VLAŠIM – HRADEC KRÁLOVÉ 6:0

Od začátku dobývali Rytíři obranou hráz Hradce, která padla až ve 12. minutě po dorážce Kielera střely Střechy vyražené brankářem.

I ve druhé třetině pokračovala Vlašim v převaze. Druhý gól připravil Špale pro Topolánka. Poté se ukázali oba brankáři – Brykner vyrazil střelu Špale do šibenice, aby Straka vytáhl parádní zákrok proti Jiříkovi. V závěru třetiny dodal klid na vlašimské hokejky z dorážky opět Topolánek.

Ve třetí třetině ještě Rytíři třikrát rozvlnili hradeckou síť. Švanda a následně Střecha po asistencích Danka zvýšili na 5:0, aby se nahrávač stal posledním střelcem zápasu a byl tak odměněn za svou aktivitu.

Branky a nahrávky: 11:48 Kieler (Horák, Bartejs), 21:05 Topolánek (Špale), 29:54 Topolánek (Nýdl, Danko), 32:56 Švanda (Danko), 35:32 Střecha (Danko), 40:25 Danko (Střecha, Nýdl). Rozhodčí: Gráca, Kovárník. Vyloučení: 1:2. Střely: 35:11. Diváci: 80. Třetiny: 1:0, 2:0, 3:0.

Vlašim: Straka – Střeska, Kieler, M. Čičatka, Nýdl, Blaško, Gärtner, Špale – Burda, Bartejs, Horák, Průcha, Dušek, Topolánek, Danko, Slanina, Wróbel, Střecha, Švanda.