Indoss Plzeň – Arsenal Benešov 8:3

Arsenal přijel v okleštěné sestavě, s absencí několika hráčů základní sestavy. Přesto v prvním poločase držel s favorizovaným domácím týmem krok a do kabin šel jen s jednobrankovým mankem. Plzeň se od úvodních minut tlačila před hostující branku, ale zpočátku ohrožovala Kondráta v brance hostů jen střelami z větší vzdálenosti. Poprvé se měnilo skóre v 7. minutě, když se po tečované střele odrazil míč k Myslíkovi, a ten nezaváhal – 1:0. Za dvě minuty se po dvou závarech a dorážkách dostali domácí do tříbrankového náskoku a zdálo se, že se Arsenal zlomí. Kilián však technickou střelou ve 12. minutě snížil a o chvíli později Hrachovský z otočky upravil na poločasových 2:3.

Po přestávce začala obě mužstva opatrně. Domácí se ale tlačili více do zakončení. Několik střel Kondrát zlikvidovat nebo měli Plzeňští vychýlenou mušku. Zlom v utkání nastal v 26. minutě, kdy Hrachovský neproměnil sólo a z protiútoku domácí trestali. Plzeň branka uklidnila a během pěti minut vstřelila další tři branky, což utkání rozhodlo. V závěru se obě mužstva ještě jednou prosadila a ustanovila konečné skóre na 8:3.

„Na Indoss jsme kvůli marodce přijeli s torzem hráčů, přesto jsme odehráli solidní utkání. Domácí přesto potvrdili roli favorita. Škoda jen našeho výpadku ve druhé půli, skóre mohlo být pro nás přijatelnější,“ povzdechl si po zápase trenér Arsenalu Benešov Otto Kovář.

Branky Arsenalu: Kilián 2, Hrachovský. Poločas: 3:2.

Arsenal Benešov: Kondrát – Brunclík, Hrachovský, Truhelka, Šindelář, Burian, Kilián.