VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Pět mužstev má po pěti kolech stále čisté štíty

Benešovsko – Hráči ve čtyřech skupinách okresních stolnotenisových soutěží odehráli páté kolo.

13.11.2015
SDÍLEJ:

Stolní tenisFoto: archiv Deník

OP 1

Vlašim – Olbramovice 12:6. A. Bošinová 3, K. Pěnkavová 3, V. Bošinová 3, Jíša 2, čtyřhra – Dohnal 4, Chudlářský, čtyřhra.

Sázava – Benešov C 9:9. Trmal 4, Žoha 3, Novák, čtyřhra – Krejčí 3, Mohr 2, Šostý 2, Zvolský, čtyřhra.

Čerčany – Petroupim 10:8. Dykast 4, Žádník 4, Tomašovič st. 2 – J. Šturc 2, D. Škvor 2, J. Černý, Svoboda, 2 x čtyřhra.

Mrač – Votice 6:12. Dlouhá 2, Jíša, Rabiňák, čtyřhra, skreč – I. Januš 4, Šimánek 3, Dvořáková 3, Smejkalová, čtyřhra.

Louňovice – Pyšely 13:5. Skopková 3, Štěpánek 3, Hazmuka 3, Bejbl 2, 2 x čtyřhra – Chrt 3, Kovařík, Vejmelka.

Teplýšovice – Neveklov 12:6. Pessr 2, Zeman 2, Sládek 2, čtyřhra, 5 x skreč – D. Kačmar 4, Holý, Horálek.

1. Benešov C 5 4 1 0 63:27 14
2. Louňovice 5 4 0 1 58:32 13
3. Vlašim 5 4 0 1 58:32 13
4. Votice 5 4 0 1 58:32 13
5. Sázava 5 3 1 1 58:32 12
6. Olbramovice 5 2 1 2 52:38 10
7. Neveklov 5 2 0 3 40:50 9
8. Pyšely 5 2 0 3 38:52 9
9. Čerčany 5 1 1 3 38:52 8
10. Petroupim 5 1 0 4 27:63 7
11. Teplýšovice 5 1 0 4 26:64 7
12. Mrač 5 0 0 5 24:66 5

OP 2

Sázava B – Benešov D 1:17. čtyřhra – Hnátek 4, Hausenblas 4, Strachota 3, Košař 3, Bělina, čtyřhra.

Netvořice – Týnec B 8:10. Kubásek 3, Vodehnal 2, Bron, Ošmera, čtyřhra – T. Pospíšil 4, J. Pospíšil 2, Kratochvíl 2, Cvaniga, čtyřhra.

Lešany – Votice B 6:12. Klimczyk 3, Fulín, Jančář, čtyřhra – Zavadil 4, F. Januš 3, Lovíšek 2, Písařík 2, čtyřhra.

Louňovice B – Krusičany 12:6. Bébr 3, Kakos 3, Tichá 3, Kahoun, 2 x čtyřhra – L. Jahoda 2, M. Jahoda 2, Fulín, Chocholoušek.

Heřmaničky – Čerčany B 6:12. Brdek 3, Pištěk 2, čtyřhra – Vocel 4, J. Matoušek 3, Kučera 2, Šrámek 2, čtyřhra.

Kamenný Přívoz – Olbramovice B, odloženo na 17. 11.

1. Benešov D 5 5 0 0 72:18 15
2. Louňovice B 5 4 0 1 56:34 13
3. Netvořice 5 2 2 1 46:44 11
4. Votice B 5 2 1 2 47:43 10
5. Olbramovice B 4 2 1 1 38:34 9
6. Krusičany 5 1 2 2 47:43 9
7. Čerčany B 5 2 0 3 45:45 9
8. Sázava B 5 1 2 2 37:53 9
9. Týnec B 5 2 0 3 37:53 9
10. Kamenný Přívoz 4 2 0 2 34:38 8
11. Zámek Lešany 5 1 0 4 32:58 7
12. Heřmaničky 5 1 0 4 31:59 7

OP 3

Netvořice B – Pyšely B 12:6. M. Čipera 4, Bron 3, Ošmera 3, Šmeral st. 2 – Svašek 2, Hruška, Jiráň, 2 x čtyřhra.

Neveklov B – Týnec C 11:7. Kříž 4, M. Kačmar 4, Veselý, Peter, čtyřhra – Souček 2, Masojídek 2, Šípek, čtyřhra.

Krusičany B – Heřmaničky B 12:6. Heřman ml. 4, Heřman st. 3, Vozár 2, Ptáčník, 2 x čtyřhra – Šplíchal 3, Vrtiška 2, Cmíral.

Benešov E – Ostředek 16:2. Černý 4, Vlasák 4, Schuster 3, Ottl 3, 2 x čtyřhra – R. Žydyk, M. Škvor ml.

Votice C – Divišov 8:10. Budka 2, Pařík 2, Jíša 2, Zoul, čtyřhra – Nožka 4, Strnka 4, Svoboda, čtyřhra.

Petroupim B – Smilkov 10:8. J. Škvor 3, Šturc st. 2, Lejček 2, Petr 2, čtyřhra – Dohnal 3, Trachta 3, Racík, čtyřhra.

1. Divišov 5 5 0 0 61:29 15
2. Petroupim B 5 5 0 0 61:29 15
3. Smilkov 6 4 0 2 63:45 14
4. Neveklov B 5 4 0 1 58:32 13
5. Netvořice B 5 4 0 1 53:37 13
6. Pyšely B 6 2 1 3 57:51 11
7. Benešov E 5 2 0 3 43:47 9
8. Ostředek 5 1 1 3 29:61 8
9. Heřmaničky B 5 1 0 4 36:54 7
10. Krusičany B 5 1 0 4 34:56 7
11. Týnec C 5 0 1 4 33:57 6
12. Votice C 5 0 1 4 30:60 6

OP 4

Olbramovice C – Bystřice B 13:5. Zimerman 4, Topol 3, Soták 3, Rosol, Rosolová, čtyřhra – Kubásek 3, Jirák, čtyřhra.

Divišov B – Petroupim C 12:6. Pekárek st. 4, Müller ml. 3, Pekárek ml. 2, Lacko 2, čtyřhra – A. Černý 3, Klatovský 2, čtyřhra.

Ostředek B – Teplýšovice B 7:11. Lemberk 4, Krejcárková 3 – Grél 3, Hakl 2, Kratochvíl 2, V. Škvor 2, 2 x čtyřhra.

Bystřice – Pyšely C 14:4. Kozák 3, Dráb 3, Burský 2, Šach 2, D. Jendele 2, 2 x čtyřhra – Klinderová 3, Hrubeš.

Votice D – Čerčany C 10:8. Benák 4, V. Žák 3, D. Babický, K. Januš, čtyřhra – Bernard 3, Panenka 2, Ševera, Bartůšková, čtyřhra.

Petroupim D – Netvořice C 6:12. J. Hruška 2, Šádek, Beňatinská, Vašíček, čtyřhra – J. Čipera 4, Havelka 4, Janák 3, čtyřhra.

1. Votice D 5 5 0 0 72:18 15
2. Divišov B 5 5 0 0 62:28 15
3. Petroupim C 5 4 0 1 62:28 13
4. Olbramovice C 5 4 0 1 58:32 13
5. Bystřice 5 3 0 2 55:35 11
6. Netvořice C 5 3 0 2 44:46 11
7. Petroupim D 5 2 0 3 33:57 9
8. Teplýšovice B 5 2 0 3 31:59 9
9. Pyšely C 5 1 0 4 38:52 7
10. Čerčany C 5 1 0 4 33:57 7
11. Ostředek B 5 0 0 5 29:61 5
12. Bystřice B 5 0 0 5 23:67 5

MAREK ŠKVOR

Autor: Redakce

13.11.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Ve středu v Benešovském deníku: prvňáčci z ZŠ Teplýšovice

Ilustrační foto.

Kam nejen za kulturou a sportem?

KRÁTCE: V pátek 13. zůstanou bez proudu

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z Benešovska.

Olbramovice čepovaly desítku Soběhrdům

Benešovsko – V pátém kole okresního fotbalového přeboru padlo úctyhodných 45 branek.

AKTUALIZOVÁNO

Do filmového nebe odešla Květa Fialová, Tornádo Lou z Limonádového Joe

Ve věku 88 let zemřela česká filmová legenda Květa Fialová. Slavnou herečku znali diváci především jako zpěvačku Tornádo Lou z westernové parodie Limonádový Joe, hraběnku z komedie Adéla ještě nevečeřela či z klasiky Babička a Šarlotu z Účastníků zájezdu.

Dojet vlakem do Prahy je teď komplikovanější

Benešov – Drobné změně se musí přizpůsobit cestující, kteří jezdí vlakem na trase Benešov u Prahy–Praha hlavní nádraží. Až do páteční 14. hodiny trvá nepřetržitá výluka mezi pražskými nádražími v Hostivaři a hlavním.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení