Celtik Kladno začal slušným debaklem

Střední Čechy – Poprvé o sobě dali vědět i futsalisté v středočeském přeboru a hned přišly zajímavé výsledky.

13.10.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Ota Bartovský

Překvapivým výkonem se v hale slánského Fobozu představil pražský Rohožník 21, kterému moc nechybělo, aby si odvezl nečekané tři body. Domácí Foboz už od 5. minuty hrál bez vyloučeného Svítka jen s jedním hráčem na střídání. Přesto v prvním poločase neustále vedl. Jenže sály docházely a Rohožník toho náležitě využíval a výsledek dokonce otočil ve svůj prospěch. Naštěstí Foboz v závěru vyrovnal a uhrál aspoň bod, za který musel být vděčný.
Ještě horší den si užily další dva celky z Kladenska, kteří byly soupeři mužstev z mělnického okresu. Kladenský Celtic s tím tak trochu asi počítal již dopředu, když k utkání s rezervou mělnického Olympiku odjížděl zdecimovaný zraněními a nemocemi jen v nejužším složení bez možnosti střídat. Pětice statečných v čele s kanonýrem Rácem sice dokázala v prvním poločase domácím vzdorovat, ale ve druhé části kralovali kralovali fyzicky i technicky dobře disponovaní domácí mladíčci.
Unionisté ve své slánské hale přivítali v premiéře Kralupy a byli ze své hry a z výkonu soupeře zaskočeni. Už v prvním poločase šestkrát inkasovali a po Celticu se rodil další debakl.
V dobrém světle se v souboji nováčků předvedly Dobřichovice, které dokázaly na půdě silného mladoboleslavského MBV vybojovat remízu. Domácím nestačilo k zisku bodů ani tříbrankové vedení.
V posledním duelu přehrála rezerva ligového kladenského SAT-ANu soupeře z Rakovníka. Utkání bylo dlouho vyrovnané a dramatické. Hosté nejdříve vyrovnali, pak dokázali vstřelit kontaktní zásah, ale znovu inkasovali a hosté se už nevzpamatovali.
Výsledky 1. kola: MBV Ml. Boleslav – So Dobřichovice 4:4 (3:1), Tenisáci Benešov – Čechie Slaný 10:7 (7:6), Foboz Slaný – Rohožník 21 6:6 (5:4), Olymp. Mělník B – Celtic Kladno 18:4 (6:3), Union Slaný – AFC Kralupy 6:13 (0:6), SAT–AN Kladno B – Atlantik Rakovník 6:2 (2:1).

13.10.2011

Neproměněné šance připravily Vlašim o výhru

KRIMI MIX: Řešili násilí a podvody

KRÁTCE: Nový retardér zajišťuje bezpečnou cestu školákům

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

Rozbil kameru, čidlo na světlo a odešel

Benešov - Nejdříve poškodil nade dveřmi kameru a pohybové čidlo na světlo, nakonec odešel z místa pryč. Proto po neznámém muži pátrají benešovští kriminalisté. Pachateli za jeho protiprávní jednání hrozí až jeden rok za mřížemi.

Na Koupáku ve Vlašimi to žije!

Vlašim /FOTOGALERIE/ - Celou letní sezónu, kdy je otevřen bar Na Koupáku ve Vlašimi, jsou zde pořádány o víkendu nejrůznější akce. Jak koncerty kapel, tak i zábavná vystoupení. Během letošních prázdnin se ve Vlašimi představil Banjo Band Ivana Mládka nebo stand up comedy Na stojáka. Poslední výborný koncert obstarala blues rocková a hard rocková kapel Krausberry.

Železným dědkem se stal talent Klabouch

Maršovice – Jeden z nejstarších cyklistických závodů s nepřetržitou tradicí v České republice (32. ročník), nazvaný Železný dědek, ovládl suverénním výkonem obrovský talent české cyklistiky, osmnáctiletý Petr Klabouch. Na start se postavilo 333 cyklistů. Diváci, kteří v hojném počtu přišli závodníky podpořit, byli svědky skvělých výkonů v podání české amatérské špičky.