Jiskra Domažlice – BC Benešov 78:58 (11:16, 37:28, 57:43)

Benešov sice začal dobře a první čtvrtinu vyhrál 16:11. Od úvodních minut ale měli hostující podkošoví hráči velké problémy s fauly, kvůli nimž se třeba Ondřej Kukura moc nedostal do rytmu. Přesto Benešov ještě v 18. minutě o bod vedl. Jenže závěr druhé čtvrtiny ovládli domácí šňůrou 13:3, kterou završil trojkou s klaksonem Eismann. Ten rychlými šesti body na třetí čtvrtiny udržel Jiskru v laufu a hostům se od konce zápasu už nepovedlo prolomit dvouciferný náskok domácích. Benešov za celý zápas trefil jen tři trojky, což bylo málo.

Body Benešova: Proskovec 14, Kožant 11 (1 trojka), Malý 10, Fulín 8 (2), Valenta 5, F. Vondráček 4, Kukura 3, J. Vondráček 2, Tomášek 1.

BK Klatovy – BC Benešov 65:72 (13:24, 28:43, 51:53)

Druhý den začali Benešáci v Klatovech výborně a díky osmi bodům Kožanta brzy vedli 12:2. Hosté hráli rychle dopředu, tentokrát se trefovali i z dálky a v poločase vedli o 15 bodů.

Pohodový zápas se však brzy po změně stran změnil v drama. Benešov dal za celou třetí čtvrtinu jediný koš z pole, čehož domácí využili ke snížení náskoku na pouhé dva body (51:53). V úvodu čtvrtého kvartálu se Klatovy dokonce dostaly na chvilku do vedení. Nápor domácích však utnuly přesné trojky Vondráčka a Kožanta.

Druhý jmenovaný si kvůli problémům s fauly (opět stejně jako Kukura) moc nezahrál, přesto stihl nastřílet famózních 20 bodů. Stejného počtu dosáhl i kapitán Malý, který ve třetí části podržel tým při trestných hodech.

Body Benešova: Kožant 20 (3), Malý 20 (2), Proskovec 14 (2), Valenta 8, J. Vondráček 5 (1), F. Vondráček 2, Fulín 2, Kukura 1.

Benešovští basketbalisté se po čtyřech kolech s bilancí tří výher a jedné prohry udrželi ve špičce tabulky. Na konci října (29. – 30.) přivítají Khekovi svěřenci na svém hřišti Rokycany a Beroun.