sety: (-17, 22, -20, -17)

TJ Sokol Benešov – TJ Sokol Komárov 0:3

Ve druhém zápase se síly na hřišti srovnaly. Domácí hráčky byly vyrovnaným soupeřem, ale v koncovkách měly více štěstí děvčata z Komárova, která si po dramatickém průběhu utkání připsala i druhé vítězství na svoji stranu.

Sety: (-24, -28, -21)

MUŽI

Benešovští muži si v obou zápasech bez větších problémů dokráčeli ke dvěma výhrám.

TJ Sokol Benešov – TJ Slavoj Český Brod 3:0 (15, 23, 14)

TJ Sokol Benešov – TJ Slavoj Český Brod 3:0 (23, 17, 19)