VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za okresním sportem

Benešovsko/ Víkend se blíží a s ním i spousta sportovních klání

3.10.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Lukáš Suchý

SOBOTA 4. ŘÍJNA

FOTBAL

ČFL: Vlašim – Varnsdorf (16, Polák).

Divize: Votice – Klatovy (16, Langer).
Krajský přebor – žáci: Benešov – Mnichovo Hradiště (9.30 a 11.10, Kovář).
I. A třída: Týnec – Velká Dobrá (16, Suchý). Dorost: D. Kralovice – Poděbrady (10.15, Kolman). Žáci: Sedlec–Prčice – Dobřejovice (9.30 a 11.10, M. Macháček).
I. B třída: Pyšely – Teplýšovice (16, Nepovím).


Okresní přebor: Neveklov – Votice B (16, J. Novotný), Divišov – Olbramovice (16, Mar. Macháček), Čerčany – Miřetice (16, Babický), Jírovice – Chotýšany (16, Špička).
III. A třída: Miličín – Heřmaničky (16, Bačinský), Úročnice – Nespeky B (16, Konvička), Bystřice – Mezno (16, Bartoš).
III. B třída: D. Kralovice – Tichonice (16, Březnovský), Kondrac B – Kladruby (16, Hocek).
IV. A třída: Netvořice – Jablonná A (16, Pessr), Jankov A – Václavice B (16, Grund), Pecerady – Neveklov B (16, Borský).
IV. B třída: Miličín B – Heřmaničky B (13, Bačinský), Mezno B – Olbramovice B (16, Mrázek), Drachkov – SK Přestavlky (16, Sochůrek), Jankov B – Budenín (13, Grund).
IV. C třída: Louňovice B – Teplýšovice C (16, R. Irion), Nesperská Lhota B – Radošovice (16, Murgač), Tichonice B – Divišov B (16, Rathan).
Okresní přebor dorostu: Nespeky – Divišov (10.15, Blahůšek).

BASKETBAL

1. liga žen: Benešov – Junior Kralupy (17). Liga mužů U20: Benešov – Meteor Praha (15). Krajský přebor I. mužů: Benešov C – Benešov B (19, ZŠ Dukelská).


LEDNÍ HOKEJ

II. liga – západ: HC VHS Benešov – Nymburk (17).

HOKEJBAL

Extraliga: HBT Vlašim – Letohrad (14, Na Lukách).

NOHEJBAL

Extraliga – finále: Šacung Benešov – Modřice (14, v osadě Kaliště/Lensedly). Okresní přebor: Divišov – Bukovany (9).

NEDĚLE 5. ŘÍJNA

FOTBAL

Divize: Benešov – Loko Vltavín Praha (16, Kotalík).
Krajský přebor: Vlašim – Beroun (16, Zuskin, v Kácově).
I. A třída – dorost: Benešov B – Všeradice (10.15, Rybka, v Pyšelích), Votice – Teplýšovice (10.15, K. Macháček), Sedlec–Prčice – Lety (10.15, Čermoch). Žáci: Čerčany – Kouřim (9.30 a 11.10, Mitáš, v Nespekách).
I. B třída: Kondrac – Trhový Štěpánov (16, Průcha).

Okresní přebor: Struhařov – Vrchotovy Janovice (15, Žarnecki), Zdislavice – Bílkovice (16, Rezek), Teplýšovice B – Sedlec–Prčice (16, Rosenvald).
III. A třída: Maršovice B – Krhanice (16, K. Černý), Lešany – Soběhrdy (16, Urban), Týnec B – Václavice (16, Vilímovský), Chocerady B – Přestavlky (16, Mikolášek).
III. B třída: SK Načeradec – Velíš (16, Bačinský), Chotýšany B – Ratměřice (15, J. Černý), Pravonín – Postupice (14, Špička), Křivsoudov – Ostředek (16, Grund), Čechtice – Popovice (16, Novák).
IV. A třída: Úročnice B – Bukovany (16, Grunský), Čerčany B – Křečovice (14, Blahůšek), Soběhrdy B – Poříčí B (10.15, K. Černý).
IV. B třída: Sedlec–Prčice – Kamberk (16, Kratochvíl), Ratměřice B – Neustupov (16, Březina).
IV. C třída: Myslič – Velíš B (16, Smítka), Postupice B – Struhařov B (16, Mar. Macháček), Jablonná B – Popovice B (16, Platil).
IV. D. třída: Vracovice – Dolní Kralovice B (15, Murgač), Louňovice A – Hulice (16, J. Novotný), Nesperská Lhota A – Zdislavice B (15, Dufek), Libouň – Miřetice B (16, Rathan), Křivsoudov B – Keblov (13, Grund), Čechtice B – Blaník Načeradec (13, Novák).
Okresní přebor dorostu: Neveklov – Mezno (10.15, Pessr), Lešany – Čechtice (11.30, Drnec), Trhový Štěpánov – Jankov (10.15, Vilimovský), Benešov C – Bystřice (10.15, Borský, UMT).

BASKETBAL

1. liga žen: Benešov – Ústí nad Labem (11.30). Liga mužů U20: Benešov – Modřany (9.30). Krajský přebor I. mužů: Benešov B – Benešov C (13.30, ZŠ Dukelská).

NOHEJBAL

Okresní přebor: Albatros – Hvězdonice (15), Šacung C – Racek (10)

Autor: Pavel Šimáček

3.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Prezident Miloš Zeman

Dopravu v Benešově omezí návštěva prezidenta Česka

Pochody - ilustrační snímek

Pochod za povidlovým koláčem má číslo 38, chodce potkáte na silnicích i po setmění

Ve středních Čechách se část řidičů autobusů zapojí do stávky

Střední Čechy - Ve středních Čechách bude 6. dubna část řidičů linkových autobusů stávkovat. K celostátnímu protestu se podle dostupných informací připojí řidiči na Berounsku a Příbramsku, řekl dnes ČTK krajský radní pro dopravu František Petrtýl (ANO).

Na Fóru mluvili o budoucnosti turistiky v Posázaví

Jílové u Prahy – Na co se mohou těšit návštěvníci Posázaví v nadcházející turistické sezóně, probírali účastníci Fóra cestovního ruchu. V Regionálním muzeu Jílové u Prahy ho uspořádala obecně prospěšná společnost Posázaví.

Velvyslankyně Norska se zajímala o kolínské památky

Kolín /FOTOGALERIE/ - Velvyslankyně Norského království Siri Ellen Sletner navštívila ve středu Kolín v doprovodu manžela a pracovníků ambasády. Po městě jí provedl starosta Vít Rakušan spolu s místostarostou Michaelem Kašparem.

Budilovo čtyřgólové střelecké probuzení pomohlo Voticím

Benešovsko – V krajském fotbalovém přeboru dorostu se oddílům Benešovska, až na mladší hráče Vlašimi, velmi dařilo. Předposlední Votice si ve skupině A, poradily s Jílovým a starší hráči Vlašimi, díky Duškovi, srazili ve skupině B, Čáslav.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies