BENEŠOV – VYŠEHRAD B 68:60

Domácí vstoupili do zápasu velmi nervózně, s nepřesnostmi v kombinaci, což byla voda na hostující mlýn, který po první desetiminutovce vedl 15:10.
Ve druhé čtvrtině měli benešovští hráči více energie, postupně vyrovnali hru a nebýt velmi špatných trestných hodů, mohli jít do většího poločasového vedení než o bod (27:26). „Bohužel, jak je zvykem našich hráčů, koncentrovanost nevydržela po celou čtvrtinu," povzdechl si trenér Benešova Tomáš Masár.

Do druhého poločasu vstoupili domácí velmi razantně. Zvýšený tlak na obranné polovině a rychlá hra dopředu dělala hostům velké problémy, a tak si Benešáci velmi rychle vybudovali slibný náskok, který byl po 30 minutách 49:38.

Závěrečné dějství přineslo do hry Benešova opět více nervozity a nepřesností, Vyšehrad se ještě jednou nadechl k náporu, který však domácí ustáli a připsali po kostrbatém výkonu výhru 68:60.

„O vyšší výhru nás připravily opravdu žalostné trestné hody," posteskl si Masár.

Body Benešova: Kurtovič 13, Tomáš Procházka 12, Fučík 9, Proskovec 6, Červený 6, Říha 6, Hoang 5, Marek 4, Škoda 3, Strejc 2, Hrdý 2. Trestné hody Bn: 28:8. Fauly: 25:18. Čtvrtiny: 10:15, 17:11, 22:12, 19:22.