Benešov – Královské Vinohrady 6:7
V posledních turnajích se Benešovským daří začátky a Marek Chrpa využil první příležitost a dorazil míček pod padajícím brankářem. Soupeřem branka trošku otřásla a než se stačil vzpamatovat, tak se k další opakované dorážce dostal Bursa a ani on nezaváhal – 2:0. Jenže, jak jsme rychle stříleli góly, ještě rychleji inkasovali. Poprvé po standardní situaci a po minutě je potrestal stejný hráč nepokrytý před brankou. Do konce první třetiny se hrálo nahoru – dolů, ale přes příležitosti na obou stranách se skóre neměnilo.
V úvodu druhé třetiny se vrhnuly Vinohrady do útočení a po střelbě ze střední vzdálenosti se dostaly do vedení. Po šanci Duchoslava a kontru vinohradského hráče v oslabení vyslal na konci desáté minuty Martin Chrpa do brejku Zdeňka, který nájezd s přehledem proměnil – 3:3. Jenže po špatném zpracování skákajícího míčku šli hosté do přečíslení a deset vteřin před koncem druhé části se opět dostali do vedení.
Poslední třetí třetina ukázala, že není všem zvratům konce. Nejdříve ranou z první po výtečné přihrávce Marka Chrpy srovnal Nováček. O chvíli později se po dalším nepřesném a nedůsledném benešovském krytí dostaly Vinohrady opět do vedení. Jenže na počátku šesté minuty si opět Marek Chrpa s Nováčkem akci zopakovali se stejným střelce. Vzápětí marek Chrpa se prosmýkl kolem dvou protihráčů, položil si brankáře a zavěsil – 6:5. Vinohradští vrhly všechny síly do útoku a z brejků nezvýšili Bursa ani Zdeněk. A tak přišel trest, 49 vteřin před koncem chyboval brankář Martin Chrpa a pustil lehký nahozený míček do sítě. Po dalších dvaceti vteřinách se odražený balónek od mantinelu dostal před benešovskou branku a vihohradský útočník vstřelil vítězný gól.

Branky Benešova: 01:14 Marek Chrpa, 01:58 Bursa, 22:59 Zdeněk (Martin Chrpa), 27:24 Nováček (Marek Chrpa), 32:23 Nováček (Marek Chrpa), 35:02 Marek Chrpa. Třetiny: 2:2, 1:2, 3:3.

SK Florbal Benešov: Martin Chrpa – Cikánek, Šarlák – Nováček, Duchoslav, Marek Chrpa – Vnouček – Zdeněk, Vobecký, Bursa – Jaeger.

SK Florbal Benešov – Sparta Praha 4:3
Úvod vyšel hostům, kteří benešovským hráčům nepůjčili dlouho míček, ale do vážnějších šancí se nedostávali. Florbalisté od Konopiště se pomalu rozehrávali a na začátku 11. minuty trefil po odraženém míčku Bursa.
Ve druhé třetině hráli „domácí“ laxně a Sparťané se snažili vyrovnat. To se jim podařilo v závěru druhé části, kdy dokonce skóre otočili.
Ve čtvrté minutě třetí třetiny zvýšil pražští hráči dokonce na dvoubrankový rozdíl. V tuto chvíli by si na Benešáky asi nevsadil nikdo ani „zlámanou grešli“. Jenže přišla změna v sestavě a na pravé křídlo druhé lajny nastoupil Jaeger s cílem tým trošku rozpohybovat. To jak se později ukázalo bylo výborným tahem, neboť Jaeger byl u dvou branek. Po patnácti vteřinách se totiž nachomýtl ke skákajícímu míčku, aby jej vzápětí uklidil do soupeřovy klece Zdeněk. Hned po další minutě vypálil Duchoslav a trefil břevno. Poté přišly dvě osudové chyby Sparty. Přestože Benešáci nadále pokračovali v chodeckém tempu, tak lépe četli hru, a to se vyplatilo. Nejdříve špatnou přihrávku potrestal agilní Martin Chrpa a po další minutě po doslova děsivé hrubce beka Sparty uklidil Zdeněk míček do sítě – 4:3. V závěru se „hosté“ snažili, ale nervozita jim nedovolila vyrovnat.

Branky Benešova: 10:13 Bursa, 29:55 Zdeněk (Jaeger), 32:48 Marek Chrpa, 36:09 Zdeněk (Jaeger). Třetiny: 1:0, 0:2, 3:1.