BC Benešov - Litoměřice 78:17

Litoměřice přijely pouze s pěti hráčkami, čemuž odpovídal i vývoj zápasu. Již v šesté minutě první části došlo ke zranění jediného pivota hostů a utkání se dohrávalo pouze z povinnosti. Ještě před koncem třetí čtvrtiny byl za stavu 78:17 zápas ukončen pro nedostatek hráček soupeře (1 zranění a 3 povinné střídání pro 5 osobních chyb.)

Body Benešova: Remešová 27 (1), Dlasková 16, Chotašová 11, Wiedermanová 6, Hájková 6, Komárková 4, Koníčková 4, Vnenková 4. Trestné hody: 16/11: 2/2. Fauly: 7:17. Trojky: 1:1. Čtvrtiny: 23:8, 24:2.

BC Benešov - BK DE Prosek B 62:77

V neděli brzy ráno přijel do zasněženého Benešova celek z Proseku. I přesto, že domácí hráčky neproměňovaly velké množství podkošových šancí, dokázaly s hosty hrát naprosto vyrovnanou partii a po první části prohrávaly pouze o dva body. Vývoj utkání určila druhá čtvrtina, kdy si Prosek vypracoval patnáctibodový náskok. Benešačky špatně bránily, nedoskakovaly míče pod vlastním košem a nechaly hráčky Proseku pohodlně skórovat. Ve třetí části se domácí celek zlepšil, soupeře přehrával a snížil na rozdíl devět bodů. V tuto chvíli domácí opět zradily trestné hody (11/3) a neproměňování jasných šancí. V poslední části si hostující děvčata bez problémů pohlídala náskok vybudovaný ve druhé čtvrtině a zaslouženě vyhrála.

I přes porážku podaly domácí hráčky velmi dobrý výkon, kterému nescházelo nasazení a touha s výsledkem zápasu ještě něco udělat. Je třeba vyzdvihnout výkon Terezy Wiedermanové, která zejména svou bojovností pod oběma koši dělala soupeřkám problémy.

Body Benešova: Remešová 16, Dlasková 13, Chotašová 8, Wiedermanová 7, Hájková 6, Koníčková 5, Vnenková 4, Komárková 3. Trestné hody: 33/16:31/17. Fauly: 25:30. Trojky: 0:2. Čtvrtiny: 13:15, 10:23, 14:14, 25:27.