VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu se hrají na Benešovsku fotbalové a basketbalové soutěže.

28.3.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Lenka Břicháčková

PÁTEK 28. BŘEZNA

BASKETBAL

Krajský přebor kadetů U17: Benešov – Sparta Praha B (18, ZŠ Dukelská).

SOBOTA 29. BŘEZNA

FOTBAL

Fotbalová národní liga: Vlašim – Třinec (15, O. Berka).

Krajský přebor dorostu: Benešov B – Brandýs / Boleslav (10 mladší a 12:15 starší, Velebil, UMT), Vlašim – Mnichovo Hradiště (10 starší a 12:15 mladší, Matoušek).

I. A třída: Poříčí nad Sázavou – Černolice (15, Pospíšil). Dorost: Týnec nad Sázavou – Kouřim (10:15, Garaja ml.), Sedlec-Prčice – Votice (15). Žáci: Votice – Kouřim (10, M. Macháček).

I. B třída: Teplýšovice – Kunice B (15, M. Jarolímek), Nespeky – Zdislavice (15, Garaja).

Okresní přebor: Jírovice – Neveklov (15, P. Balík – Hocek, Hruška), Divišov – SK Načeradec (15, Konvička – M. Balík, Tinák).

III. A třída: Křečovice – Olbramovice (15, Mikolášek), Pyšely – Netvořice (15, Pessr), Krhanice – Václavice (15, Kohl), Votice B – Týnec B (15, Rathan), Ostředek – Bystřice (15, Babický).

III. B třída: Bílkovice – Čechtice (15, Hejný), Divišov B – Mezno B (10:15, Malý), Chocerady – Postupice (15, Kočí), Kondrac B – Struhařov B (15, Vilímovský), Tichonice – Křivsoudov (15, Kratochvíl).

NEDĚLE 30. BŘEZNA

BASKETBAL

Krajský přebor minižáků U13: Benešov – Kolín (13 a 15). U11 mix: Benešov – Kolín A (9 a 11, ZŠ Dukelská).

FOTBAL

Liga žáků U15 a U14: Benešov – 1. FK Příbram (10 a 12:15, Šimáček, UMT).

Divize: Benešov – Jindřichův Hradec (15, Růžička).

I. A třída dorost: Votice – Jílové (10:15, Cichra), Čechtice – Teplýšovice (10:15, Pospíšil). Žáci: Týnec nad Sázavou – Čelákovice (10, Březnovský).

I. B třída: Kondrac – Průhonice (15, Černý), Miřetice – Sedlec-Prčice (15, Šafránek).

Okresní přebor: Maršovice – Popovice (15, Malíř – Novák, Martin Macháček), Jankov – Dolní Kralovice (15, Mrázek – Kočí, Berenda), Struhařov – Sokol Přestavlky (15, Švejda – Svoboda, P. Špička), Vrchotovy Janovice – Pravonín (15, Bačinský – Rosenvald, Kocan), Mezno – Chotýšany (15, Milan Macháček- Rezek, Mareš).

III. A třída: Myslič – Soběhrdy (15, Cígler), Lešany – Teplýšovice B (15, Černý).

III. B třída: Trhový Štěpánov – Keblov (15, Urban), Louňovice – Ratměřice (15, Irion).

Autor: Pavel Šimáček

28.3.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Lvi zlomili Rakovník čtyřmi góly ve třetí třetině

Radnice v Benešově.

O benešovském muzeu zatím vedení města hovořit nechce

Oplocení benešovské nemocnice je jen první krok ke zvýšení bezpečnosti

Benešov – Šest a půl milionu korun stálo vybudování kompaktního oplocení areálu benešovské Nemocnice Rudolfa a Stefanie. 

Lvi a Rytíři chtějí prolomit brány čtvrtfinále krajské ligy

Benešovsko – Zapomeňte na základní část, přichází play off hokejové krajské ligy, do které vstoupí i oba týmy okresu – druhý po základní části HC LEV Benešov a šestý HC Rytíři Vlašim.

Děti si užívaly bláznivý masopust

Mrač - Bláznivý masopust. Právě takový název dostala akce, kterou proskotačily děti z mračské mateřské školy MiniSvět.

Azylový dům v Benešově má začít sloužit ještě letos

Benešov – Ještě letos by se město mělo zařadit mezi sídla, která v rámci možností poskytují poměrně široký servis lidem v nouzi.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies