PÁTEK 28. ŘÍJNA
FOTBAL
ČFL: Benešov – Štěchovice (10:30, Řeháček).
Krajský přebor žáků: Vlašim – Čelákovice (9:30 a 11:10, Žaba).
SOBOTA 29. ŘÍJNA
FOTBAL
FNL: Vlašim – Viktoria Žižkov (14:30, Adámková).
Krajský přebor dorostu: Vlašim – Poděbrady (10:15 a 12:30, Žaba).
I. A třída: Nespeky – Nový Knín (14:30, Pospíšil).
I. B třída: Týnec nad Sázavou – Zruč nad Sázavou (14:30, Stehlík), Teplýšovice – Kácov (14:30, Marek).
Okresní přebor: Chotýšany – Chocerady (14:30, Rezek), Dolní Kralovice – Trhový Štěpánov (14:30, Konvička), Pravonín – Popovice (14:30, Novák), Olbramovice – Sokol Přestavlky (14:30, M. Šíma), Kamberk – Postupice (14:30, Svoboda).
III. A třída: Votice B – Teplýšovice B (14:30, Berenda), Krhanice – Jírovice (14:30, Hocek), Poříčí B – Čerčany (14:30, Mrázek).
III. B třída: Divišov B – Blaník Načeradec (14:30, Murgač), Kondrac B – Bílkovice (14:30, Irion), Tichonice – Miličín (14:30, Tinák), Trhový Štěpánov B – Velíš (14:30, Pessr), Křivsoudov – Nesperská Lhota (14:30, Vilimovský), Čechtice – Libež (14:30, Kromka).
IV. A třída: Ostředek – Úročnice B (14:30, Lupač), Netvořice – Křečovice (14:30, Kocan), Heřmaničky – Soběhrdy B (14:30, Brabenec), Jablonná – Bukovany (14:30), Pecerady – Neveklov B (14:30, Rogožan), Václavice – Sokol Přestavlky B (14:30).
IV. B třída: Jankov B – Mezno B (14:30), Drachkov – Popovice B (14:30, Šonský), Budenín – Maršovice B (14:30).
IV. C třída: Zdislavice B – Miřetice B (14:30, Švejda).
HOKEJ
Krajská liga: Benešov – Mělník (17), Vlašim – Černošice (17:30).
BASKETBAL
2. liga mužů: Benešov – Beroun (18).
Krajský přebor minižákyň U11: Benešov – AŠ Mladá Boleslav (12 a 14).
NEDĚLE 30. ŘÍJNA
FOTBAL
Liga U13 a U12: Benešov – Tempo Praha (15, v Pyšelích).
Krajský přebor dorostu: Votice – Kunice (10:15 a 12:30, P. Balík).
I. A třída: Divišov – Velim (14:30, Nepovím). Dorost: Čerčany – Teplýšovice (10:15, Kaucký).
I. B třída: Kondrac – Miřetice (14:30, Pudil), Maršovice – Průhonice (14:30, Ježek).
Okresní přebor: Zdislavice – Soběhrdy (14:30, Milan Macháček), Struhařov – Vrchotovy Janovice (14:30, Švejda).
III. A třída: Nespeky B – Úročnice (14:30, Murgač), SK Načeradec – Pyšely (14:30, Kocan), Sedlec-Prčice B – Lešany (14:30, Brabenec), Týnec B – Bystřice (14:30, M. Babický).
III. B třída: Mezno – Ratměřice (14:30, T. Babický).
IV. B třída: Olbramovice B – SK Přestavlky (14, Kromka), Myslič – Struhařov B (14:30, Konvička), Postupice B – Chotýšany B (14:30, Tinák).
IV. C třída: Křivsoudov B – Hulice (14, Lupač), Libouň – Kladruby (14:30, Rathan), Čechtice B – Keblov (14:30, Malý), Radošovice – Trhový Štěpánov C (14:30, Frydrychovský), Pravonín B – Vracovice (14:30, Vilimovský).
BASKETBAL
2. liga mužů: Benešov – Rokycany (11).
Dorostenecká liga U17: Benešov – Tigers České Budějovice (9).
Krajský přebor minižáků U13: Benešov – Poděbrady (13 a 15).