VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za sportem

Benešovsko/ Přijďte si zafandit

9.5.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Archiv VLP

SOBOTA 10. KVĚTNA 2008

FOTBAL – Krajský přebor žáků: Votice – Kladno B (9:30 a 11:10, Bartůšek).
I. A třída mužů: Chocerady – Slavia Jesenice (17, Berovič).
I. B třída: Nespeky – Stříbrná Skalice (17, Jarolímek), Kondrac – Pyšely (17, Šípek)

Okresní přebor: Votice B – Miřetice (17, K. Černý), Divišov – Maršovice (17, Konvička – Březnovský, Kudrjavcev), Mezno – Chotýšany (17, Cígler).
III. A třída: Nespeky B – Chocerady B (13:30, Mikolášek), Netvořice – Lešany (17, Pessr), Miličín – Přestavlky (17, Mar. Macháček), Maršovice B – Struhařov B (17, J. Novotný), Václavice – Jankov (17, Mrázek).
III. B třída: Libež – Miřetice B (17, Smitka), Heřmaničky – Pravonín (17, Murgač), Tichonice – Bystřice (17, Vilímovský), Bílkovice – Čechtice (17, Platil), Popovice – Dolní Kralovice (17, Grund).
IV. A třída: Pecerady – Čerčany B (17, Novák), Bukovany – Křečovice (17, J. Černý), Jablonná A – Úročnice B (17, Blahůšek), Postupice A – Zaječice (17, Bačinský).
IV. B třída: Heřmaničky B – Olbramovice B (14, Murgač), Miličín B – Neustupov (14, Martin Macháček), SK Přestavlky – Mezno B (17, Svobodný), Kamberk – Sedlec–Prčice B (17, Kubík), Velíš B – Jankov B (17, Beňatinský).
IV. C třída: Poříčí B – Tichonice B (17, Žarnecki).
IV. D třída: Hulice – Křivsoudov B (17, Rathan), Dolní Kralovice B – Zdislavice B (17, Březina), Louňovice B – Vracovice (17, Dufek), Načeradec – Kladruby (17, Kratochvíl).

NOHEJBAL – Okresní přebor: Divišov – Šacung VHS Benešov 1947 C (9).

STOLNÍ TENIS – druhý zápas finále play off 1. ligy mužů: Vlašim – Elizza Praha (15).

NEDĚLE 11. KVĚTNA 2008

FOTBAL – krajský přebor dorost: Vlašim – Slaný (10:15 a 12:30, Na Lukách, Macháček, Hocek).
I. A třída dorost: Dolní Kralovice – Velim (10:15, Kolman), Benešov B – Sedlec–Prčice (10:15, Kovář, UMT).
I. B třída: Sedlec–Prčice – Olbramovice (17, Velebil), Poříčí nad Sázavou – Slavia Louňovice (14, Kubíček), Vlašim C – Zásmuky (ne 17, Němeček, v Trhovém Štěpánově).

Okresní přebor: Struhařov – Neveklov (15, Žarnecki), Zdislavice – Jírovice (17, Rosenvald), Teplýšovice B – Úročnice (17, Grund), Vrchotovy Janovice – Ostředek (17, Hocek).
III. A třída: Soběhrdy – Čerčany (10:15, Mikolášek), Týnec B – Krhanice (17, Rezek).
III. B třída: Kondrac B – Křivsoudov (17, Urban), Velíš – Ratměřice (15, Březnovský).
IV. A třída: Bystřice B – Václavice B (17, Beňatinský), Neveklov B – Drachkov (15, Martin Macháček).
IV. B třída: Libouň – Budenín (17, Dufek), Ratměřice B – Louňovice A (17, Mrázek).
IV. C třída: Chotýšany B – Postupice B (15, Blahůšek), Ostředek B – Teplýšovice C (10:15, Konvička), Myslič – Jablonná B (17, Borský), Popovice B – Nesperská Lhota (15, Babický), Radošovice – Divišov B (17, Grunský).
IV. D. třída: Keblov – Trhový Štěpánov (15, Novosád), Pravonín B – Čechtice B (17, Kratochvíl).

NOHEJBAL – Okresní přebor: Vlašim/Votice – Rozvázaná bota Racek (16, ve Voticích), Bukovany – Hvězdonice (10).

SOFTBAL – muži: Storks Vlašim – Iuridica C (14 a 16:30, u sokolovny).

Autor: Pavel Šimáček

9.5.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Oskar Fotr.
14

Důležitější je pro mě výhra mužstva, říká Fotr

Pěstujeme olivy

KRÁTCE: Kvůli filmu se bude omezovat chod vozovky

Benešov - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

V Benešově má vzniknout první soukromá základní škola

Benešov /ANKETA/ – V podmínkách Benešova naprosto unikátní záležitost chystá na příští školní rok podnikatelka Helena Šešinová. V centru města chce otevřít první soukromou Základní školu Zvonková.

Za elektronickou hudbou míří do Benešova tisíce lidí

Benešov /FOTOGALERIE, INFOGRAFIKA/ - Zřejmě poslední festival, který bude uspořádán v areálu Táborských kasáren v Benešově, začne již v pátek od 18 hodin a potrvá až do neděle. Na třetí ročník Exploration festivalu přicestují za taneční elektronickou hudbou o víkendu davy lidí.

O hlasy středočeských voličů usiluje celkem 26 stran

Praha – Politických stran, hnutí a dalších subjektů, které se v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR budou ve středních Čechách ucházet o hlasy voličů, je celkem 26. Krajský úřad to mohl konstatovat po úterní 16. hodině, kde vypršela lhůta pro podávání kandidátních listin. „Celkem se ve Středočeském kraji na podaných kandidátních listinách strany a hnutí snaží do voleb zaregistrovat 753 kandidátů,“ konstatoval Pavel Lochař z krajského úřadu. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení