VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

26.6.2017

Éčko Šacungu přistřihlo Albatrosu křídla

Benešovsko - Okresní přebor v nohejbale odjel 10. kolo, ve kterém došlo k velkému překvapení, když éčko benešovského Šacungu porazilo lídra tabulky z Albatrosu, jenž tak poprvé v soutěži prohrál. V předehrávce 12. kola vyhrál Křivsoudov na hřišti déčka Šacungu. 

24.6.2017

I s vykloubeným ramenem si dojel Černý pro bronz

Růžkova Lhotice - V sobotu 24. června se v Růžkových Lhoticích konal jubilejní již XXX. ročník cyklistického závodu Strnadova třicítka - časovka jednotlivců na 30 km. Závodu se zúčastnilo celkem 90 závodníků, z toho 72 závodníků v mužských kategoriích a 18 závodnic v ženských kategoriích, a to nejen z Podblanicka, ale i z různých koutů České republiky, například z Prahy, Brna, Svitav, nejvzdálenější místo - Rumburk (cca 200 km). 

24.6.2017

OBRAZEM: Neveklovské běhy po sedmé

Neveklov - Neveklovské běhy se již po sedmé uskutečnily v parku mezi Neveklovem a Tloskovem.

24.6.2017

Konopišťskou desítku zvládli nejrychleji Krejčí a Šibravová

Benešov – V předprázdninovém čase se konal tradiční běžecký závod Konopišťská desítka. Již 21. ročník, v příjemném prostředí amfiteátru přírodního divadla, zahájili nejmenší závodníci, a to na trati 100 metrů. Většina „Broučků" do tří let byla doprovázena rodiči, kteří je povzbuzovali a při zakopnutí i pomohli. V cíli děti čekala sladká odměna, jako i ostatní dětské účastníky, kteří již museli zvládnout delší úseky.

23.6.2017

Sedlčanské ženy excelovaly v závěrečném turnaji

Počepice - Poslední turnaj v rugby žen byl pro celý tým „Krasoněk" ze Sedlčan asi nejvíce náročnou zkouškou sezony. Na domácím turnaji v Počepicích, který byl zároveň posledním turnajem sezony ženské „sedmičkové" soutěže 1. série žen, se totiž rozhodovalo o osudu jejich týmu. V případě nezdaru totiž hrozil propad o soutěž níž, a to si žádná z hráček ani realizační tým v čele s trenérem samozřejmě nepřál.

23.6.2017

Floorball Cup Vlašim 2017

Vlašim - Poslední červnový víkend (24. - 25. 6.) je již tradičně spojen s Floorball Cupem. Tentokrát se tvrdé, nelítostné, ale čestné florbalové souboje odehrají od 10 hodin na zimním stadionu ve Vlašimi. Turnaje se účastní i hráči z jiných sportů. Diváci se tak mohou těšit například na florbalové umění českého hokejového reprezentanta Lukáše Lhotáka, dvojnásobných hokejbalových mistrů ČR Pavla Duška a Jakuba Šindeláře nebo bývalé i současné mládežnické hokejové reprezentanty Tomáše Karpova, Radka Veselého či Ondřeje Šulka.

23.6.2017

Velíšskej přespolňák je připraven

Velíš - V sobotním odpoledni (24. června) se uskuteční ve Velíši 3. ročník přespolního běhu Velíšskej přespolňák aneb běží celá rodina, kterého se můžou zúčastnit zdatní běžci na náročné trati 10 km, nadšenci a amatéři na pohodových 5 km a i rodiny s dětmi. Pro nejmenší jsou připraveny tratě od 50 – 1000 metrů dle věku. Registrace na závody začínají ve 12:30.

22.6.2017

Albatros nezaváhal

Benešovsko – Okresní přebor v nohejbalu odjel deváté kolo, po kterém udržel Albatros pozici lídra i neporazitelnost.

22.6.2017

Dorostenci Šacungu mají postup do play- off ve svých rukou

Benešov – Povedený víkend benešovského nohejbalu uzavřelo utkání Botas dorostenecké ligy, kde Šacung nečekaně zdolal poměrem 4:3 druhý tým tabulky z Českých Budějovic a udržel tak postupové naděje na play-off.

21.6.2017

Nohejbalisté benešovského Šacungu jásají, konečně zabodovali

Benešov – Výborný víkend prožili nohejbalisté benešovského Šacungu. Kromě výher dorostenců a mužské rezervy se konečně pochlapilo i první družstvo, které od výhry nad hegemonem posledních let z Modřic dělilo jen pár míčů.

17.6.2017

Florbalové týmy Benešova vydolovaly v Liberci zlato a dvě stříbra

Liberec – Florbalovým týmům Benešova se nadmíru dařilo na mezinárodním turnaji NISA OPEN 2017 v Liberci – starší žáci pobrali zlato, dorost a juniorky dovezli domů stříbro.

17.6.2017

Vítězkou STAMAT ligy se stala Steinová

Chocerady – Šachová škola STAMAT uspořádala čtrnáctý turnaj pro děti. Do školní jídelny ZŠ Chocerady dorazilo 35 mladých nadějí. Šlo o čtvrtý a poslední turnaj končícího školního roku 2016/2017, a proto bylo rovněž vyhlášeno konečné pořadí letošní STAMAT ligy. V ní triumfovala Kamila Steinová, která tak převzala putovní pohár od Kryštofa Křížka, vítěze předchozích dvou ročníků.

16.6.2017

Ještě junior Jan Pikora vybojoval mezi muži stříbro

Čechy – Judisté Benešova se představili na třech republikových akcích, na kterých se nejvíce dařilo Janu Pikorovi, který získal stříbro na Českém poháru mužů v Jičíně.

15.6.2017

Helcelet letos dvakrát přejel maximum. Do třetice v Kladně?

Kladno – Eliška Klučinová v sedmiboji? Pro Kladeňáky určitě největší želízko v ohni nadcházejícího TNT Express Meetingu na Sletišti. V mužské kategorii zase můžete přijít zafandit Adamu Sebastianu Helceletovi. Nejlepší český desetibojař má letos skvělou formu a na Sleťák se vrací po několika letech.

12.6.2017

Predrag Benáček skončil na lavičce Kolína

Kolín – Přestože splnili cíl a postoupili do play off, došlo na lavičce basketbalistů Kolína ke změně. Po devíti letech opouští mužstvo trenér Predrag Benáček.

12.6.2017

Na Vlašimské karabině se utkalo 52 horolezců

Vlašim /FOTOGALERIE/ - Již 9. ročník lezeckých závodů Vlašimská karabina se v neděli 11. června odpoledne uskutečnil na zahradě Spolkového domu ve Vlašimi. Přihlásit se mohl kdokoliv a závodilo se hned v pěti kategoriích podle věku.

12.6.2017

Středočeský kraj přivítá Olympijský běh,v celém Česku poběží desítky tisíc lidí

Střední Čechy - Blíží se unikátní sportovní událost. Tisíce běžců, mezi nimi i mnoho účastníků olympijských her, vyběhnou ve středu 21. června v 18 hodin na tratě závodů T-Mobile Olympijského běhu.

11.6.2017

Běžci a běžkyně ovládli zámecký park ve Vlašimi

Vlašim /FOTOGALERIE/ – Zaběhat si pro radost nebo si ověřit svou zdatnost. To mohli milovníci běhu v sobotu v zámeckém parku ve Vlašimi. Program potěšil malé i velké, vždyť i samotné děti se mohly zúčastnit běžeckých závodů.

10.6.2017

Další stříbro z MČR do Vlašimi

Chrudim – Velkým úspěchem skončilo vystoupení vlašimských šachistů na 55. ročníku nejtradičnějšího mládežnického turnaje v Čechách – „Šachových Zaječicích".

10.6.2017

Žáci Šacungu jsou vicemistry republiky

Čelákovice – Po loňském stříbru na mistrovství republiky dorostenců slaví mladí benešovští nohejbalisté další velký úspěch. O kov stejné hodnoty se tentokrát v kategorii starších žáků postarala v Čelákovicích trojice Šacungu – Lukáš Ziegler, Lukáš Krunert a Jan Šperlík.

9.6.2017

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu se hrají v okrese fotbalové a nohejbalové soutěže.

8.6.2017

Chrudim už nesesadí. Benago v lize končí!

Zruč nad Sázavou – V posledních letech platili za úhlavního rivala českého suveréna z Chrudimi. Letos ale futsalisté Benaga skončili až třetí. Do nového ročníku nejvyšší soutěže už klub, který byl doma ve Zruči nad Sázavou, nenastoupí.

8.6.2017

Okresní kolo v házené žactva se vydařilo

Netvořice - Základní škola Netvořice pořádala již tradičně okresní kolo v házené žactva benešovského okresu, které se opět zdařilo a pořadatelé jsou rádi, že se tradice v Netvořicích daří udržet. 

8.6.2017

Vedoucí celky pohodlně vyhrály

Benešovsko – Okresní nohejbalisté odjeli sedmé kolo, po kterém si Albatros a Pecerady snadnými výhrami udrželi neporazitelnost. Třetí Divišov potrápilo éčko Šacungu. Déčko Šacungu si naopak vyskočilo na Meridu.

7.6.2017

Ve Vsetíně Šacung sahal po bodu

Vsetín – Ani v desátém kole nejvyšší soutěže se nohejbalistům Šacungu Benešov nepodařilo zabodovat. Nad síly celku od Konopiště byl domácí Climax Vsetín.

AKTUALIZOVÁNO
6.6.2017

Sletiště hostilo vrcholný atletický mítink dětí, Pohár rozhlasu

Kladno /FOTOGALERIE/ - Fantastická atletická akce, jeden z vrcholů sezony, se odehrála v úterý na Sletišti. Na republikové finále 49. ročníku Poháru rozhlasu konaného letos i jako Školní liga základních škol dorazilo kolem čtyř stovek nejtalentovanějších českých a moravských atletů.

6.6.2017

Libor Podmol bral stříbro na mistrovství Evropy v Hamburku

Hamburk – Freestyle motokrosař Libor Podmol skončil na druhém místě v závodě mistrovství Evropy v Hamburku. Českého závodníka porazil pouze Němec Luc Ackermann, třetí byl Francouz David Rinaldo. Do finálové šestice se dostal také Filip Podmol, naopak kvalifikace byla konečná pro Petra Piláta, který skončil osmý.

6.6.2017

Atletické finále v Kladně: Róza se nemůže dočkat Masláka

Kladno – Velká atletická událost se blíží. V úterý 6. června se v Kladně uskuteční republikové finále 49. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou a současně 3. ročníku Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství. Na Městský stadion Sletiště zamíří čtyři stovky mladých atletů z nejlepších školních družstev z celé České republiky. A kamery České televize budou opět při tom prostřednictvím přímého přenosu na ČT sport.

3.6.2017

OBRAZEM: Cyklorytíř rozjel sezonu kolařů na Podblanicku

Veliš - Zajímavé, i když fyzicky náročné trasy, nabízí síť cyklostezek na jih od Vlašimi. Oblast Velkého a Malého Blaníka je oblíbenou destinací nejen jezdců na kolech. Pro zajímavost, právě tam každoročně startuje cyklistická sezona akcí s názvem Blanický cyklorytíř. Ten letošní vyjel v sobotu 3. června z Veliše.

3.6.2017

Dvě domácí zlata pro Jana Pikoru

Benešov – Oddíl SKP judo Benešov pořádal 2. část Regionálního mistrovství Středních Čech, na kterém byl z domácích nejúspěšnější Jan Pikora, který ač věkem junior, porazil šest soupeřů a vybojoval zlato mezi muži jednotlivci i jako člen benešovského družstva.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies