VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

20.1.2017

Florbalisté Benešova stále bojují o play off

Chlumec nad Cidlinou, Praha – Florbalisté Benešova (pátí v tabulce) odehráli dva důležité zápasy divize, skupiny B. V Chlumci nad Cidlinou chtěli vrátit porážku Kolínu (čtvrtý) z domácího prostředí, ale to se jim nepovedlo a těsně prohráli 5:7. S neoblíbeným týmem z Kobylis (třetí) se jim ale podařilo, ve velmi dramatickém zápase, zvítězit 6:5.

20.1.2017

Šachisté Vlašimi si zkomplikovali život

Střední Čechy - Šachisté měli na pořadu zápasy ve 2. lize, Krajské a regionální soutěži.

20.1.2017

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu se hrají na Benešovsku basketbalové a futsalové soutěže.

20.1.2017

Již jen stolní tenisté Divišova jsou v okrese neomylní

Benešovsko – Po 15. kole okresních soutěží stolního tenisu je již jen jedno mužstvo, které neztratilo bod – v OP 2 Divišov. Dosud bez ztráty květinky, céčko Olbramovic, překvapivě remizovalo v nejnižší třídě s divišovským céčkem, přesto zůstalo v čele tabulky.

19.1.2017

Klimeš s Prokopem se po potyčce šli předčasně sprchovat

Bystřice – V dalším turnajovém kole futsalové 2. třídy nikdo nevyhrál vše, ale bodovaly všechny čtyři celky.

19.1.2017

Nekopnemsi odjeli s ostudou

Neveklov – V I. futsalové třídě přineslo další turnajové kolo plný bodový zisk jen rezervě Mrači, která hladce porazila Deratizaci, po změně stran přehrála Václavice a deklasovala N. Bystřici.

19.1.2017

Body hřály jako frťánek rumu, směje se Michal Kašpar

Neveklov – Další turnajové kolo futsalového okresního přeboru zvládl bez bodové ztráty jen obhájce Tenisáci, který s přehledem a bez inkasované branky vyřídil Eltsen, ještě do přestávky si vytvořil rozhodující náskok se Sídlištěm (Průcha hattrick) a nakonec si hladce poradil i s Vlašimí (kuriózní góly, hosté vstřelili čestný úspěch přímo z rohu, brankář Franěk dal gól z výkopu).

18.1.2017

Lídr kouzla zbavený. Kolín vyprovodil mělnické béčko desítkou

Střední Čechy – Podruhé bez výhry a poprvé zcela s prázdnou. Mělnické béčko našlo v aktuálním ročníku futsalové divize prvního přemožitele. V (ne)šťastném třináctém kole se jím stal Kolín. Lídr i tak disponuje luxusním šestibodovým náskokem na nejbližší pronásledovatele.

17.1.2017

Holky zápasy odmakaly, raduje se Mazur

Benešov – O druhém lednovém víkendu sehrály benešovské druholigové basketbalistky, poslední domácí utkání v základní části, s celky ze špičky tabulky, Nymburkem B (třetí) a Poděbrady (druhé). Lídr tabulky si nakonec s oběma týmy poradil a udržel se v čele.

17.1.2017

Volejbalisté Benešova potvrdili roli favorita

Benešov – Volejbalisté Benešova potvrdili v krajském přeboru roli favorita, když získali v domácím prostředí plný počet bodů ve dvojzápase s posledním Kolínem, kterým začala druhá polovina sezony. Borci od Konopiště zůstávají po výhrách na druhém místě.

17.1.2017

Mladí střelci z Vlašimi získali v Plzni historický úspěch

Vlašim – Historický úspěch ve střelbě ze vzduchovek v kategorii Vzduchová puška vleže na 30 ran si domů do Vlašimi odvezli z Plzně mladí střelci ze Sportovně střeleckého klubu Vlašim. Ten působí v rámci kroužku Městského domu dětí a mládeže.

16.1.2017

Obhájí "Pilník" Sportovce roku na Benešovsku?

Benešovsko – V úterý 17. ledna se od 18 hodin uskuteční v Kulturním domě Karlov v Benešově slavnostní vyhlášení Nejúspěšnějších sportovců roku 2016 na Benešovsku. Akci bude moderovat Radek Šilhan (O2 TV). V programu vystoupí artista Paulo Kaiser, zpěvačka Johanka Jeřábková, benešovské mažoretky WILD CATS. Ceny, budou předávat zástupci sponzorů, města Benešov a Votic a sportovci, v čele s Antonínem Panenkou, fotbalovou legendou a básníkem, jehož „Vršovický dloubák" je stále v kurzu.

16.1.2017

FOTO: Výsledky soutěže vzduchovkářů o Pohár města Benešova

Benešov – Posedmnácté se v tělocvičně benešovské střední zemědělské školy sešli v sobotu 14. ledna střelci ze vzduchových pistolí a pušek. Mistrovství Středočeského kraje s názvem Pohár města Benešova pokračovalo i v neděli 15. ledna.

14.1.2017

Pilníka mrzí čtvrtá místa na Evropě a světě, Dakar ho zatím neláká

Benešov – Freestylový motokrosař Petr Pilát si na uplynulý rok 2016 nestěžuje, ale stále ho hlodá v hlavě červíček, že se nedostal na bednu v seriálu Mistrovství světa a Evropy, kde nakonec skončil těsně pod stupni vítězů. „Rok byl úspěšný a fajnový bez vážnějšího úrazu, že bych musel do nemocnice. Jen umístění na mistrovství světa a Evropy mě zamrzely," podotkl 25 letý Pilník, jenž měl radost, že napadlo hodně sněhu a mohl si jít zalyžovat.

13.1.2017

Sportovní střelci bojují o nominace na republiku

Benešov – V sobotu 14. ledna a v neděli 15. ledna pořádá Sportovně střelecký klub 0175 Benešov v hale „BIOS" Vyšší odborné školy a střední zemědělské školy v Benešově již 19. obnovený ročník střelecké soutěže, Pohár města Benešova, která je zároveň pro středočeské střelce Mistrovstvím Středočeského kraje. Jedná se o soutěž jednotlivců ve střelbě ze vzduchové pušky a vzduchové pistole, jejíž výsledky se započítávají do nominace na Mistrovství republiky.

13.1.2017

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu se hrají na Benešovsku basketbalové, futsalové, volejbalové a hokejové soutěže, první fotbalovou přípravu má Vlašim.

13.1.2017

Podmol se chce na Dakar vrátit jako jezdec

Praha – Freestyle motokrosař Libor Podmol odcestoval z Dakarské rallye a rád by se zúčastnit příštího ročníku v kategorii motocyklů. Zážitky a nabrané zkušenosti z Jižní Ameriky ho utvrdily v tom, že nemůže nic podcenit. Rozhodující budou finance, které se Podmol pokusí sehnat do konce března. Poté se rozhodne, zda do nejtěžší maratonské soutěže v roce 2018 odstartuje. „Nechci se na Dakaru pouze projíždět, ale závodit. Proto potřebuji mít dobrou motorku, tým a zázemí. Bez tohoto a pořádné přípravy nemá smysl nic podnikat," prohlásil Podmol, který letošní ročník absolvoval v asistenčním voze týmu BARTH Racing.

12.1.2017

Šlemar měl střeleckou formu i na začátku roku

Bystřice – V bystřické hale nepřinesl úvodní turnaj roku ve futsalové 2. třídy nikomu plný bodový zisk.

12.1.2017

Hráči Dlouhého Pole přijeli na turnaj jako na výlet

Neveklov – První turnajové futsalové kolo v I. třídě roku 2017 zvládla nejlépe se sedmi body Tisem. Těsně přehrála s minimálním počtem hráčů Chotýšany dvěma góly Hlaváče (druhý z penalty, další tuto výhodu v první půli propásli), přestřílela Úročnici (čtyři góly Hlaváč, hattrick Vaněček) a remizovala s rezervou Bystřice (vyrovnala minutu před koncem).

12.1.2017

Král se zlobil na rozhodčí, upřeli mu gól

Neveklov – Po vánoční přestávce se v neveklovské hale rozjel další díl okresního přeboru ve futsalu a ani jeden tým nebyl stoprocentní. Nejvíce bodů, sedm, získal Žejdlík. V rozjezdu ztratil dva body s Jablonnou, která srovnala v poslední minutě, u všech branek byl Průcha, pak nadělil Rabbitu desítku (hattricky Krále a Čapka) a nakonec porazil i Bystřici (hattrick Šmejkala). 

11.1.2017

Vlašimské céčko je už druhé

Benešovsko – Po vánoční přestávce se v novém roce opět rozeběhly soutěže šachových družstev.

11.1.2017

Fotbalovému básníkovi Antonínu Panenkovi to jde i za stolnotenisovými stoly

Benešovsko – První kolo v roce 2017 ve čtyřech okresních soutěžích stolního tenisu bylo neúplné. Přesto týmy, Divišov v OP 2 a céčko Olbramovic v nejnižší třídě, pokračovaly v krasojízdě a neztratily dosud ani bod.

11.1.2017

Neskutečný obrat ze Slaného potvrdil Benešov i ve Varech

Slaný, Karlovy Vary – Druholigoví basketbalisté Benešova zajížděli k prvním utkáním v roce 2017, k soupeřům ze dna tabulky, v okleštěné sestavě, když jim chyběli pivoti Valenta s Kukurou. Přesto se jim ve Slaném i v Karlových Varech podařilo vyhrát, když ve středočeském derby předvedli parádní obrat.

11.1.2017

Většina expedic se domlouvá v hospodě, tam se zdají Himálaje placaté

Praha – Ve svých dvaapadesáti letech dokázal jako jeden z mála vylézt všechny světové osmitisícovky a snad jako jediný všechny výpravy podrobně zdokumentoval. Jaká byla vůbec životní cesta Radka Jaroše od zahradního architekta až po nejslavnějšího českého horolezce současnosti? A co je pravdy na tom, že začal lézt po hodně veselém plese, kde se seznámil s horolezci? Nejen o tom jsme si povídali se slavným horolezcem v rámci jeho autogramiády.

10.1.2017

V nohejbalistovi roku skončili hráči Šacungu třikrát v desítce

Praha – K tradičnímu uzavření nohejbalového soutěžního ročníku patří i vyhlášení výsledků ankety Nohejbalista roku České republiky, kterou od roku 1973 pořádá Český nohejbalový svaz.

9.1.2017

Přijďte na vyhlášení sportovce Benešovska

Benešov – V úterý 17. ledna v 18 hodin se uskuteční v KD Karlov v Benešově galavečer Sportovce roku 2016 na Benešovsku, kterého se můžete zúčastnit i Vy, když se zastavíte v redakci Benešovského deníku. Vstupenka je zdarma.

7.1.2017

Sportovní úspěchy okresních týmů a jednotlivců v roce 2016 od září do prosince

Benešovsko – Rok 2016 utekl jako voda a opět přinesl výsledky a velice kvalitní výkony benešovských sportovců, které byly vidět nejen na okresní úrovni, ale také na krajské a republikové, některé zaznamenaly i zahraniční agentury. Dnes vychází poslední část od září do prosince 2016. 

6.1.2017

Sportovní výkony v roce 2016 benešovských týmů a jednotlivců do května do srpna

Benešovsko – Rok 2016 utekl jako voda a opět přinesl příval sportovních výsledků a velice kvalitních výkonů, které stály za znamenání a byly vidět nejen na okresní úrovni, ale také na krajské a republikové. Některé výkony závodníků Benešovska zaznamenaly i zahraniční agentury a fanoušci. Dnes vychází úspěchy benešovských sportovců a týmů v roce 2016 od května do srpna. 

6.1.2017

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O prvním sportovním víkendu v roce 2017 se hrají na Benešovsku basketbalové a futsalové soutěže.

5.1.2017

Vojtové ovládli šachové turnaje

Benešovsko – Na závěr roku 2016 se uskutečnily v okrese Benešov tři šachové turnaje.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení