VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tenis, krajské soutěže, 5. kolo

Střední Čechy - Páté dějství tenisových krajských soutěží družstev znovu zamíchalo pořadím v tabulkách. K změně na čele tabulky došlo i ve středočeské divizi, kde se po vítězství doma s Mladou Boleslaví usadil už jediný neporažený Brandýs nad Labem.

9.6.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Škvára

STŘEDOČESKÁ DIVIZE

5. kolo: Realsport Nymburk B – TK Březnice 7:2, LTC Beroun – Sj Český Brod 3:6, Tenis Brandýs – LTC Ml. Boleslav 6:3, Tenis Rohatsko – TK Benátky n. J. 4:5.

1. Brandýs n. L. 5 5 0  35:10  10
2. Ml. Boleslav 5 4 1  33:12   9
3. Nymburk B 5 4 1  28:17   9
4. Rohatsko 5 2 3  22:23   7
5. Březnice 5 2 3  19:26   7
6. Český Brod 5 2 3  17:28   7
7. Benátky n. J. 5 1 4  17:28   5
8. Beroun 5 0 5   9:36   5

KRAJSKÁ I. TŘÍDA

Skupina A
5. kolo:
SK Černošice – F.H.TK Dobřichovice B 6:3, SK Mělník – Tenis Dobříš 4:5, Baník Příbram – Sokol Sedlčany 4:5, TK Kročehlavy –TJ Kralupy 6:3.

1. Dobříš 5 5 0  31:14  10
2. Kročehlavy 5 4 1  27:18   9
3. SK Mělník 5 3 2  31:14   8
4. Dobřichovice B 5 3 2  19:26   8
5. Sedlčany 5 2 3  22:23   7
6. Baník Příbram 5 1 4  20:25   6
7. Kralupy 5 1 4  16:29   6
8. Černošice 5 1 4  14:31   6

Skupina B
5. kolo:
LTC Kolín – Sokol Říčany 6:3, LTC Mladá Boleslav B – TK Benešov 6:3, Tenis Brandýs B – LTC Houštka odloženo, TK Mn. Hradiště – Sparta Kutná Hora 1:8.

1. Kutná Hora 5 5 0  35:10  10
2. Ml. Boleslav B 5 4 1  30:15   9
3. Brandýs n. L. B 4 4 0  23:13   8
4. Benešov 5 2 3  20:25   7
5. LTC Kolín 5 2 3  20:25   7
6. Houštka 4 2 2  22:14   6
7. Mn. Hradiště 5 0 5  12:33   5
8. Říčany 5 0 5   9:36   5

KRAJSKÁ II. TŘÍDA

Skupina A
5. kolo:
LTC Sn Kladno B – LTC Rakovník 9:0, TK Stochov – SK Kladno 5:4, Loko Beroun – Sokol Nučice 4:5, Sokol Buštěhrad – LTC Rudná 2:7.

1. Sn Kladno B 5 5 0  43:2  10
2. Stochov 5 4 1  23:22  9
3. Rudná 5 3 2  28:17  8
4. SK Kladno 5 3 2  23:22  8
5. Loko Beroun 6 2 4  23:31  8
6. Rakovník 5 2 3  17:28  7
7. Buštěhrad 6 1 5  18:36  7
8. Nučice 5 1 4  14:31  6

Skupina B
5. kolo:
TK Benátky nad Jiz. B – LTC Houštka B 5:4, LTC Poděbrady – TK Neratovice 8:1, LTC Bakov n. Jiz. – SK Mělník B 5:4, Sj. Žiželice n. C. – LTC Kolín B 5:4.

1. Poděbrady 5 5 0  38:7  10
2. Kolín B 5 4 1  28:17  9
3. Bakov n. J. 5 4 1  26:19  9
4. Mělník B 5 2 3  24:21  7
5. Žiželice n. C. 5 2 3  22:23  7
6. Benátky n. J. B 5 2 3  17:28  7
7. Houštka B 5 1 4  15:30  6
8. Neratovice 5 0 5  10:35  5

Skupina C
5. kolo:
Sp. Rožmitál – 1. Vestecká sportovní 6:3, LTC Řevnice – Sokol Měchenice 3:6, TK Březnice B – TK PBtisk Bohutín B 2:7, Tenis Dobříš B – Sokol Dobřichovice 2:7.

1. Měchenice 5 5 0  31:14  10
2. Vestecká sportovní 5 4 1  28:17   9
3. Rožmitál 5 3 2  28:17   8
4. Bohutín B 5 3 2  25:20   8
5. Dobříš B 5 2 3  20:25   7
6. Březnice B 5 2 3  20:25   7
7. Dobřichovice 5 1 4  14:31   6
8. Řevnice 5 0 5  14:31   5

Skupina D
5. kolo:
Sparta Kutná Hora B – Jiskra Zruč n. Sáz. 9:0, TK Radošovice – 1.TK Pacov 8:1, Sokol Říčany B – Sokol Votice 6:3, TK Hrušov – Kelly Tennis Academy 3:6.

1. Kelly Tennis Academy 5 5 0  29:16  10
2. Kutná Hora B 5 3 2  28:17   8
3. Radošovice 4 3 1  24:12   7
4. Říčany B 5 2 3  22:23   7
5. Votice 5 2 3  21:24   7
6. Hrušov 5 2 3  20:25   7
7. Pacov 5 2 3  19:26   7
8. Zruč n. S. 4 0 4   8:28   4

KRAJSKÁ III. TŘÍDA

Skupina A
5. kolo:
LTC Roztoky u Prahy – Sokol Hostivice 1:8, Sokol Nučice B – Lokomotiva Zdice 1:8, LTC Rakovník B – TK Stochov B 4:5, Hvězda Kladno SK Černošice B 1:8.

1. Hostivice 5 5 0  38:7  10
2. Zdice 5 5 0  36:9  10
3. Stochov B 5 3 2  23:22  8
4. Nučice B 5 3 2  19:26  8
5. Černošice B 5 2 3  22:23  7
6. Hvězda Kladno 5 1 4  14:31  6
7. Rakovník B 4 0 4  10:26  4
8. Roztoky u Prahy 4 0 4   9:27  4

Skupina B
5. kolo:
SK Mělník C – Tenis Brandýs n. L. C 1:8, TK Mn. Hradiště – Sj Žiželice B 9:0, LTC Starý Kolín – TK Lysá n. L. 4:5, 1.TK Pacov B – TC Realsport Nymburk C 7:2.

1. Lysá n. L. 5 5 0  28:17  10
2. Mn Hradiště B 5 4 1  32:13   9
3. Starý Kolín 5 4 1  28:18   9
4. Mělník C 5 2 3  22:23   7
5. Pacov B 5 2 3  18:27   7
6. Brandýs C 5 1 4  20:25   6
7. Nymburk C 5 1 4  18:27   6
8. Žiželice B 5 1 4  15:30   6

Skupina C
5. kolo:
Spartak Žebrák – Baník Příbram B 4:5, So Kamýk n. Vlt. – TK Mníšek p. B. 7:2, Spartak Hořovice – LTC Beroun B 8:1, TK Březnice C – Spartak Rožmitál B 4:5.

1. LTC Beroun B 5 4 1  32:13  9
2. Kamýk n. Vlt. 5 4 1  29:16  9
3. Hořovice 5 4 1  28:17  9
4. Žebrák 5 3 2  28:17  8
5. Příbram B 5 2 3  21:24  7
6. Mníšek p. B. 5 2 3  19:26  7
7. Rožmitál B 5 1 4  13:32  6
8. Březnice C 5 0 5  10:35  5

Skupina D
5. kolo:
Sparta Kutná Hora C – Slavoj Čerčany 4:5, Sokol Votice B – Spartak Průhonice 7:2, Slavoj Čerčany B – TK Týnec n. Sáz. 1:8, TK Benešov B – Sparta Kutná Hora D 7:2.

1. Týnec n. S. 5 5 0  39:6  10
2. Kutná Hora C 5 3 2  28:17  8
3. Votice B 5 3 2  24:21  8
4. Benešov B 5 3 2  23:22  8
5. Čerčany A 5 3 2  20:25  8
6. Čerčany B 5 1 4  18:27  6
7. Průhonice 5 1 4  15:30  6
8. Kutná Hora D 5 1 4  13:32  6

KRAJSKÁ IV. TŘÍDA

Skupina A
5. kolo:
TJ Kralupy B – Tenis Brandýs n. L. D 8:1, TK Botanika Bezděkov /Unhošť – Sokol Buštěhrad B 0:9 skreč (domácí nenastoupili), Sokol Nové Strašecí – Sokol Mělník/ Pšovka 6:3, Sokol Libiš – TK Stochov C 3:6.

1. N. Strašecí 5 5 0  35:12  10
2. Kralupy B 5 3 2  30:15   8
3. Bezděkov/Unhošt 5 3 2  21:24   8
4. Buštěhrad B 4 3 1  27:9    7
5. Stochov C 5 2 3  20:25   7
6. Brandýs n. L. D 5 2 3  18:27   7
7. Mělník Pšovka 5 1 4  17:28   6
8. Libiš 4 0 4   3:33   4

Skupina B
5. kolo:
1.TK Pacov C – LTC Bakov B 2:7, TK Radošovice B – SK Tenis Rohatsko B 9:0, Sokol Otradovice – TK Radošovice C 2:7, Slavoj Český Brod B – Sokol Týnec n. L. 8:1.

1. Český Brod B 5 5 0  39:6  10
2. Týnec n. L. 5 4 1  27:18  9
3. Bakov n. J. B 5 4 1  26:19  9
4. Radošovice B 5 3 2  26:19  8
5. Radošovice C 5 2 3  22:23  7
6. Otradovice 5 1 4  17:28  6
7. Rohatsko B 5 1 4  11:34  6
8. Pacov C 5 0 5  12:33  5

Skupina C
5. kolo:
LTC Rudná B – Tennis club Hýskov 6:3, SK Nižbor – TC Modletice B 9:0, F.H.TK Dobřichovice C – Čechie Nový Jáchymov 0:9, LTC Beroun C – Spartak Žebrák B 7:2.

1. Rudná B 5 5 0  41:4  10
2. Nový Jáchymov 5 4 1  36:9   9
3. Hýskov 5 4 1  29:16  8
4. Nižbor 5 3 2  26:19  8
5. Modletice B 5 2 3  17:28  7
6. Dobřichovice C 5 1 4  12:33  6
7. Beroun C 5 1 4  10:35  6
8. Žebrák B 5 0 5   9:36  5

Skupina D
5. kolo:
Sokol Stránčice – LTC Starý Kolín B 4:5, Slavoj Vrdy – Spartak Průhonice B 6:3, Sokol Velké Popovice – LTC Poděbrady B 3:6, TC Modletice – TK Čáslav 0:9.

1. Poděbrady B 5 5 0  35:10  10
2. Vrdy 5 5 0  33:12  10
3. Čáslav 5 4 1  32:13   9
4. Průhonice B 5 2 3  19:26   7
5. Starý Kolín B 5 2 3  13:32   7
6. Stránčice 5 1 4  21:24   6
7. Modletice 5 1 4  17:28   6
8. Velké Popovice 5 0 5  10:35   5

Skupina E
5. kolo:
Sokol Dobřichovice B – Tenis Dobříš C 1:8, Sokol Sedlčany B – TJ Višňová odloženo, Tenis Dobříš D – Tenis Club Mokropsy 3:6, TJ Měchenice B – Spartak Hořovice B 4:5.

1. Dobříš C 5 4 1  32:14  9
2. Sedlčany B 4 4 0  26:10  8
3. Hořovice B 5 3 2  20:25  8
4. Višňová 4 3 1  22:14  7
5. Měchenice B 5 2 3  21:24  7
6. Mokropsy 5 2 3  23:22  7
7. Dobřichovice B 5 1 4  16:29  6
8. Dobříš D 5 0 5  11:34  5

Skupina F 
5. kolo:
Sporttenis Poříčí n. S. – Kavalier Sázava 2:7, Týnec n. Sáz. B – TK Hrušov B 3:6, Blaník Načeradec – Sokol Ondřejov 8:1, Junior Benešov – Meteor Stříbrná Skalice 0:9.

1. Načeradec 5 5 0  40:5  10
2. Stříbrná Skalice 5 5 0  36:9  10
3. Sázava 5 3 2  21:24  8
4. Ondřejov 5 2 3  20:25  7
5. Hrušov B 5 2 3  18:27  7
6. Benešov 4 1 3  12:24  5
7. Poříčí n. S. 4 0 4   7:29  4
8. Týnec n. S. B 3 0 3   8:19  3

Autor: Vlastimil Dudáček

9.6.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

O malé zemi povypráví na cestovatelské přednášce

Do benešovské základní školy v Dukelské ulici zamířili v úterý 21. února ráno nejen školáci, ale i rodiče. Ti využili příležitosti zúčastnit se vyučování. Především v prvních třídách.
7

Rodiče sledovali výuku v prvních třídách

Lidé postižení Alzheimerem se budou od března léčit v Pyšelích

Pyšely - Nezisková organizace, která se skoro dva roky stará v hlavním městě o nemocné s Alzheimerovou chorobou, rozšíří od poloviny března své působení. Díky patronům z Benešovska a vstřícnosti Kongregace Šedých sester III. řádu sv. Františka vzniká Pyšelích nové středisko, které nabídne pomoc lidem s touto vážnou chorobou.

Benešovská nemocnice bude mít od března nového ředitele, Romana Mrvu

Benešov – Šestačtyřicetiletý cévní chirurg Roman Mrva povede od začátku března Nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov, jako její nový ředitel. Benešovskému deníku to v pondělí odpoledne potvrdil náměstek středočeské hejtmanky pro zdravotnictví Martin Kupka. 

Vyvlastňovat pozemky pod obchvatem v Benešově nechtějí

Benešov – Nejspíš jednu z nejdůležitějších smluv pro vlastní rozvoj a především zlepšení životních podmínek obyvatel města, hodlá uzavřít se Středočeským krajem Benešov.

Zaměřili se na reflexní vesty pro spolucestující

Bystřice – Řidiči, kteří byli v pondělí kontrolovaní policejními hlídkami na hlavní silnici Praha – Tábor u Tužinky, u Bystřice nebo v jiných lokalitách, mohli od nich dostat dárek do výbavy vozidla. Reflexní vestu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies