VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu se na Benešovsku hrají soutěže ve fotbalu, nohejbalu a basketbalu.

7.6.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

PÁTEK 7. ČERVNA

FOTBAL

Okresní přebor: Chocerady – Trhový Štěpánov (18, Dolejš – Babický, Tinák).

III. B třída – dohrávka: Bílkovice – Nesperská Lhota (18).

IV. A třída – dohrávka: Poříčí B – Bystřice B (19).

SOBOTA 8. ČERVNA

FOTBAL

Liga žáků U15 a U14: Benešov – Jindřichův Hradec (10 a 11.45, Dujsík). U13 a U12: Vlašim – Sparta Praha (10 a 11.45, u nádraží).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Hradišťko (17, Brožek). Dorost: Teplýšovice – Mnichovice (11, Januš).

I. B třída: Nespeky – Stříbrná Skalice (17, Chrudimský), Chotýšany – Poříčí nad Sázavou (17, Hurych), Votice – Březnice (17, Michal).

Okresní přebor: Jírovice – Popovice (17, J. Hocek – Urban, Frydrychovský), Sokol Přestavlky – Olbramovice (17, Kočí - Bačinský, M. Balík), Dolní Kralovice – Miřetice (17, Svoboda – Irion, Cacák), Divišov – Jankov (17, Milan Macháček – Žaba, Mikolášek).

III. A třída: Václavice – Úročnice (17, Borský), Pyšely – Myslič (17, Garaja ml.), Křečovice – Bystřice (17, Malíř), Ostředek – Netvořice (17, Černý).

III. B třída: SK Načeradec – Blaník Načeradec (17, Vilímovský), Tichonice – Kondrac B (17, Babický).

IV. A třída: Pecerady – Poříčí B (17, P. Balík), Jablonná – Neveklov B (17, Konvička).

IV. B třída: Neustupov – Ratměřice B (17, Svobodný), SK Přestavlky – Maršovice B (17, Kratochvíl), Budenín – Miličín B (17, Holoubek), Vrchotovy Janovice B – Jankov B (17, Pessr), Drachkov – Mezno B (17, Murgač).

IV. C třída: Tichonice B – Libež (14, Babický), Sokol Přestavlky B – Teplýšovice C (14, Bačinský), Divišov B – Popovice B (10:15, Pessr). Dohrávka: Kladruby – Vracovice (15).

IV. D třída: Zdislavice B – Hulice (17, Dolejš), Kamberk – Dolní Kralovice B (17, Rezek), Louňovice B – Miřetice B (17, Berenda).

NOHEJBAL

Okresní přebor: Šacung Benešov C – Křivsoudov (16).

NEDĚLE 9. ČERVNA

FOTBAL

I. A třída: Benešov B – Jíloviště (10, Myška).

I. B třída: Zdislavice – Suchdol (17, Kabyl), Struhařov – Zruč nad Sázavou (15, Nehasil), Maršovice – Tochovice (17, Krejsa).

Okresní přebor: Mezno – Neveklov (17, Kromka – Garaja ml., Průcha), Teplýšovice B – Vrchotovy Janovice (17, Berenda – Rezek, P. Balík).

III. A třída: Týnec B – Soběhrdy (17, Cígler), Nespeky B – Votice B (14, Urban), Sedlec-Prčice B – Krhanice (17, Mrázek). Dohrávka: Václavice – Pyšely (17).

III. B třída: Velíš – Ratměřice (15, Tinák), Čechtice – Pravonín (17, Krejčí), Louňovice – Bílkovice (17, Murgač), Nesperská Lhota – Struhařov B (15, Rosenvald), Křivsoudov – Postupice (14, Malý).

IV. A třída: Úročnice B – Bukovany (17, Blahůšek), Lešany – Zaječice (17, Malíř), Bystřice B – Miličín A (17, M. Balík), Soběhrdy B – Čerčany (10:15, Mareš).

IV. B třída: Olbramovice B – Heřmaničky (15, Borský).

IV. C třída: Postupice B – Kladruby (15, Drnec), Vracovice – Chotýšany B (15, Černý), Ostředek B – Radošovice (17, Martin Macháček).

IV. D třída: Čechtice B – Libouň (14, Krejčí), Pravonín B – Keblov (17, D. Špička), Křivsoudov B – Trhový Štěpánov B (17, Malý).

BASKETBAL

Kadetky U17 – kvalifikace o ligu: Benešov – Jičín (10, ZŠ Dukelská).

NOHEJBAL

Okresní přebor: Divišov – Copa del Merida (9), Pecerady – Albatros (14), Zvánovice B – Zvánovice A (14).

Autor: Pavel Šimáček

7.6.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pohled to byl jako z pohádky. Dva lezci šplhali po zámecké věži za zlatovlasou ženou.
28

Za konopišťskou kastelánkou lezli po zámecké věži

Herec Václav Vydra se v Benešově předvedl jako generál Custer.
30

Kavalérie generála Custera opět navštívila Benešov

Oloupí rytíři po Příbrami o body i Varnsdorf?

Vlašim – Od sezony 2010/2011 se střetává Vlašim s Varnsdorfem ve druhé fotbalové lize a vzájemná bilance vyznívá těsně ve prospěch rytířů, když šestkrát vyhráli, třikrát remizovali a pětkrát prohráli. V loňském, nejúspěšnějším ročníku v historii klubu (4. místo) vyhrála Vlašim dvakrát 1:0.

KRÁTCE: Víkend bude patřit hlavně středověké bitvě

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

OBRAZEM: Na benešovském náměstí diváky uchvátili Czech Floyd

Benešov – Skvělé představení přichystali ve čtvrtek 17. srpna v rámci letní akce Benešov City Live muzikanti z kapely Czech Floyd.

KRÁTCE: Středověká bitva nadchne každého

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z Benešovska!

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení