VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu se hrají na Benešovsku fotbalové, basketbalové a hokejbalové soutěže.

4.4.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

SOBOTA 5. DUBNA

FOTBAL

Liga žáků U15 a U14: Vlašim – České Budějovice (10 a 12:15, Hocek, Na Lukách). U13 a U12: Vlašim – Sparta Praha (14 a 15.45, Na Lukách).

Dorostenecká liga: Benešov – České Budějovice (10, Drábek).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Hvozdnice (16:30, Zuskin), Votice – Hradišťko (16:30, Kočárek). Dorost: Teplýšovice – Červené Pečky (11, Kovář).

Okresní přebor: Neveklov – Mezno (16:30, Hocek – Konvička, Průcha), Chotýšany – Vrchotovy Janovice (16:30, Novák – Frydrychovský, Hruška), Sokol Přestavlky – Jankov (16:30, Černý – Pessr, M. Balík), Dolní Kralovice – Maršovice (16:30, Irion – Babický, Hejný), Popovice – Divišov (16:30, P. Balík – Bačinský, Mareš).

III. A třída: Václavice – Pyšely (16:30, Brabenec), Netvořice – Křečovice (16:30, Malíř), Olbramovice – Myslič (16:30, Kromka).

III. B třída: Ratměřice – Trhový Štěpánov (16:30, Rosenvald), Postupice – Divišov B (16:30, Rezek), Mezno B – Bílkovice (16:30, Martin Macháček).

IV. A třída: Pecerady – Nespeky B (16:30, Kohl), Zaječice – Poříčí B (16:30, Borský), Sokol Přestavlky B – Úročnice B (13:30, M. Balík), Miličín – Bukovany (16:30, Urban), Jablonná - Soběhrdy B (16:30, Žarnecki), Čerčany – Bystřice B (16:30, Kocan).

IV B třída: Maršovice B – Budenín (16:30, Kratochvíl), SK Přestavlky – Drachkov (16:30, Berenda), Miličín B – Sedlec-Prčice B (13:30, Urban), Vrchotovy Janovice B – Heřmaničky (16:30, Drnec).

IV. C třída: Tichonice B – Chotýšany B (16:30, Tinák).

IV. D třída: Zdislavice B – Dolní Kralovice B (16:30, P. Špička), Kamberk – Libouň (16:30, Svobodný), Louňovice B – Pravonín B (16:30, Mrázek), Hulice – Libež B (16:30, Malý).

Okresní přebor dorostu: Bílkovice – Lešany (11, Mikolášek), Lukavec – Struhařov (10:15, Hejný), Poříčí – Divišov (11, Kocan).

HOKEJBAL

Extraliga: Vlašim – Most (16).

BASKETBAL

2. liga mužů – čtvrtfinále play off: Benešov – Žďár nad Sázavou (18).

Krajský přebor I. mužů – play out: Benešov B – Mělník (16, ZŠ Dukelská).

NEDĚLE 6. DUBNA

BASKETBAL

Krajský přebor I. mužů – play out: Benešov B – Čelákovice (13).

Krajský přebor minižáků U13: Benešov – Poděbrady (9 a 11, ZŠ Dukelská).

FOTBAL

Liga žáků U13 a U12: Benešov – 1. FK Příbram (10 a 11:45, UMT).

I. A třída: Benešov B – Suchdol (16:30, Wolfram). Dorost: Votice – Petrovice (10:15, K. Macháček). Žáci: Teplýšovice – Český Brod (10, M. Macháček).

I. B třída: Sedlec-Prčice – Kondrac (16:30, Garaja), Zdislavice – Říčany (16:30, Zuskin).

Okresní přebor: Pravonín – Struhařov (16:30, Mikolášek – Žarnecki, Frydrychovský), SK Načeradec – Jírovice (16:30, Svoboda – Cacák, Irion).

III. A třída: Soběhrdy – Ostředek (10:15, P. Špička), Bystřice – Lešany (16:30, Rezek), Teplýšovice B – Votice B (16:30, Berenda), Týnec B – Krhanice (16:30, Malý).

III. B třída: Čechtice – Tichonice (16:30, Mareš), Křivsoudov – Louňovice (15, Švejda), Keblov – Kondrac B (15, Tinák), Struhařov B – Chocerady (16:30, Milan Macháček).

IV. B třída: Olbramovice B – Neustupov (15, Novák).

IV C třída: Kladruby – Ostředek B (15, Kratochvíl), Libež – Postupice B (16:30, Černý), Radošovice – Trhový Štěpánov B (15, Konvička), Velíš – Jankov B (15, Bačinský), Popovice B – Nesperská Lhota (15, Cígler).

IV. D třída: Čechtice B – Blaník Načeradec (13:30, Mareš), Vracovice – Miřetice B (15, Vilímovský).

Okresní přebor dorostu: Chocerady – Mezno (10:15, Drnec), Trhový Štěpánov – Jankov (11, Mařincová), Čerčany – Bystřice (10:15, Borský).

Autor: Pavel Šimáček

4.4.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Oskar Fotr.
14

Důležitější je pro mě výhra mužstva, říká Fotr

Pěstujeme olivy

KRÁTCE: Kvůli filmu se bude omezovat chod vozovky

Benešov - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

V Benešově má vzniknout první soukromá základní škola

Benešov /ANKETA/ – V podmínkách Benešova naprosto unikátní záležitost chystá na příští školní rok podnikatelka Helena Šešinová. V centru města chce otevřít první soukromou Základní školu Zvonková.

Za elektronickou hudbou míří do Benešova tisíce lidí

Benešov /FOTOGALERIE, INFOGRAFIKA/ - Zřejmě poslední festival, který bude uspořádán v areálu Táborských kasáren v Benešově, začne již v pátek od 18 hodin a potrvá až do neděle. Na třetí ročník Exploration festivalu přicestují za taneční elektronickou hudbou o víkendu davy lidí.

O hlasy středočeských voličů usiluje celkem 26 stran

Praha – Politických stran, hnutí a dalších subjektů, které se v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR budou ve středních Čechách ucházet o hlasy voličů, je celkem 26. Krajský úřad to mohl konstatovat po úterní 16. hodině, kde vypršela lhůta pro podávání kandidátních listin. „Celkem se ve Středočeském kraji na podaných kandidátních listinách strany a hnutí snaží do voleb zaregistrovat 753 kandidátů,“ konstatoval Pavel Lochař z krajského úřadu. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení