VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

25.4.2017

Libor Podmol s kýlou skončil v Mnichově druhý

Mnichov - Libor Podmol i přes zdravotní komplikace skončil na druhém místě v prvním závodě seriálu mistrovství Evropy v Mnichově. Český freestyle motokrosař se potýkal s kýlou, se kterou jde ve středu na operaci. „Takže jsem se v Německu chtěl pouze zúčastnit. Předvedl jsem ale čistou jízdu a ostatní chybovali. Takový úspěch jsem vůbec nečekal," přiznal Podmol. V Mnichově dominoval letošní suverén Španěl Maikel Melero a na třetím místě byl Pat Bowden z Austrálie. Filip Podmol skončil devátý.

22.4.2017

Pikora si na krk pověsil zlato

Mladá Boleslav – Oddíl Autoškoda Mladá Boleslav pořádal turnaj pro mládežnické kategorie v judu, ze kterého si desítka benešovských bojovníků a bojovnic odvezla zlatou, čtyři stříbrné a dvě bronzové medaile.

22.4.2017

Velký úspěch basketbalového týmu dívek Benešova U11

Klatovy - Tým dívek BC Benešov U11 (r. 2006 a mladší) zvítězil na jednom z největších basketbalových turnajů, který patří mezi tři turnaje v České republice zařazené na listinu mezinárodních mládežnických basketbalových turnajů podporovaných mezinárodní basketbalovou federací FIBA Europe.

22.4.2017

Veteráni Arsenalu se prokousali do republikového finále

Benešov – Fantastické výkony předvedli zkušení hráči (nad 40 let) Arsenalu Benešov, kteří vyhráli středočeskou část Futsal ligy veteránů a postoupili do Finále Mistrovství ČR, které se odehraje v Ústí nad Labem 13. května.

21.4.2017

Nohejbalisté Šacungu chtějí obrat Vsetín

Benešov – Nohejbalisté benešovského Šacungu mají do dvou kolech extraligy na svém kontě nulu. Na druhou stranu měli těžký los. V prvním kole chytili kanára od vicemistra z Čakovic, ve druhém se jim nepodařilo dosáhnout na body s úřadujícím mistrem, SK Liapor Witte Karlovy Vary. Navíc kromě porážky 3:6 se jim zranil elitní smečař Jiří Doubrava.

21.4.2017

Vlašim skončila ve druhé lize pátá

Benešovsko - Šachové soutěže družstev dospělých ročníku 2016/2017 jsou za námi. 

21.4.2017

Černého softbalového Petra si letos vytáhlo SPŠ

Vlašim - Oddíl baseballu a softbalu Sokol Vlašim uspořádal 12. ročník podblanického turnaje středních škol na svém hřišti u vlašimské sokolovny. Do slowpitchového turnaje (pomalý padající nadhoz) se letos přihlásily čtyři školy – obhájce titulu z Gymnázia Vlašim po dlouhé době opět vyzvali kolegové z benešovského gymnázia, tradiční vlašimští rivalové ze SPŠ a již po několikáté také Obchodní akademie Neveklov. Pořadatelé se ještě v noci vypořádali s nadílkou deště, všichni se vybavili do výječně mrazivého jarního dne a turnaj mohl začít. Vítězství nakonec obhájili hráči Gymnázia Vlašim. 

20.4.2017

Český ráj čeká invaze cyklistů. Je tu cyklomaraton

Český ráj - Už jen hodiny zbývají do startu jubilejního 15. ročníku Author 50 Český ráj, cyklistických závodů na horských kolech.

12.4.2017

Tři medaile z MČR mládeže

Kouty nad Desnou - Velmi úspěšně skončilo pro šachisty z benešovského regionu 25. Mistrovství České republiky mládeže, které se uskutečnilo na tradičním místě v hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou. Mezi 24 nejlepších se v jednotlivých věkových skupinách dokázali kvalifikovat čtyři hoši (Richard Mládek, Jakub Voříšek, Vojtěch Dudek a Jakub Vojta) a byly z toho tři medaile a jedno páté místo.

12.4.2017

Šacung zahájil extraligu debaklem s vicemistrem

Milín – Nohejbalová extraliga mužů odstartovala. Jediný zástupce Benešovska v ligových soutěžích ale do soutěže vstoupil proti jednomu z favoritů letošního ročníku špatnou nohou.

8.4.2017

Mladý atletický potěr poměřil výkonnost v trojboji

Benešov – Téměř šedesát malých atletů z Benešova, Vlašimi a Zruče nad Sázavou se zúčastnilo Atletického trojboje přípravek. Na městském fotbalovém hřišti u Konopiště se představili závodníci ve čtyřech kategoriích. Starší chlapci a dívky se prezentovali v běhu na 60 metrů, hodu raketkou a trojskokem, mladší sportovci běželi 50 metrů, také házeli raketkou, třetí disciplínou byl skok z místa.

8.4.2017

Chceme se určitě probojovat do play off, přeje si Voltr

Benešov – O víkendu se naplno roztočí kola 46. ročníku nohejbalových ligových soutěží. Mezi účastníky nebude chybět ani jediný zástupce Benešovska v nejvyšší soutěži, Šacung Benešov. Do nového ročníku extraligové družstvo vstoupí pod taktovkou trenéra Stanislava Voltra staršího. 

6.4.2017

V Sanchin Dojo Benešov se to hemžilo cennými kovy

Jindřichův Hradec – Sanchin Dojo Benešov přijalo pozvánku na celorepublikovou soutěž v karate Goju Cup V do jihočeského Jindřichova Hradce. 

5.4.2017

Nohejbalová extraliga otevírá brány

Benešov – Čtvrtým místem na mezinárodním turnaji ve Vsetíně zahájili nohejbalisté benešovského Šacungu jarní část soutěžního ročníku. V sobotu 8. dubna už je čeká první extraligový duel, a to s těžkým soupeřem – vicemistrem z pražských Čakovic. Utkání se neodehraje v Benešově, ale netradičně v hale ZŠ Milín od 14 hodin.

5.4.2017

Mistři soutěží jsou jasní

Benešovsko – Poslední kolo uzavřelo brány čtyř okresních skupin stolního tenisu. Přeborníkem okresu se stalo céčko Benešov, OP 2 vyhrál Divišov, OP 3 Ostředek a OP 4 céčko Olbramovic.

1.4.2017

Žákyně Vašáková vystřílela v Humpolci bronz

Bystřice – Lukostřelecký oddíl z Bystřice, který se věnuje převážně mladému potěru, získal úspěchy na republikových akcích v Přerově a Humpolci.

1.4.2017

Juniorské lukostřelkyně převálcovaly českou konkurenci

Hradec Králové – Ve velké hale Slavia v Hradci Králové se konalo vyvrcholení halové sezony, 27. Mistrovství České republiky v halové lukostřelbě, kterého se zúčastnilo téměř 350 nejlepších lukostřelců z České republiky. I v takto silné konkurenci se střelci z LK Votice rozhodně neztratili. Družstvo juniorek v divizi reflexní (olympijský) luk se stalo ve složení Monika Březinová, Barbora Kramperová a Natálie Kronusová, mistryněmi republiky a v juniorkách slavila Barbora Kramperová stříbro.

1.4.2017

Okresní futsalisté dostanou ocenění

Benešov – Vyhodnocení futsalových soutěží Benešovska 2016/2017 se uskuteční ve čtvrtek 13. dubna od 18 hodin v Benešově, v hostinci U zlaté Hvězdy (náměstí v Benešově).

1.4.2017

Z Piláta se stal porotce

Pyšely – Zajímavou zkušenost má za sebou Petr Pilát. Přední český freestyle motokrosař se stal porotcem při závodě mistrovství světa v Polsku. Toho se nakonec nemohl zúčastnit. Pilát si totiž během exhibice ve Francii přivodil výron v kotníku. A tak alespoň zasedl vedle porotců. „Děkuji pořadatelům, že mi umožnili hodnotit výkony jezdců. Pochopil jsem spoustu věcí," tvrdil Pilát, který by měl do dalšího závodu v Mnichově odstartovat.

31.3.2017

Truck trial zahajuje sezonu. V Milovicích se pro slabé nátury nepojede

Milovice – Truck trialová sezona startuje. Soutěžní sezonu 2017 zahájí otevřené Mistrovství ČR o víkendu 8. a 9. dubna v Milovicích u Lysé nad Labem.Na co se návštěvníci mohou letos na populární trati těšit? H

31.3.2017

Krajskou sportovní jedničkou je podruhé Olivia Prokopová

Mladá Boleslav – Zelené sako za vítězství v golfovém US Open nechala doma prý hlavně proto, že je jí moc volné, prostě ho šili na jiné postavy. Rakovnická adventure golfistka Olivia Prokopová je přitom drobnou malou dámou, která je ale velká výkonem.

30.3.2017

Šacung vykopal v úvodu sezony brambory

Vsetín, Karlovy Vary – Nohejbalisty benešovského Šacungu čekal ostrý start do nového soutěžního ročníku. Benešovští nezahájili špatně, ale ke spokojenosti chybělo málo – vlastně jen o jednu příčku lepší umístění.

30.3.2017

Kluby zvolily krále sezony, v přeboru zabodoval slánský Volf

Střední Čechy – Teplický David Černý a Libor Volf z MCE Slaný se stali vítězi anket o nejlepšího hráče nedávno skončené sezony ve futsalové divizi, respektive krajském přeboru. Svým hlasováním o tom rozhodli zástupci klubů a rozhodčí. Výsledky byly odtajněny v týdnu po skončení soutěží.

AKTUALIZOVÁNO
29.3.2017

Středočeským sportovcem roku je Prokopová, Barák je Hvězdou Deníku

Mladá Boleslav – Ve svém sportovním odvětví nemá konkurenci. A zdaleka nejen v Česku. Teď si k nejrůznějším vavřínům, které i přes poměrně mladý věk posbírala, přidala jeden nový. Rakovnická minigolfistka Olivia Prokopová byla na slavnostním vyhlášení korunována Nejúspěšnějším sportovcem Středočeského kraje za rok 2016.

29.3.2017

Volejbalisté Benešova zakončili sezonu na stříbrné příčce

Dobřichovice – Volejbalisté TJ Sokol Benešov uzavřeli sezonu v krajském přeboru dvojutkáním 18. kola na palubovce čtvrtého týmu tabulky, béčku Sokola Dobřichovice. Tam jasně kralovali, a tak skončili v celkovém hodnocení na výborné druhém místě.

29.3.2017

Céčko Benešova ovládlo okres

Benešovsko – Hráči čtyř okresních soutěží ve stolním tenise odjeli předposlední 25. kolo, po kterém jsou již jistí tři vítězové. Okresním přeborníkem se stalo céčko Benešova, v OP 2 kraloval jasně Divišov a v nejnižší soutěži si zajistilo postup do trojky céčko Olbramovic. V OP 3 rozhodne o postupujícím poslední kolo, pokud Ostředek vyhraje s béčkem Neveklova, tak postupuje, protože má lepší vzájemné zápasy s druhým béčkem Pyšel. Druhé celky z OP 2, OP 3 a OP4 budou po skončení základní části hrát baráž s předposledními celky vyšších soutěží (OP 1 respektive OP 2 respektive OP 3).

29.3.2017

Filip Podmol předčil v Krakově bratra Libora, skončil šestý

Krakov (Polsko) – Premiérový postup do finále podniku mistrovství světa freestyle motokrosařů si vybojoval Filip Podmol. V polském Krakově skončil na šestém místě. To jeho starší bratr Libor Podmol, který se potýkal se zlomenou rukou, kvalifikací neprošel a skončil na devátém místě. Z vítězství se radoval Španěl Maikel Melero. Další závod je 22. května v Mnichově.

27.3.2017

O titul krajského sportovce se ve středu rozhodne v Mladé Boleslavi

Střední Čechy – Prestižní anketa Nejúspěšnější sportovec směřuje do krajského finále. Výsledky budou odtajněny ve středu 29. března v Mladé Boleslavi.

26.3.2017

Rallye Hořovice už žhaví motory

Hořovice – O posledním dubnovém víkendu se v okolí měst Hořovice a Hostomice uskuteční již sedmnáctý ročník populární a známé Rallye Hořovice. Pořadatelem je Auto sport klub Hořovice, který pořádá soutěže každý rok a už jich má na kontě celkem šestadvacet.

25.3.2017

Na bednu se judisté nedostali

Vítkovice – Čtveřice judistů Benešova se zúčastnila Českého poháru dorostu a juniorů v Ostravě.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení