VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

8.2.2017

Direkt přišel čtyři vteřiny před koncem

Benešov – Florbalisté Benešova prožili smolný zápas v divizi, když čtyři vteřiny před koncem dostali rozhodující gól s SSK KSB Future Barrandov.

8.2.2017

Rokycany ukončily sérii výher Benešova

Rokycany, Beroun – Druholigoví basketbalisté Benešova padly na hřišti Rokycan, které doma už více, jak dvě sezony nepoznaly hořkost porážky. Hosté tak přišli o sérii šesti výher za sebou. Druhý den ale v tréninkovém tempu přehráli omlazený Beroun, který již nemá šanci na záchranu. Benešov je po 18. kole na čtvrtém místě, skupiny A.

8.2.2017

Vlašimské béčko se poprvé radovalo z výhry

Benešovsko – Hráči čtyř okresních soutěží ve stolním tenise odjeli 18. kolo.

8.2.2017

Fantazie v podání Libora Podmola

Berlín (Německo) – Skvělý víkend pro český freestyle motokros! Libor Podmol si ve druhém závodě mistrovství světa v Berlíně připsal své první letošní vítězství. Jeho bezchybnou jízdu nepřekonal ani Španěl Maikel Melero, který se z triumfu radoval v sobotu. Po zaváhání při závěrečném triku bral úřadující šampion v neděli až třetí místo. Druhý skončil jeho krajan Dany Torres. Na čtvrtém místě byl další český reprezentant Petr Pilát, to Filipu Podmolovi se nepovedlo probojovat se z kvalifikace do finálových jízd.

4.2.2017

Benákův bronz z M ČR byl v roce 2016 nejcennějším úspěchem benešovského juda

Benešov – SKP judo Benešov hodnotí sezonu 2016 jako úspěšnou. Členové oddílu se zúčastnili řady sportovních akcí, z nichž na 42 turnajích vybojovali 292 vítězných zápasů.

4.2.2017

Zachová otevírá brány reprezentace

Benešov – Úspěchy nohejbalistů benešovského Šacungu jsou spojovány především s mužskými družstvy klubu. Poslední roky o sobě dávají vědět i mládežnická družstva, která stejně jako jejich starší klubové vzory patří mezi elitní týmy své kategorie. Jedinou kategorií, kde zeje u historicky nejstaršího dosud působícího klubu na nohejbalové scéně bílé místo na mapě, je ta ženská.

3.2.2017

Mladým judistům se nedařilo

Olomouc – Čtveřice benešovských judistů a judistek se zúčastnila v Olomouci výborně obsazeného turnaje, Poháru Nadějí, ve kterém bojovali i zástupci z Polska, Slovenska a Rakouska. Avšak ani jeden z kvarteta nepřešel první kolo.

3.2.2017

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu se hrají futsalové soutěže, hokejové derby ve Vlašimi a fotbalové přípravy.

2.2.2017

Vlašim udělala k záchraně ligy důležitý krok

Benešovsko - Na šachových polích se bojovalo o body ve 2. lize, Krajské a Regionální soutěži družstev. 

2.2.2017

Olbramovické béčko bylo s Gogem při střelecké chuti

Bystřice – Kvůli odstoupivším Bukovanům se odehrálo ve futsalové 2. třídě jen šest zápasů, ve kterých dva týmy bodovaly naplno.

2.2.2017

Výletníci z Dlouhého Pole dostali za tři zápasy 43 gólů

Neveklov – V okresní I. futsalové třídě si opět udělali ostudu hráči Dlouhého Pole, kteří přijeli v minimálním počtu a za tři zápasy inkasovali potupných 43 gólů. Proti béčku Žejdlíku nastoupili jen ve třech. „Od stavu 3:0 (pozn. 6. minuta) jsme začali hrát taky ve třech, aby byl zápas trochu regulérní. Pokud bychom hráli ve čtyřech, gólů by dostali daleko víc," poznamenal po zápase, který skončil 16:3 Pavel Chomát, jenž se i přes zdravotní obtíže trefil čtyřikrát.

2.2.2017

Eltsen odmítl jít do čela

Neveklov – V dalším turnajovém kole futsalového okresního přeboru se všech šest týmů dočkalo alespoň bodu, ale ani jeden nevyhrál všechny tři zápasy. Šest jich pobrala tři mužstva.

1.2.2017

Neveklov srazil v nejvyšší okresní soutěži lídra z Benešova

Benešovsko – Hráči čtyř okresních soutěží ve stolním tenise odjeli 17. kolo.

1.2.2017

Benešovští volejbalisté vybrali Zruč

Zruč nad Sázavou – Ve 12. kole krajského volejbalového přeboru mužů si druhý Benešov zajistil plný počet bodů ve dvojutkání na palubovce šesté Zruče nad Sázavou.

1.2.2017

Deník zakusil odvrácenou tvář rozstřelu a bral stříbro

Beroun – Chyběl malý kousek. Jen lépe zvládnutý penaltový rozstřel ve finále. Výběr středočeského Deníku sahal na futsalovém mistrovství republiky mediálních týmů po zopakování dva roky starého prvenství. To loňské po velkém nerváku nakonec obhájil Blesk. Ve dvacetiminutové hrací době se soupeři rozešli 2:2.

1.2.2017

Pololetní prázdniny využijte na šachy

Benešov – Šachová škola STAMAT, pořádá pátek 3. února od 9 hodin v jídelně ZŠ Dukelská Benešov 12. otevřený šachový turnaj pro děti narozené v roce 2002 a mladší. Prezentace začíná v 8:30, předpokládaný konec bude ve 14 hodin.

31.1.2017

Parádní start: Pilát na úvod mistrovství světa skončil druhý

Basilej (Švýcarsko) – V úvodním závodě mistrovství světa získal Petr Pilát skvělé druhé místo. Ve švýcarské Basileji porazil českého freestyle motokrosaře pouze španělský suverén Maikel Melero. Dalšímu českému zástupci Liboru Podmolovi se nedařilo, po pádu při posledním triku skončil na šestém místě. Po návratu ze zranění se v závodě představil také Filip Podmol. V Basileji ale rovněž spadl a nedostal se do finále. Na třetím místě skončil Australan Pat Bowden. Šampionát pokračuje již o víkendu závody v Berlíně.

28.1.2017

Maršíček se soupeři zametl

Jihlava, Velim – Mladí judisté a judistky SKP Benešov bojovali na prvních turnajích v roce 2017 v Jihlavě a Velimi. Z Poháru Vysočiny si pětice odvezla jednu zlatou, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili.

27.1.2017

Nejsem ještě ve stoprocentní formě, říká Libor Podmol před startem šampionátu

Znosim – Náročnou přípravu měl Libor Podmol před novou sezonou ve freestyle motokrosu, která začíná v sobotu 28. ledna závodem ve švýcarské Basileji. Místo rehabilitace zlomené klíční kosti absolvoval mistr světa z roku 2010 týden na Dakarské rallye. „Myslel jsem si, že na Dakaru budu mít víc času a prostoru se věnovat svému tělu, ale spíše jsem do těla dostával," popisoval Podmol, který posledních čtrnáct dní strávil ve Španělsku.

27.1.2017

Vlašimští šachisté jsou na dostřel postupu

Střední Čechy – Šachisté měli opět napilno.

27.1.2017

Pilník vyhlásil útok na bednu

Pyšely – V loňském roce měl Petr Pilát jen čtyři volné víkendy. Důvod? Přední český freestyle motokrosař se vedle závodů věnoval také exhibicím. Velice nabitý program má také v roce 2017. „Počítám, že závodů bude kolem dvaceti a exhibicí může být tak třicet. Skoro vůbec si neodpočinu, což mi ale moc nevadí," popsal Pilát, kterému začne již v sobotu 28.1. v Basileji sezona mistrovství světa ve freestyle motokrosu. Na ni trénoval ve Španělsku u Maikela Melera.

27.1.2017

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu se hrají na Benešovsku basketbalové, futsalové, hokejové soutěže a fotbalové přípravy.

26.1.2017

Bukovany na vlastní žádost odstoupily

Bystřice – První utkání odvet ve futsalové 2. třídě přineslo tři kontumace Bukovan, které se nedostavily do Bystřice a následně odstoupily ze soutěže. Všechna jejich odvetná utkání budou kontumována, výsledky z první poloviny soutěže zůstávají v platnosti.

26.1.2017

Nekopnemsi dostáli svého názvu

Neveklov – V okresní I. futsalové třídě je po polovině soutěže v čele obhájce, béčko Tenisáků. Již druhý problém si nadělal tým Nekopnemsi Bystřice, který dostál svého názvu a opravdu si nekopl, protože hráči na zápasy nedorazili a už je stihla čtvrtá kontumace. Borci Dlouhého Pole sice dojeli do neveklovské haly, ale opět schytali debakly (na posledním turnaji 28 gólů ze tří zápasů). Tentokrát málo vídaných osmnáct gólů od Tismi a deset od Okrouhlice. Plný bodový zisk braly tři týmy – Okrouhlice, Tenisáci B a Václavice. Hrálo se slušně bez vyloučení. Utkání řídili Grund, Kopic a Vala.

26.1.2017

Tenisáci padli, přemohly je Olbramovice

Neveklov – Ve futsalovém okresním přeboru se dojelo do poloviny soutěže. Na turnaji odehrály všechny týmy a došlo k velkému překvapení, když dosud „čistí" Tenisáci padli s nováčkem z Olbramovic. Ve druhém zápase těsně porazili Devils, když strhli výhru na svou stranu až v závěru Haškem.

25.1.2017

Prücknera čeká tisíc kilometrů pod Akropolí. Po svých...

Mladá Boleslav – Svatý Klement Maria Hofbauer z Tasovic se na pouť do Říma vydal dle dostupných pramenů hned jedenáctkrát. Jedna trasa? Třináct set kilometrů. Pěkně po svých. Něco podobného čeká na začátku února ultramaratonského chodce z Mladé Boleslavi Jaroslava Prücknera. Výzva výzev. V řeckých Aténách absolvuje během čtrnácti dnů závod na 1000 kilometrů.

25.1.2017

Nervozitou se mi klepaly ruce, směje se Dýcková

Benešov – Veni, vidi, vici. Tak by se dal nazvat vstup patnáctileté vlašimské hokejistky Nikoly Dýckové na scénu Sportovce roku na Benešovsku. Poprvé se objevila na vyhlašování a hned se stala mládežnickou vítězkou pro rok 2016. „Byl to pro mě skvělý pocit, protože jsem to vůbec nečekala, byla jsem hodně překvapená a šťastná," radovala se z titulu mládežníka roku Nikola Dýcková, jenž je v reprezentačních výběrech ledních hokejistek od U15 po ženy.

25.1.2017

Vítězná nit se basketbalistům Benešova nepřetrhla

Benešov – Basketbalisté Benešova si ve druhé lize doma bez větších problémů poradili s ambiciózními Klatovy i s oslabenými Domažlicemi. Khekovi svěřenci zvítězili pošesté v řadě a v tabulce se posunuli na třetí místo s bilancí 11 výher a 5 porážek.

24.1.2017

Šlágr trojky zvládl lépe Ostředek než Pyšely

Benešovsko – Hráči čtyř okresních soutěží ve stolním tenise odjeli 16. kolo. Zajímavostí je první porážka (40 zápasů) divišovského Adama Strnky v OP 2, když v pětisetové bitvě prohrál s louňovickou Vendulou Tichou. To ale nic nezměnilo, na tom, že Divišov je jediným celkem v okresu, který stále drží vítěznou nit. 

21.1.2017

V Šacungu až na ligu vládne spokojenost

Benešov – Další slušný soutěžní ročník zapsali nohejbalisté Šacungu ČNES Benešov. Zažili radost i smutek, emoce ke sportu patří a i principem sportovního zápolení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení