PH+SČ soutěž mužů (divize F)

SK Florbal Benešov C – Uhříněves 5:1

Benešovské céčko mužů využilo domácí prostředí a bez větších problémů si v rámci 10. kola pražské a středočeské soutěže mužů poradilo s předposledním týmem divize F, FBC Uhříněves.

Pražský přebor mladších žáků

Benešovští mladší žáci si udělali z béčka Královských Vinohradů a ze Sokola Haunspalka trhací kalendář a s chutí si zastříleli.

Benešov B - Král. Vinohrady B 6:0

Branky a asistence Benešova: Vyhnal 3 + 0, P. Garreis 1 + 1, Vojtíšek 0 + 2, Vondrák 0 + 2, Schummer 1 + 0, Znášík 1 + 0, K. Garreis 0 + 1. Třetiny: 2:0, 1:0, 3:0.

Haunspalka 2008 - Benešov B 1:9

Branky a asistence Benešova: Vyhnal 3 + 2, Vojtíšek 3 + 1, M. Garreis 2 + 1, Vondrák 1 + 0, K. Garreis 0 + 2, P. Garreis 0 + 1. Třetiny: 0:2, 1:4, 0:3.

Sestava SK Florbal Benešov B pro oba zápasy: Ballek - Kmoch, Hruška, M. Garreis, K. Garreis - Znášík, Schummer, Vondrák, Vojtíšek, P. Garreis, Vyhnal, Krejčí.

Liga elévů – divize III.

Black Angels – SK Florbal Benešov 2:5

V silně emočně vypjatém zápase, jak na hřišti, o což se postarali svými výroky v první třetině zejména rozhodčí, tak i v hledišti, o což se pro změnu postarali rodiče hráčů Black Angels, dokázali Benešovští přežít i přesilovku soupeře 5 na 3 a poté zlepšenou kombinační hrou a „zdravě naštváni“ soupeře převálcovali.

Branky Benešova: Benda 2, P. Garreis, Vojtíšek, Smutný. Asistence Benešova: Vojtíšek 2, Palla. Třetiny: 1:3, 1:0, 0:2.

SK Florbal Benešov: Fifka – M. Garreis, K. Garreis, Reichrt – P. Garreis, Vojtíšek, Benda, Smutný, Palla, Chromý.

SK Florbal Benešov - Sokol Rudná 9:0

Proti slabšímu soupeři benešovští elévové nezaváhali, získali povinné body a upevnili si první místo v tabulce.

Branky Benešova: P. Garreis 6, M. Vojtíšek 2, Reichrt. Asistence Benešova: Vojtíšek 4, Benda 2, Chromý, Palla, P. Garreis. Třetiny: 2:0, 4:0, 3:0.

PH + SČ přebor elévů – divize B

Black Angels C – Florbal Benešov B 3:5

Celkově vyrovnané utkání Benešovští během druhé třetiny zvrátili na svoji stranu a dotáhli do vítězného konce.

Branky Benešova: P. Garreis, K. Garreis, Chmůra, Vopička, Houdek. Asistence Benešova: K. Garreis 2, P. Garreis. Třetiny: 0:2, 2:2, 1:1.

Florbal Benešov B - FbC Panthers 8:2

V dobře odehraném utkání Benešovští soupeře přehráli ve všech směrech a v poklidu získali další potřebné body.

Branky Benešova: P. Garreis 2, Houdek 2, Vojtíšek, Boháč, Volf, Ryšavý. Asistence Benešova: Volf 2, P. Garreis, Pulpán, Ryšavý, Houdek, M. Garreis. Třetiny: 2:1, 2:0, 4:1.

SK Florbal Benešov B pro oba zápasy: Paleček – M. Garreis, P. Garreis, Volf – Ryšavý, Boháč, Houdek, Chmůra, Vojtíšek, Půlpán, Vopička.