Pět bodů si dovezl Bruins, který plichtil s Rabbitem (v první půli promarnil dva desetimetrové kopy), hladce porazil Jablonnou (na polovinu branek nahrával Skála) a poté remizoval i s Bystřicí, když v poslední minutě srovnal a Skála a v posledních vteřinách nastřelili Bruins břevno.

Čtyři body získala Jablonná, která urvala bod se Žejdlíkem v poslední minutě Krchem a těsně zdolala Mrač, která neproměnila minutu před koncem desetimetrový kop. Výhru a remízu získal také Rabbit za remízu s Bruinsem a těsnou výhrou nad Mračí, když rozdílovým hráčem byl Lukáč. Čtyři body má i Bystřice za těsnou výhru nad Mračí a ztratila dva body s Bruinsem v poslední minutě.

Bez bodu zůstala jen Mrač, která prohrála všechny utkání o gól.

Hrálo se slušně, bez vyloučení. Utkání řídili bratři Macháčkové a Velebil.

Ďáblové Jablonná – Žejdlík Bn 4:4 (1:2), Krch, Kos, Mlejnek, Zimmel – D. Průcha 2, vlastní, P. Šmejkal.

OTS Rabbit Bn – Bruins Bn 2:2 (2:2), Mrkvička, Vobecký – Frajták, P. Štěrba. ŽK: Martin Hanuš – J. Říha.

TJ Bystřice – Mrač 5:4 (2:2), T. Říha 2, A. Stibůrek, Mádl, Konopiský – J. Šmejkal, O. Páv, D. Breburda, D. Sysel. ŽK: J. Stibůrek, Mádl – Urban, J. Šmejkal.

Bruins Bn – Ďáblové Jablonná 6:2 (4:1), T. Zeman 2, Horčička 2, Horník, P. Štěrba – Jakub Zeman 2.

Žejdlík Bn – OTS Rabbit Bn 10:5 (5:3), M. Král 3, Čapek 3, Lizák 2, D. Průcha, P. Šmejkal – Lukáč 3, Bárta, Vobecký. ŽK: Skiba, D. Průcha (oba Ž).

Bruins Bn – TJ Bystřice 2:2 (1:2), Skála 2 – Šmídek, J. Stibůrek. ŽK: J. Štěrba – Mádl.

Mrač – Ďáblové Jablonná 3:4 (1:3), O. Páv 2, Kremina – Krch, Jakub Zeman, Švejda Zimmel. ŽK: Krch (J).

TJ Bystřice – Žejdlík Bn 2:5 (1:4), Šmídek, A. Stibůrek – P. Šmejkal 3, Lizák, Čapek. ŽK: V. Balata (B).

OTS Rabbit Bn – Mrač 5:4 (3:2), Lukáč 2, Vlasák, Vobecký, Cacák – O. Páv 2, Bohata, Vrňák. ŽK: J. Šmejkal (M).

Sestava kola: Nerad (Bruins) – Lukáč (Rabbit), Lizák (Žejdlík), Čapek (Žejdlík), Skála (Bruins).

Střelci: 11 – Lizák (Žejdlík), O. Páv (Mrač), 8 – D. Stibůrek (Tenisáci), Vrkoslav (Žejdlík), K. Petrů (Eltsen), 7 – Shapoval (Eltsen), Kremina (Mrač), Skála, T. Zeman (oba Bruins), Vobecký (Rabbit).

Kanadské bodování: 27 (11 + 16) Lizák, 18 (11 + 7) O. Páv, 15 (8 + 7) Vrkoslav, 15 (7 + 8) Vobecký, 15 (6 + 9) J. Zeman (Eltsen), 15 (5 + 10) Bohata (Mrač).

ŽK: 3 – Říha (Bruins), 2 – Matuška (Devils), Žižka (Tenisáci), A. Stibůrek a Mádl (oba Bystřice), Skiba (Žejdlík), J. Šmejkal a Urban (oba Mrač), J. Štěrba (Bruins), Lehký a Svoboda (oba Sídliště).

Zápasy očima Milana Čapka, Žejdlík Benešov

V zápase s Jablonnou, na který jsem bohužel z pracovních důvodů nemohl dorazit, prý kluci neproměnili hodně gólových příležitostí, když je vychytal výborný brankář. Ke konci prý došlo k několika taktickým chybám (ty bychom, už vzhledem k našemu věku, neměli dělat) a Jablonná toho využila a srovnala na konečných 4:4.
K druhému zápasu s Rabbitem jsem dorazil až ke konci prvního poločasu za stavu 4:3 pro nás (na vině bylo nenastartování auta). Do poločasu jsme přidali ještě jeden gól a odskočili na dvoubrankové vedení. Druhý poločas byl z naší strany zahraný výborně, když jsme se dobře pohybovali a přidávali další góly. Soupeř stačil pouze korigovat skóre na 10:5. V zápase se zaskvěl čtyřmi góly Marián Král, a jelikož mu rozhodčí připsali pouze tři, tak do konce turnaje jsme od něj slyšeli stálé stížnosti na rozhodčí (smích).
Poslední zápas, ve kterém nás čekalo mladé mužstvo Bystřice, jsme dohrávali jen v šesti, protože musel odjet Roman Vrkoslav. Zvolená taktika, vycházení ze zajištěné obrany a hrají na brejky, se nám dařila hlavně první poločas, kde jsme získali rozhodující náskok a soupeři odskočili na rozdíl tří branek. Druhý poločas, kde už síly docházely, jsme ale v pohodě odehráli a zápas dovedli k zasloužené výhře 5:2.
V zápasech jsem se cítil celkem dobře, i když jsem za Žejdlík dlouho nenastoupil. Jen ke konci síly trochu chyběly (směje se). Možná se objevím ještě na dvou turnajích, vše záleží, jak mi to bude vycházet časově vzhledem k přátelákům v Rakousku a jak se budu cítit po zdravotní stránce.