K překvapení chybělo velmi málo

Most/ Extraligoví hokejbalisté zpod Blaníka zle potrápili druhý Most a k bodu jim chybělo půldruhé minuty.

9.3.2008

Vlašimští hokejbalistům chybělo málo, aby obrali o body druhý celek tabulky.Foto: Ilustrační foto: Deniky Bohemia

ANS MOST 3
HBT VLAŠIM 2

Vlašimští sehráli výborný zápas s druhým celkem soutěže. Domácí se sice dostali do vedení, ale z přesilovky Blažek a ve druhé třetině Máčala otočili stav. Most stačil srovnat a půldruhé minuty před koncem zápasu z přesilovky vsítit rozhodující gól.

„Bylo to vyrovnané utkání, i když měli domácí optickou převahu a hlavně díky přesilovkám nás přestříleli. Soupeř se dostal do vedení, ale my jsme hráli dobře a skóre otočili. Domácím se podařilo srovnat. V poslední třetině se hrálo opatrně, ale bohužel jsme z poslední přesilovky dostali gól. Most byl šťastnější. Musím pochválit brankáře Jardu Duška, který v obou zápasech podal výborné výkony,“ řekl po utkání trenér Vlašimi František Šindelář.

Branky: 2. Vacín (Pech, Senec), 29. Poláček (Dostál), 44. Poláček (Kosina) – 11. Blažek (Máčala, P. Dušek), 28. Máčala (Špale). Střely na branku: 38:21. Vyloučení: 1/6 + J. Šindelář 10 minut. Využití: 1:1. Diváků: 43. Rozhodčí: Šoupa, Štípek. Třetiny: 1:1, 1:1, 1:0.
HBT Vlašim: J. Dušek – M. Čičatka, Plaštiak, Blažek, Špale, Křížek, P. Dušek – Fris, J. Šindelář, Horák – Máčala, Sosnovec, Prštický – V. Čičatka, Vosátka, Hlaváček.

9.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

Bojovníci přesvědčivě odehráli historické bitvy, ale také na bitevním poli improvizovali.
140

Válečný řev a řinkot zbraní. Taková byla raně středověká bitva

Elektronická hudba přilákala do Benešova mnoho fanoušků z České republiky i zahraničí.
93

OBRAZEM: Festival Exploration si užily tisíce fanoušků

OBRAZEM: Parní lokomotiva Ušatá projela Posázavím

Posázaví - Výletníci a především milovníci lokomotiv mohli být v sobotu nadšeni. Přes Benešovsko, a hlavně Posázavím, projela parní lokomotiva přezdívaná Ušatá. Cestující ale nemuseli ujet celou trasu z hlavního města až do Kácova. Během cesty mohli využít zastávky u zajímavých turistických míst okresu a užít si tak výlet naplno.

Louka pod Okoří přilákala na festival tisíce návštěvníků

Střední Čechy /OBRAZEM/ - Miro Žbirka, MIG 21, Václav Neckář, No Name, Marek Ztracený & Marta Jandová, Eddie Stoilow, Vypsaná fiXa - legendy české populární hudby vystoupily v sobotu na louce pod hradem Okoř. Konal se zde oblíbený letní hudební festival.

Nespeky dostaly rychle druhou facku

Nové Strašecí – Nováček krajského přeboru z Nespek má vrásky na čele, když se ani ve druhém zápase nedočkal bodů, naopak chytil potupnou čtyřku, tři góly inkasoval od 11. do 28. minuty.

V oslabení se Votice neubránily

Vestec – Na hřišti posíleného Vestce o hráče Všenor a trenéra Hrušku padly ve fotbalové I. A třídě Votice, když rozhodující trefu inkasovaly v 85. minutě od Michálka, když už hrály o deseti bez vyloučeného Kamarýta.