VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

20.5.2017

Rezignovanost, tak slaví jubileum nohejbalisté Šacungu

Benešov – Výročí 70 let od svého vzniku slaví letos SK Šacung Benešov, benešovský nohejbalový klub, mj. účastník nejvyšších ligových soutěží mužů a dorostenců. Čekalo se, že ve své jubilejní sezóně naváže na úspěšnou loňskou, ve které získal medaile na mistrovstvích republiky mužů i dorostenců, dokázal vyhrát dvě ze tří mezinárodních turnajových klání a byl mu také přidělen statut tréninkového centra mládeže.

19.5.2017

Američan Wysocki opanoval Konopiště Open Disc Golf

Benešov (Konopiště) – Mezinárodní discgolfový turnaj Konopiště Open, zařazený do prestižní série Disc Golf World Tour, má své vítěze a poražené. Na hřišti Franz Ferdinand v konopišťském zámeckém parku se utkalo celkem 144 hráčů z 15 zemí, včetně sedmi reprezentantů České republiky. V kategorii mužů zvítězil úřadující mistr světa Ricky Wysocki z USA, mezi ženami byla nejlepší Vanessa Van Dyken z USA. Z Čechů se nejlépe umístil Lukáš Filandr.

19.5.2017

Brod v potoce si škodolibě zahrával s bikery

Poříčí nad Sázavou – Již desátý ročník závodu horských kol BIKE TRANS Poříčí o pravý Žižkův kalich. Okruh měřící 21 kilometrů zdolávaly ženy a děti. Bijci si tento okruh dali hned dvakrát, čili 42 kilometrů.

18.5.2017

Kastelán Točníku uslyší zrychlený dech závodníků běžících na hrad

Točník – Již v sobotu ožije hrad Točník a jeho okolí. Kromě obvyklých návštěvníků potkáte pod hradem množství sportovců v rámci akce Běžíme na hrad Točník. Zapojit se mohou aktivní sportovci, avšak program je připraven i pro rodiny s dětmi v podání Pohádkové cesty v prostředí hradu.

18.5.2017

Merida zkazila Divišovu neporazitelnost

Benešovsko Výsledky 4. kola okresního přeboru Benešov v nohejbalu.

16.5.2017

Úspěchy šachistů z Vlašimi a Brodců

Vlašim - Velmi úspěšný byl uplynulý měsíc pro mladé šachisty z benešovského regionu, a to jak v soutěžích družstev, tak i v jednotlivcích.

16.5.2017

Votice se dostaly do republikového finále

Benešov - ZŠ Benešov, Jiráskova 888, DDM Benešov, ZŠ Benešov, Dukelská 1818 a OR AŠSK Benešov uspořádaly v hale ZŠ Dukelská dvě krajská finále 3. – 5. tříd základních škol (ročník narození 2008 – 2005) ve vybíjené dívkek a v otevřené kategorii (dohromady díky a chlapci). Do republikového finále otevřené kategorie postoupila ZŠ Votice a ZŠ Příbram VIII, Školní, v dívkách 3. ZŠ Slaný a ZŠ Příbram VIII, Školní.  

13.5.2017

Je to taková moderní gymnastika s hůlkou, říká o twirlingu Šitlerová

Bystřice – Ve twirlingu, netradičním sportu, byla Viktorie Šitlerová blízko stupňů vítězů, když na Mistrovství Evropy v chorvatské Poreči skončila ve mezi jednadvaceti soupeřkami čtvrtá, s bodovou shodou jako třetí.

13.5.2017

Benák a Kahoun pomohli výběru kraje k bronzu

Hranice na Moravě - Judisté z Benešova bojovali v Hranicích za Mistrovství ČR juniorů a juniorek a výběr Středočeského kraje na Českém poháru krajských žákovských družstev, kde Josef Benák a Josef Kahoun získali bronzové medaile.

13.5.2017

Jedenáct běžců Atletiky Benešov slavilo medaile

Benešov – Již 27. ročník běžeckého závodu Karlovský kopcovák vyhráli v hlavních kategoriích Matyáš Pokorný BBK Benešov a Helena Poborská z KATERAMu. Na rekordních 106 závodníků z 24 kategorií čekaly tratě na loukách a cestách v Benešově pod Karlovem od 200 do 4500 metrů. Závod mužů a žen byl součástí 4. ročníku běžeckého seriálu „Běžec Podblanicka".

11.5.2017

Všechny týmy již ztratily body

Benešovsko - Okresní nohejbalový přebor odjel třetí kolo, do hry se už dostalo i déčko Šacungu.

11.5.2017

Šacungu přibývají zranění i porážky

Benešov, Čelákovice - Zraněními opor decimovaný první tým benešovského Šacungu dál čeká na své první letošní body v nejvyšší mužské soutěži, extralize. Ani statečný výkon improvizovaných sestav nestačil na vítězství ve středočeských derby, které Šacung sehrál v 5. a 6. kole.

11.5.2017

Polská zranění přišla Slaný draho

Slaný – Páté místo obsadila slánská dvojice Edurd Krčmář – Mariusz Puszakowski ve finále mistrovství České republiky dvojic na ploché dráze. O den později pak slánský AK 3ton skončil ve druhém závodě extraligy družstev na třetím místě.

10.5.2017

Synek odloží vesla, usedne na kolo

Střední Čechy – Přestože už vyhlíží mistrovství Evropy, odskočí si veslař Ondřej Synek z přípravy na první z vrcholů sezony k úplně jiné sportovní disciplíně. V Mladé Boleslavi po roce znovu absolvuje závod seriálu Kolo pro život.

10.5.2017

Nuda v Brně? Rozhodně ne!

Brno - Ženy z Rugby clubu Sedlčany živí naději na udržení v 1. sérii.

10.5.2017

Vildeho memoriál je připraven, dorazit mohou Franc, Milík či Simota

Slaný - Poprvé v letošní sezoně budou diváci na plochodrážním stadionu ve Slaném sledovat napínavé souboje na zdejším oválu. V sobotu 13. května od 14 hodin se zde uskuteční 18. ročník Memoriálu Antonína Vildeho.

9.5.2017

Na Konopišti se po roce opět objeví nejlepší hráči světa v Discgolfu

Benešov - Mezinárodní discgolfový turnaj Konopiště Open zařazený do série Disc Golf World Tour se uskuteční 11. - 14. května 2017 v konopišťském zámeckém parku. Do turnaje je zatím přihlášeno 144 hráčů, většina z Finska, Švédska a Norska. 

9.5.2017

Zrod benešovského tartanu nabírá zpoždění

Benešov – Nečekané a poměrně velké zpoždění začíná nabírat start stavby atletické arény v sousedství benešovského zimního stadionu Na Sladovce.

6.5.2017

Každé dítě by mělo aktivně sportovat

Benešov – Basket Club Benešov, zakončuje v jarním období již svoji 37. sezónu. V letošní bylo zapojeno do sportovní činnosti celkem čtrnáct družstev, z nichž deset soutěžilo v mistrovských soutěžích řízených Českou basketbalovou federací (ČBF) nebo ČBF – Oblastí Střední Čechy.

5.5.2017

Šacung jde do derby s cílem bodovat

Benešov - Čtyři extraligová kola mají za sebou nohejbalisté benešovského Šacungu. Pohled do tabulky pro ně není moc lichotivý – s nulou na kontě se spolu s Českými Budějovicemi dělí o poslední dvě příčky v nejvyšší soutěži.

4.5.2017

Déčko Šacungu si ještě nekoplo

Benešovsko - Okresní nohejbalový přebor odjel dvě kola. 

3.5.2017

Křesťan už Budějovice trápit nebude, podepsal jim smlouvu!

Kladno – Ještě před pár dny šil do budějovické obrany jednu šlupku za druhou, teď se bleskově ocitl na jejich straně. Českým volejbalovým světem otřásla přestupová bomba, kladenský univerzál Filip Křesťan přestupuje právě na jih Čech. Tedy do týmu, který jeho Kladno ve finále Uniqa extraligy porazil a zajistil si účast v Lize mistrů.

3.5.2017

Šacung v Modřicích nebodoval

Modřice - Do Modřic se pro body nejezdí. O tom se ve 4. kole nohejbalové extraligy mužů přesvědčili i benešovští hráči, kteří tak stále čekají na své první letošní body.

29.4.2017

Slovy se to nedá popsat, to si prostě člověk musí zažít, říkají florbalistky

Benešov – Již pošesté byla florbalová sezóna v nejvyšších kategoriích ukončena Superfinálem. V ženském finále zvítězil nepříliš favorizovaný Herbadent Praha nad Vítkovicemi 6:2. Z poháru a titulu se v pražské vysočanské O2 aréně radovala i dvě děvčata od Konopiště, devatenáctiletá Adéla Polívková a Karolína Červová.

28.4.2017

Sedlčany s benešovskými děvčaty vyráží do bojů

Sedlčany - Jarní část soutěžní sezony už přivítala na trávnících ragbisty ze Sedlčan. Tedy přesněji řečeno, nejen ragbisty, ale také jejich „něžnější" protějšky z ženského týmu Rugby Clubu Sedlčany. Oba týmy v sezoně opět nastupují ve svých klasických zelenočerných dresech s pětilistou růží na rukávu, která je nejen znakem města Sedlčany, ale také součástí klubového loga.

28.4.2017

Unikátní video: Nahlédněte do Podmolovy meditační místnosti

Znosim - Na motorce předvádí náročné triky se zlomeninou nebo i když ho sužuje kýla. Zraněnou dlaň si zatejpuje rozstřihnutou kreditní kartou, bolest z kýly utlumí přivázanou kuličkou v pupíku. Nic ho prostě nezastaví! Vždyť freestyle motokrosař Libor Podmol vybojoval v sobotu 22. dubna na mistrovství Evropy v Mnichově druhé místo, ve středu 26. dubna pak nastoupil na operaci kýly. V novém unikátním videu odhalil duchovní metody, které mu pomáhají. „Snažím se v něm odkrýt své motivační myšlenky. Těší mě, když mohu lidi inspirovat," prohlásil Podmol, mistr světa z roku 2010.

27.4.2017

Junioři pojedou na oválu

Divišov – V neděli 30. dubna se jede od 14 hodin na plochodrážním stadionu v Divišově Mezinárodní závod juniorů do 250 ccm a Mistrovství České republiky na krátké dráze do 125 ccm.

27.4.2017

Florbalisté Gymnázia Benešov, vybojovali bronz na mistrovství ČR

Jindřichův Hradec - Vynikající úspěch se povedl florbalistům Gymnázia Benešov, když skončili na bronzové pozici na Mistrovství České republiky středních škol ve florbale v Jindřichově Hradci, kam se družstvo chlapců probojovalo přes okresní, krajské a kvalifikační kolo.

26.4.2017

V dorostenecké lize Šacung zapsal porážku a výhru

Benešov - Do dalšího ročníku Botas dorostenecké ligy vstoupili nohejbalisté benešovského Šacungu. V prvním kole sice v krajském derby utržili porážku, ale v dalším kole na domácí půdě už okusili chuť vítězství.

26.4.2017

Nohejbalisté Šacungu se bez Doubravy trápili

Benešov – I třetí kolo extraligy mužů nohejbalisty z Benešova nepotěšilo. Bez lídra Doubravy (zranění stehenního svalu) se jim nedaří bodovat a v tabulce zůstávají na poslední příčce.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení