Futsalisté Arsenalu byli blízko překvapení

Mělník – Futsalisté Arsenalu (předposlední) potrápili druhý celek druhé ligy Olympik Mělník na jeho hřišti, když více jak poločas vedli na jeho palubovce, aby nakonec odešli se skloněnou hlavou. „Náš výkon byl velmi dobrý, ale k bodům jsme potřebovali i trochu štěstí, které jsme tentokrát neměli," smutnil po zápase trenér Arsenalu Otto Kovář.

16.3.2013

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

OL. MĚLNÍK – ARSENAL BN 6:5

Do zápasu vstoupil favorizovaný Mělník lépe a rychle se díky Gabčovi ujal vedení. To ho ale jakoby ukolébalo a Arsenal domácí trestal, když Charvát, Haas a V. Pohorský po pěkných akcích otočili na 1:3. To nevydržel domácí kouč Šuba a vzal si time out, po němž domácí snížili střelou z deseti metrů po zemi. Mělničtí se snažili vířivým pohybem a kombinací dostat se na kobylku Arsenalu, ale ten dobře bránil a co prošlo polapil Kondrát. Navíc v závěru poločasu se pěkně trefil z trestného kopu Charvát a dal Arsenalu do kabin dvoubrankový náskok, který podržel v závěrečných vteřinách i Kondrát při domácím sóle.
„Na horké půdě v Mělníku jsme sice rychle prohrávali, ale hráli obětavě, dobře bránili a vyráželi do nebezpečných protiútoků. Místy jsme i domácí zatlačili, navíc jsme proměňovali šance a do poločasu jsme vedli o dva góly. A tak právem nás to vedlo, že můžeme myslet na bodový zisk," dodal k prvnímu dějství trenér Benešova .

I po přestávce bušili domácí do hostující hradby, ale dlouho marně. Přesto se jim podařilo snížit na 4:3. Následně se nechal hloupě vyloučit Šimáček a Mělník z přesilovky vyrovnal na 4:4. „Byl to zlomový moment, který hráče ovlivnil," povzdechl Otto Kovář.

V hektickém závěru domácí tři minuty před koncem získali po doraženém míči desetimetrového kopu Gabča vedení, které ještě po rohu a následném voleji navýšili na 6:4. Jenže hosté nesložili zbraně a V. Pohorský tečoval do sítě střelu Šindeláře. V posledních vteřinách přišel nejhezčí moment zápasu, ve kterém byl Arsenal blízko vyrovnání, ale nádherné nůžky Haase skončily na břevně mělnické branky.

„Do poslední chvíle jsme bojovali o body, hráli jsme dobře, ale chybělo trošku štěstí, když nám v posledních vteřinách po střele do břevna chybělo pár centimetrů k remíze, abychom v Mělníku urvali alespoň bod," poznamenal benešovský kouč.

Branky Arsenalu: Charvát 2, V. Pohorský 2, Haas. Rozhodčí: Vaněk. ŽK: 1:2. ČK: Šimáček (A). Poločas: 2:4.

Arsenal Benešov: Kondrát – Lukáč, J. Pohorský, Šindelář, Charvát, Haas, V. Pohorský, Šimáček.

16.3.2013 VSTUP DO DISKUSE

Filtr pevných částic.
AUTOMIX.CZ
3

Filtry pevných částic pro nafťáky zlevňují. Alespoň u některých značek

Osobitou architekturu reprezentují sokolovny, které sloužily nejen k tělocviku, ale také ke hraní divadel nebo k tanečním zábavám. Podobně jsou dnes sokolské jednoty otevřené nejrůznějším druhům sportů nebo společenských aktivit.
52

Nastává Noc sokoloven: přinese sport i výstavy

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu pokračují fotbalové, hokejové a basketbalové soutěže, jede si i plochá dráha v Divišově.

KRÁTCE: Zlatavý mok poteče proudem

Benešovsko - Co se děje na Benešovsku?

Povodí Vltavy usnadní konec sezony. Nabízí lovení lodí z Orlíku

Bohostice – Pokud bude zájem, Povodí Vltavy přistaví na hrázi Orlíku jeřáb, který před zimou zdarma zajistí transport lodí z vody na sucho. Ve čtvrtek o tom informoval Hugo Roldán z centrály Povodí Vltavy.

Ve Zvěstově otevřeli pečovatelský dům

Zvěstov - Dříve zdevastovanou budovu přeměnili na pečovatelský dům. Slavnostního otevření zrekonstruovaného objektu se zúčastnili nejen místní obyvatelé, starostové blízkých obcí, ale také hejtmanka Středočeského kraje.