VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Krajské tenisové soutěže družstev

Střední Čechy - K závěru se už blíží i tenisové soutěže družstev, které měly na programu předposlední kolo. V něm si postup do ligy zajistil Brandýs n. L., který v divizi vyhrál na kurtech v Benátkách. Postupovou jistotu zažila i ze IV. třídy Rudná, která v předehrávce porazila druhý Nový Jáchymov snadno 8:1.

24.6.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Škvára

STŘEDOČESKÁ DIVIZE

6. kolo: TK Březnice – SK Tenis Rohatsko 5:4, TK Benátky n. J. – Tenis Brandýs n. L. 4:5, LTC Ml. Boleslav – LTC Beroun 7:2, Sj Český Brod – Realsport Nymburk B 5:4.

1. Brandýs n. L. 6 6 0  40:14  12
2. Ml. Boleslav 6 5 1  40:14  11
3. Nymburk B 6 4 2  32:22  10
4. Březnice 6 3 3  24:30   9
5. Český Brod 6 3 3  22:32   9
6. Rohatsko 6 2 4  26:28   8
7. Benátky n. J. 6 1 5  21:33   7
8. Beroun 6 0 6  11:43   6

KRAJSKÁ I. TŘÍDA

Skupina A – 6. kolo: F.H.TK Dobřichovice B – TK Kročehlavy 1:8, TJ Kralupy – Baník Příbram 2:7, So Sedlčany – SK Mělník 6:3, Tenis Dobříš – SK Černošice 7:2.

1. Dobříš 6 6 0  38:16  12
2. Kročehlavy 6 5 1  35:19  11
3. Mělník 6 3 3  34:20   9
4. Sedlčany 6 3 3  28:26   9
5. Dobřichovice B 6 3 3  20:34   9
6. B. Příbram 6 2 4  27:27   8
7. Kralupy 6 1 5  18:36   7
8. Černošice 6 1 5  16:38   7

Skupina B – 6. kolo: So Říčany – TK Mn. Hradiště 3:6, Sparta Kutná Hora – Tenis Brandýs B 3:6, LTC Houštka – LTC Ml. Boleslav B 4:5, TK Benešov – LTC Kolín 3:6.

1. Brandýs B 6 6 0  34:20  12
2. Kutná Hora 6 5 1  38:16  11
3. Ml. Boleslav B 6 5 1  35:19  11
4. Kolín 6 3 3  26:28   9
5. Houštka 6 2 4  30:24   8
6. Benešov 6 2 4  23:31   8
7. Mn. Hradiště 6 1 5  18:36   7
8. Říčany 6 0 6  12:42   6

KRAJSKÁ II. TŘÍDA

Skupina A – 6. kolo: LTC Rakovník – So Buštěhrad 8:1, LTC Rudná – Loko Beroun 3:6, So Nučice – TK Stochov 5:4, SK Kladno – Sn. Kladno B 1:8.

1. Sn Kladno B 6 6 0  51:3   12
2. Stochov 6 4 2  27:27  10
3. Loko Beroun 7 3 4  29:34  10
4. Rudná 6 3 3  31:23   9
5. Rakovník 6 3 3  25:29   9
6. SK Kladno 6 3 3  24:30   9
7. Nučice 6 2 4  19:35   8
8. Buštěhrad 7 1 6  19:44   8

Skupina B – 6. kolo: LTC Houštka B – Sj Žiželice n. C. 2:7, LTC Kolín B – LTC Bakov n. J. 7:2, SK Mělník B – LTC Poděbrady 4:5, TK Neratovice – TK Benátky n. J. B.

1. Poděbrady 6 6 0  43:11  12
2. Kolín B 6 5 1  35:19  11
3. Bakov n. J. 6 4 2  28:26  10
4. Žiželice n. C. 6 3 3  29:25   9
5. Benátky n. J. B 6 3 3  24:30   9
6. Mělník B 6 2 4  28:26   8
7. Houštka B 6 1 5  17:37   7
8. Neratovice 6 0 6  12:42   7

Skupina C – 6. kolo: Vestecká sportovní – Tenis Dobříš B 7:2, So Dobřichovice – TK Březnice B 6:3, PBtisk Bohutín B – LTC Řevnice 7:2, So Měchenice – Sp Rožmitál 8:1.

1. Měchenice 6 6 0  39:15  12
2. Vestecká sportovní 6 5 1  35:19  11
3. Bohutín B 6 4 2  32:22  10
4. Rožmitál 6 3 3  29:26   9
5. Březnice B 6 2 4  23:31   8
6. Dobříš B 6 2 4  22:32   8
7. Dobřichovice 6 2 4  20:34   8
8. Řevnice 6 0 6  16:38   6

Skupina D – 6. kolo: Jiskra Zruč n. S. – TK Hrušov 3:6, Kelly Tenis Academy – So Říčany B 4:5, So Votice – TK Radošovice 3:6, 1. TK Pacov – Sparta Kutná Hora B 6:3.

1. K. T. Academy 6 5 1  33:21  11
2. Radošovice 5 4 1  29:16   9
3. Kutná Hora B 6 3 3  31:23   9
4. Říčany B 6 3 3  27:27   9
5. Hrušov 6 3 3  26:28   9
6. 1. TK Pacov 6 3 3  26:28   9
7. Votice 6 2 4  24:30   8
8. Zruč n. S. 5 0 5  11:34   5

KRAJSKÁ III. TŘÍDA

Skupina A – 6. kolo: So Hostivice – Hvězda Kladno 6:3, SK Černošice B – LTC Rakovník B 5:4, TK Stochov B – So Nučice B 1:8, Loko Zdice – LTC Roztoky u Prahy 8:1.

1. Zdice 6 6 0  44:10  12
2. Hostivice 6 6 0  44:10  12
3. Nučice B 6 4 2  27:27  10
4. Černošice B 6 3 3  27:27   9
5. Stochov B 6 3 3  24:30   9
6. Rakovník B 6 1 5  19:35   7
7. Hvězda Kladno 6 1 5  17:37   7
8. Roztoky u Prahy 6 0 6  14:40   6

Skupina B – 6. kolo: Tenis Brandýs C – 1. TK Pacov B 4:5, Realsport Nymburk C – LTC Starý Kolín 5:4, TK Lysá n. L. – TK Mn. Hradiště B 3:6, Sj Žiželice B – SK Mělník C 2:7.

1. Mn. Hradiště B 6 5 1  38:16  11
2. Lysá n. L. 6 5 1  31:23  11
3. Starý Kolín 6 4 2  31:23  10
4. Mělník C 6 3 3  29:25   9
5. Pacov B 6 3 3  23:31   9
6. Nymburk C 6 2 4  23.31   8
7. Brandýs C 6 1 5  24:30   7
8. Žiželice B 6 1 5  17:37   7

Skupina C – 6. kolo: Baník Příbram B – TK Březnice C 8:1, Sp Rožmitál B – Sp Hořovice 5:4, LTC Beroun B – So Kamýk n. Vlt. 6:3, TK Mníšek p. B. – Sp Žebrák 3:6.

1. Beroun B 6 5 1  38:16  11
2. Žebrák 6 4 2  34:20  10
3. Kamýk n. Vlt. 6 4 2  32:22  10
4. Hořovice 6 4 2  32:22  10
5. Baník Příbram B 6 3 3  29:25   9
6. Mníšek p. B. 6 2 4  22:32   8
7. Rožmitál B 6 2 4  18:36   8
8. Březnice C 6 0 6  11:43   6

Skupina D – 6. kolo: Sj Čerčany – TK Benešov B 3:6, Sparta Kutná Hora D – Sj Čerčany B 5:4, TK Týnec n. S – So Votice B 6:3, Sp Průhonice – Sparta K. Hora C 4:5.

1. Týnec n. S. 6 6 0  45:9   12
2. Kutná Hora C 6 4 2  33:21  10
3. Benešov B 6 4 2  29:25  10
4. Votice B 6 3 3  27:27   9
5. Čerčany 6 3 3  23:31   9
6. Kutná Hora D 6 2 4  18:36   8
7. Čerčany B 6 1 5  22:32   7
8. Průhonice 6 1 5  19:35   7

KRAJSKÁ IV. TŘÍDA

Skupina A – 6. kolo: Tenis Brandýs n.L. D – So Libiš 9:0, TK Stochov C – So Nové Strašecí 1:8, So Mělník/Pšovka – Botanika Bezděkov/Unhošť 7:2, So Buštěhrad B – TJ Kralupy B 4:5.

1. Nové Strašecí 6 6 0  43:11  12
2. Buštěhrad B 6 4 2  40:14  10
3. Kralupy B 6 3 3  35:19  10
4. Brandýs n. L. D 6 3 3  27:27   9
5. Bezděkov–Unhošť 6 3 3  23:31   9
6. Stochov C 6 2 4  24:30   7
7. Mělník/Pšovka 6 2 4  24:30   7
8. Libiš 6 0 6   3:51   6

Skupina B – 6. kolo: Bakov n. J. B – Sj Český Brod B 2:7, So Týnec n. L. – So Otradovice 7:2, TK Radošovice C – TK Radošovice B 1:8, SK Rohatsko – 1. TK Pacov C 3:6.

1. Český Brod B 6 6 0  46:8   12
2. Týnec n. L. 6 5 1  34:20  11
3. Radošovice B 6 4 2  34:20  10
4. Bakov n. J. B 6 4 2  28:26  10
5. Radošovice C 6 2 4  23:31   8
6. Otradovice 6 1 5  19:35   7
7. Pacov C 6 1 5  18:36   7
8. Rohatsko B 6 1 5  14:40   7

Skupina C – 6. kolo: TC Hýskov – LTC Beroun C 9:0, Sp Žebrák B – F.H.TK Dobřichovice C 4:5, Čechie Nový Jáchymov – SK Nižbor 8:1, TC Modletice B – LTC Rudná B 1:8.

1. Rudná B 7 7 0  57:6   14
2. Nový Jáchymov 7 5 2  45:18  12
3. Hýskov 6 5 1  38:16  11
4. Nižbor 6 3 3  27:27   9
5. Modletice B 6 2 4  18:36   8
6. Dobřichovice C 6 2 4  17:37   8
7. Beroun C 6 1 5  10:44   7
8. Žebrák B 6 0 6  13:41   6

Skupina D – 6. kolo: 21 LTC Starý Kolín B – TC Modletice 2:7, TK Čáslav – So Velké Popovice 7:2, LTC Poděbrady B – Sj Vrdy 6:3, Sp Průhonice B – So Stránčice 3:6.

1. Poděbrady B 6 6 0  41:13  12
2. Čáslav 6 5 1  39:15  11
3. Vrdy 6 5 1  36:18  11
4. Průhonice B 6 2 4  22:32   8
5. Starý Kolín B 6 2 4  15:39   8
6. Stránčice 6 2 4  27:27   8
7. Modletice 6 2 4  24:30   8
8. Velké Popovice 6 0 6  12:42   6

Skupina E – 6. kolo: Tenis Dobříš C – TJ Měchenice B 8:1, Sp Hořovice B – Tenis Dobříš D 7:2, TC Mokropsy – So Sedlčany B 4:5, TJ Višňová – So Dobřichovice B 4:5.

1. Sedlčany B 6 6 0  36:18  12
2. Dobříš C 6 5 1  40:14  11
3. Višňová 6 4 2  30:24  10
4. Hořovice B 6 4 2  27:27  10
5. Mokropsy 6 2 4  27:27   8
6. Měchenice B 6 2 4  22:32   8
7. Dobřichovice B 6 2 4  21:33   8
8. Dobříš D 6 0 6  13:41   6

Skupina F – 6. kolo: Kavalier Sázava – Junior Benešov 5:4, Meteor Stř. Skalice – Blaník Načeradec 1:8, So Ondřejov – TK Týnec n. S. B 7:2, TK Hrušov B – Sporttenis Poříčí n. S. 4:5.

1. Načeradec 6 6 0  48:6   12
2. Stř. Skalice 6 5 1  37:17  11
3. Sázava 6 4 2  26:28  10
4. Ondřejov 6 3 3  27:27   9
5. Hrušov B 6 2 4  22:32   8
6. Týnec n. S. B 6 2 4  22:32   8
7. Benešov 6 1 5  20:34   7
8. Poříčí n. S. 6 1 5  16:38   7

Autor: Vlastimil Dudáček

24.6.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Dva muže zavalila zemina v Zahořanech nedaleko Vranova u Čerčan. Na místě jsou hasiči a policisté.
AKTUALIZOVÁNO
14

Zemina zasypala dva dělníky, nehodu nepřežili

Letní kino ve Vlašimi nepřežilo sesuv svahu z loňského roku, na kterém část kina byla umístěná. Aktuálně je lokalita kina zajištěná.
9

Místo letního kina růžová zahrada? I takové jsou plány

AKTUALIZOVÁNO

Ať autobusy jedou i v den stávky, požaduje kraj

Střední Čechy – Protest neprotest, vozit lidi je třeba. To je stanovisko středočeského hejtmanství, které v souvislosti s připravovanou stávkou řidičů autobusů kvůli platům (ohlášenou na čtvrtek 6. dubna) prezentovala ve čtvrtek hejtmanka Jaroslava pokorná Jermanová (ANO).

Čekací lhůty na přezutí pneumatik v servisech se prodloužily. I na 14 dní

Zájem o přezutí na letní pneumatiky se na konci března zvýšil až o 300 procent a čekací lhůty v pneuservisech se prodloužily až na 14 dní.

Z tria hráčů se stanou diváci

Benešovsko – Po prvním odehraném jarním kole v okresních fotbalových soutěží disciplinární komise trestala tři hráče zastavením činnosti a jednoho funkcionáře.

Lidé na trzích nakupují, farmářské trhy ale netáhnou

S jarem začíná sezona farmářských trhů. Zimní přestávka skončila a výrobci a zároveň prodejci kvalitních potravin mohou opět na pulty vykládat zeleninu, ovoce, uzeniny, sýry, mléko, med a další dobroty.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies