Domácí diváci a trenér byli vulgární, zlobí se Remeš

Bruntál, Olomouc – Starším basketbalovým dorostenkám Benešova se v sezoně nedaří. Tentokrát na Moravě prohrály těsně s Bruntálem a Olomouc si z hráček od Konopiště udělala trhací kalendář.

11.1.2012 1

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

BK BRUNTÁL – BC BENEŠOV 62:56

Benešovský trenér Pavel Remeš utkání zhodnotil. “K zápasu jsme odjížděli ve značně oslabené sestavě, s cílem napravit vítězstvím domácí prohru. Úvod zápasu nám vyšel a získali jsme sedmibodové vedení, ale pak jsme nedali pět minut koš a soupeř získal mírné vedení, které si držel po celý průběh zápasu. Hlavním důvodem naší prohry byla střelecká nemohoucnost a neskutečné množství technických chyb a ztrát.

Trenér si také postěžoval: „Utkání bylo ovlivněno domácími diváky, kteří naše družstvo neustále verbálně napadali a vulgárně uráželi. Jejich chování tolerovaly i obě rozhodčí, kterým také domácí nadávali celý zápas. Po skončení utkání obě rozhodčí utekly do šatny a vše vyvrcholilo dalšími nadávkami od diváků a vulgárními proslovy domácího trenéra Moryse, který se choval jako smyslů zbavený. Je zarážející, že takovýto trenér může pracovat s mládeží.“

Body Benešova: Míková 15, Remešová 15 (2 trojky), Růžičková 10, Koníčková 6, Hájková 5, Vosátková 5. TH: 19/11:31/18. Trojky: 2:2. Fauly: 26:18. Čtvrtiny: 9:11, 18:13, 13:15, 22:17.

SK UP OLOMOUC – BENEŠOV 99:40

Trenér Benešova Pavel Remeš dodal k nadílce: „Do zápasu již nemohla nastoupit zraněná Kristýna Růžičková a sedm našich hráček nemělo šanci vzdorovat celku, který patří do extraligy. Do konce sezóny zbývá ještě osm utkání a věřím, že se naše hra zlepší, dostaví se úspěšné výsledky a podaří se nám získat sedmé místo, které je naším cílem.“

Body Benešova: Remešová 15 (1), Koníčková 8, Hrušková 5, Vosátková 4, Crháková 3, Hájková 3, Míková 2. TH: 20/14: 20/13. Trojky: 7:1. Fauly: 18:17. Čtvrtiny: 35:7, 17:9, 29:13, 18:11.

11.1.2012 VSTUP DO DISKUSE 1

KRIMI MIX: Řešili násilí a podvody

KRÁTCE: Nový retardér zajišťuje bezpečnou cestu školákům

Rozbil kameru, čidlo na světlo a odešel

Benešov - Nejdříve poškodil nade dveřmi kameru a pohybové čidlo na světlo, nakonec odešel z místa pryč. Proto po neznámém muži pátrají benešovští kriminalisté. Pachateli za jeho protiprávní jednání hrozí až jeden rok za mřížemi.

Na Koupáku ve Vlašimi to žije!

Vlašim /FOTOGALERIE/ - Celou letní sezónu, kdy je otevřen bar Na Koupáku ve Vlašimi, jsou zde pořádány o víkendu nejrůznější akce. Jak koncerty kapel, tak i zábavná vystoupení. Během letošních prázdnin se ve Vlašimi představil Banjo Band Ivana Mládka nebo stand up comedy Na stojáka. Poslední výborný koncert obstarala blues rocková a hard rocková kapel Krausberry.

Železným dědkem se stal talent Klabouch

Maršovice – Jeden z nejstarších cyklistických závodů s nepřetržitou tradicí v České republice (32. ročník), nazvaný Železný dědek, ovládl suverénním výkonem obrovský talent české cyklistiky, osmnáctiletý Petr Klabouch. Na start se postavilo 333 cyklistů. Diváci, kteří v hojném počtu přišli závodníky podpořit, byli svědky skvělých výkonů v podání české amatérské špičky.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".