Ženy na Komárov nestačily, muži přejeli Český Brod

Benešov - V dalších volejbalových zápasech krajského přeboru se obě mužstva Sokola Benešov představila v domácím prostředí. Ženy nestačily dvakrát na lídra tabulky z Komárova, naopak muži si v pohodě poradili s Českým Brodem.

18.1.2009

Benešovská Zuzana Remková při smeči.Foto: Foto: Robin Novák

ŽENY

Sokol Benešov – TJ Sokol Komárov A 1:3

Překvapení se nekonalo. Hráčky Komárova ovládly jednoznačně průběh prvního setu, kde potvrdily kvality vedoucího týmu soutěže. Ve druhém setu domácí děvčata zlepšila práci v poli i na síti a skóre vyrovnala na 1:1. Rozhodujícím okamžikem zápasu byl průběh třetího setu, který byl vyrovnaný, ale koncovka se benešovským volejbalistkám nevydařila. Čtvrté dějství bylo již v režii hostujícího týmu, který si bez problémů dokráčel k výhře a plnému bodovému zisku z prvního utkání.

Sety: (-17, 22, -20, -17)

TJ Sokol Benešov – TJ Sokol Komárov 0:3

Ve druhém zápase se síly na hřišti srovnaly. Domácí hráčky byly vyrovnaným soupeřem, ale v koncovkách měly více štěstí děvčata z Komárova, která si po dramatickém průběhu utkání připsala i druhé vítězství na svoji stranu.

Sety: (-24, -28, -21)

MUŽI

Benešovští muži si v obou zápasech bez větších problémů dokráčeli ke dvěma výhrám.

TJ Sokol Benešov – TJ Slavoj Český Brod 3:0 (15, 23, 14)

TJ Sokol Benešov – TJ Slavoj Český Brod 3:0 (23, 17, 19)

KRÁTCE: Tradiční pouť zabaví na hodiny malé i velké

Benešov - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

OBRAZEM: Režisér Jaroslav Hanuš se oženil s Klárou Gočárovou

Benešovsko /ROZHOVOR/ - V kostele sv. Havla v Poříčí nad Sázavou na Benešovsku složili v sobotu 12. srpna slib manželství před Bohem manželé Jaroslav Hanuš a Klára Gočárová.

AUTOMIX.CZ

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

Důležitější je pro mě výhra mužstva, říká Fotr

Vlašim /ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ – V srdci má Slavii Praha a jednou by se do ní chtěl vrátit. Teď je tam ale plno, a tak mladý Oskar Fotr putuje po jiných štacích, loni byl ve Varnsdorfu, v létě zakotvil ve druholigové Vlašimi. Hned v prvním zápase pomohl gólem k výhře nad Sokolovem, ve druhém utkání se jemu ani týmu nedařilo a přišla prohra s Českými Budějovicemi. Ve třetím kole ale v sobotu zazářil v Příbrami, kde dvakrát zavěsil a přispěl k výhře 3:2, kterou zajistil v poslední minutě Vojtěch Hadaščok. „Kdo dá góly je jedno, hlavně abychom vyhrávali,“ říká 21 letý útočník.