VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Céčko Ostředka slaví první výhru v soutěži

Benešovsko – Hráči čtyř okresních soutěží ve stolním tenise odjeli 19. kolo.

15.2.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Marek Škvor

OP 1

Sázava – Pyšely 15:3, Novák 4, Žoha 4, Trmal 3, J. Houdek 2, 2 x čtyřhra – Černý, Vejmelka, skreč.

Neveklov – Mrač 9:9, D. Kačmar 4, Holý 2, L. Peter, Horálek, čtyřhra – Dlouhá 3, Jíša 3, V. Škvor, Rabiňák, čtyřhra.

Vlašim – Olbramovice 9:9, A. Bošinová 4, V. Bošinová 3, P. Jíša 2 – Dohnal 2, Matějovský, čtyřhra, 5 x skreč.

Čerčany – Votice 2:16, Dykast 2 – Zavadil 4, Dvořáková 4, I. Januš 3, Smejkalová 3, 2 x čtyřhra.

Louňovice – Petroupim 12:6, Hazmuka 3, Škopková 3, Bejbl 2, Štěpánek 2, 2 x čtyřhra – D. Škvor 4, Svoboda 2.

Týnec – Benešov B 9:9, V. Balata 4, Kašpárek 3, Kastner 2 – Ježo 3, Srb 2, Zvolský, Košař, 2 x čtyřhra.

Dohrávky: Mrač – Vlašim 11:7, V. Škvor 2, Dlouhá, P. Jíša, Rabiňák, čtyřhra, 5 x skreč – V. Bošinová 3, A. Bošinová 3, P. Jíša.

1. Sázava 16 14 1 1 200: 88 45
2. Votice 17 13 1 3 213: 93 44
3. Benešov C 16 13 2 1 200: 88 44
4. Vlašim 18 9 4 5 180:144 40
5. Neveklov 17 7 5 5 157:149 36
6. Týnec 18 7 4 7 160:164 36
7. Louňovice 18 7 3 8 160:164 35
8. Benešov B 17 7 3 7 155:151 34
9. Olbramovice 18 5 4 9 150:174 32
10. Petroupim 17 7 1 9 133:173 32
11. Pyšely 18 4 1 13 107:217 27
12. Mrač 18 2 4 12 122:202 26
13. Čerčany 18 0 3 15 97:227 21

OP 2

Sázava B – Týnec B 12:6, Šteflíček 4, Linhart ml. 4, Linhart st. 2, 2 x čtyřhra – Cvaniga, Šípek, J. Pospíšil, T. Pospíšil, 2 x skreč.

Votice B – Divišov 7:11, Písařík 2, F. Januš 2, Babický 2, Lovíšek – Růžička 3, Křížová 3, Bělina 3, 2 x čtyřhra.

Krusičany – Čerčany B 8:10, Fulín 3, M. Jahoda 2, L. Jahoda, Chocholoušek, čtyřhra – J. Matoušek 4, Kučera 3, Tomašovič 2, čtyřhra.

Lešany – Netvořice 0:18, Netolický 4, Kubásek 4, Vodehnal 3, Ošmera 3, 2 x čtyřhra, 2 x skreč.

Louňovice B – Kamenný Přívoz 8:10, Tichá 4, Kakos 2, Bébr, čtyřhra – Jirka ml. 3, Hejzlar 3, Volek 2, Jirka st., čtyřhra.

Olbramovice B – Teplýšovice B 10:8, L. Pekárek 4, Chudlářský 2, Novák, Z. Bron, 2 x čtyřhra – Sládek st. 3, Šramota 2, Breburda 2, Pessr.

1. Divišov 18 18 0 0 260: 64 54
2. Sázava B 17 16 0 1 213: 93 49
3. Čerčany B 18 13 1 4 182:142 45
4. Louňovice B 18 8 3 7 161:163 37
5. Teplýšovice 17 8 3 6 151:155 36
6. Zámek Lešany 18 8 2 8 129:195 36
7. Týnec B 18 6 2 10 143:181 32
8. Netvořice 17 5 4 8 156:150 31
9. Kamenný Přívoz 17 7 0 10 152:154 31
10. Benešov D 17 5 3 9 121:185 30
11. Votice B 17 3 3 11 137:169 26
12. Olbramovice B 18 2 3 13 126:198 25
13. Krusičany 18 3 0 15 121:203 24

OP 3

Smilkov – Krusičany B 11:7, Racík 4, Bubník 3, Dohnal 3, čtyřhra – Heřman st. 3, Vozár, Ptáčník, Kašpárek, čtyřhra.

Petroupim C – Týnec C 9:9, Klatovský 3, Černý 3, Beňatinský 2, čtyřhra – Ouřada 4, Masojídek 2, Jarolím, Váňa, čtyřhra.

Netvořice B – Ostředek 10:8, Ošmera 3, Bron 3, Čipera Mir. 2, Šmeral st. , čtyřhra – Janata 4, Vosátka 2, R. Žydyk, čtyřhra.

Heřmaničky – Neveklov B 10:8, Vrtiška 4, Pištěk 3, Šplíchal 2, čtyřhra – Valterová 3, Veselý 2, Kříž, M. Kačmar, čtyřhra.

Divišov B – Petroupim B 8:10, Kuneš 3, Pekárek st. 2, Křížová 2, Vlk – J. Škvor 3, Z. Šturc 2, Lejček 2, Petr, 2 x čtyřhra.

Dohrávka: Smilkov – Petroupim C 5:13, Racík 2, Dohnal, Bubník, čtyřhra – Klatovský 4, A. Černý 3, Kovář 2, Beňatinský 2, Rabiňák, čtyřhra.

1. Ostředek 18 14 1 3 213:111 47
2. Neveklov B 17 11 2 4 192:114 41
3. Pyšely B 16 12 1 3 176:112 41
4. Petroupim B 19 10 1 8 179:163 40
5. Heřmaničky 18 9 1 8 161:163 37
6. Netvořice B 17 9 2 6 152:154 37
7. Divišov B 16 9 2 5 171:117 36
8. Smilkov A 18 7 1 10 158:166 33
9. Týnec C 18 7 1 10 149:175 33
10. Petroupim C 18 3 6 9 151:173 30
11. Votice C 17 5 1 11 120:186 28
12. Krusičany B 18 4 1 13 129:195 27
13. Benešov E 16 2 2 12 83:205 22

OP 4

Ostředek B – Nesvačily 12:6, Velek 4, J. Žydyk 3, Škvor ml. 2, Nenáhlo, 2 x čtyřhra – Dráb 3, Šticha 2, Stibůrek.

Teplýšovice B – Bystřice B 13:5, Grézl 4, Šmakal 4, Goby 2, Sládek ml., D. Škvor, čtyřhra – Randa 2, Matoušková, Nedvěd, čtyřhra.

Petroupim D – Olbramovice C 4:14, J. Hruška 2, Rabiňák 2 – Macháček 4, Topol 3, Soták 2, Rosol 2, Rosolová, 2 x čtyřhra.

Netvořice C – Úročnice 7:11, Havelka st. 3, Švankmajer 3, čtyřhra – Klinger 3, Jindřich 3, Hruška 2, Müller 2, čtyřhra.

Bystřice A – Čerčany C 11:7, Hampešt 4, Šach 3, Jedlan 3, čtyřhra – Ševera 2, Bartůšková 2, Kodl, Novotný, čtyřhra.

Divišov C – Vlašim B 16:2, Lacko 4, Müller st. 4, Pekárek ml. 3, Záruba 3, 2 x čtyřhra – Vaigl, Poláková.

Ostředek C – Smilkov B 12:6, Stanovský 4, Styblík 4, Bouška 2, 2 x čtyřhra – O. Fulín 2, Járka 2, P. Fulín, Š. Fulín.

Dohrávka: Úročnice – Bystřice A 12:6, L. Balata 4, Müller 4, Hruška 3, Jindřich – Jedlan 2, Hampešt, Jirák, 2 x čtyřhra.

1. Olbramovice C 19 18 1 0 263:79 56
2. Úročnice 19 16 0 3 248:94 51
3. Nesvačily 19 15 2 2 218:124 51
4. Bystřice A 19 12 1 6 204:138 44
5. Teplýšovice B 19 12 0 7 188:154 43
6. Čerčany C 19 12 0 7 184:158 43
7. Ostředek B 19 10 2 7 180:162 41
8. Divišov C 19 9 3 7 203:139 40
9. Netvořice C 19 7 0 12 148:194 33
10. Smilkov B 19 7 0 12 126:216 33
11. Petroupim D 19 2 3 14 131:211 26
12. Bystřice B 19 2 3 14 110:232 26
13. Ostředek C 19 1 2 16 115:227 23
14. Vlašim B 19 1 1 17 76:266 22

MAREK ŠKVOR

Autor: Redakce

15.2.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Z krajského finále starších přípravek v Čáslavi.
137

Gólové dostihy v krajském finále starších přípravek Vlašim těsně prohrála

Silnice spojující Vlašim s Domašínem je stále uzavřená. Stavební práce jsou v plném proudu.
16

OBRAZEM: U uzavřené silnice zpevňují chodník

Vesnicí Středočeského kraje roku 2017 je obec Hvožďany

Střední Čechy /FOTOGALERIE/ - V Galerii Středočeského kraje v Kutné Hoře byly ve středu slavnostně vyhlášeny výsledky středočeského kola 23. ročníku soutěže Vesnice roku 2017. Zlatou stuhu pro vítěze krajského kola převzali zástupci obce Hvožďany na Příbramsku.

KRÁTCE: Na úřadu radili, jak na Novou zelenou úsporám

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu.

Benešovské MC Hvězdička končí v tělocvičně v Zeleném stromu

Benešov – Ukončení nájemní smlouvy s Mateřským centrem Hvězdička v prostorách Zeleného stromu na Malém náměstí, projednali a schválili benešovští radní. Smlouva na pronájem prostor sloužících podnikání skončí 30. června.

VlčkoviceFest potřebuje na pořádání dobrovolníky

Vlčkovice – Pomáhat při už dvanáctém multižánrovém letním VlčkoviceFestu, který se koná od pátku 14. do neděle 16. července v areálu vlčkovického statku, může každý, kdo se přihlásí pořadatelům.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies