VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Příčku nejvyšší obsadil tento měsíc malý Kubík Smrkovský

Benešovsko – Dalším miminkem, které se na konci letoška utká o titul Miminko roku 2015, je Jakub Smrkovský z Čakova.

4.1.2016
SDÍLEJ:

Jakub Smrkovský je dalším vítězem hlasování o Nejsympatičtější miminko měsíce.Foto: Alena Křížová

Přestože po celou dobu hlasování to tak nevypadalo, Kubík nakonec zvítězil. A to díky hlasovacím kuponům, kterých mu jeho fanoušci v průběhu prosince doručili do redakce Benešovského deníku rovných šestačtyřicet. Tedy o šest víc než Janě Breburdové z Hvozdce, která měla než Kuba naopak více hlasů zaslaných prostřednictvím webu. Zatímco Jakub měl na svém kontě „pouze" 4065 kliknutí, Janička jich měla o 684 víc.

Jedenácté kolo pravidelné ankety Benešovského deníku, v které se o vaši přízeň ucházelo, jako vždy deset miminek bylo tedy zajímavé až do samého konce. Na webu jste vy, milí čtenáři Benešovského deníku klikli celkem 12632 krát, hlasovacích kuponů jste pak nasbírali 139 kusů, které nesly jména šesti miminek. Čtyři prckové měli, co se týká novinových výstřižků nulové konto.

Hlasování pro vás však posledním prosincovým dnem zdaleka neskončilo. Se závěrem listopadového kola totiž začalo to prosincové. Už v pátek 1. ledna jsme vám na našem webu, a v pondělí 4. ledna pak i na stránkách novin představili dalších deset miminek. Tentokrát narozených v prosinci, vlastně již loňského roku. Proto neváhejte a hlasujte. Stačí usednout k počítači a každou hodinu z jedné IP adresy hlasovat prostřednictvím ww.benesovsky.denik.cz pro svého favorita. Nebo vždy v pondělí, ve středu a v pátek vystřihnout z tištěného vydání novin zveřejněný kupon, na něj napsat jméno miminka, které je vám sympatické či vašemu srdci blízké a ty pak nejpozději do neděle 31. ledna do 12 hodiny doručit do redakce Benešovského deníku.

Brzy vám také přineseme fotografie vítězného miminka Jakuba Smrkovského a jeho rodičů, společně s rozhovorem a zatím ještě krátkým životním příběhem malého šampiona.

Někdo by mohl namítat, proč zvítězil malý Kubík, když měl méně hlasů než Janička Breburdová z Hvozdce, a v konečném „účtování" měla obě miminka shodný počet bodů. Proto vám přinášíme vysvětlení, proč tomu tak je.

Hlasování se skládá z internetové a kuponové části. Po ukončení hlasování se obě umístění obodují a sečtou. První místo jeden bod, druhé místo dva body, třetí místo tři body,… Miminko, které má nejnižší součet bodů z obou částí hlasování vyhrává. Pokud mají miminka shodný počet hlasů, vyhrává to, které se umístí lépe v kuponové části soutěže. Může se tedy stát, že mimčo, které je v internetovém hlasování třeba až na třetím místě, díky velkému množství kuponů nakonec zvítězí. A naopak. Prcek, který má nejvíce webových hlasů si své prvenství, kvůli nízkému či nulovému počtu kuponů neudrží. V žádném případě to ale neznamená, že by kuponové hlasy měly větší váhu. Pouze se kvůli jejich, dá-li se to tak nazvat, obtížnějšímu získávání a následnému doručování do redakce, upřednostňují.

Pořadí web
1. Jana Breburdová ⋌4749 hlasů
2. Jakub Smrkovský ⋌4065 hlasů
3. Adam Veselý ⋌1150 hlasů
4. Antonín Císař ⋌939 hlasů
5. Matyáš Křtěn ⋌784 hlasů
6. Anna Šárová ⋌455 hlasů
7. Matyáš Šetek ⋌301 hlasů
8. Nikolas Studnička ⋌63 hlasů
8. Sára Nováková ⋌63 hlasů
8. Zuzana Kroulíková ⋌63 hlasů

Pořadí kupony
1. Jakub Smrkovský ⋌46 kuponů
2. Jana Breburdová ⋌40 kuponů
3. Adam Veselý ⋌27 kuponů
4. Anna Šárová ⋌11 kuponů
4. Matyáš Šetek ⋌11 kuponů
5. Antonín Císař ⋌4 kupony
6. Matyáš Křtěn ⋌0 kuponů
6. Nikolas Studnička ⋌0 kuponů
6. Sára Nováková ⋌0 kuponů
6. Zuzana Kroulíková ⋌0 kuponů

Pořadí konečné
1. Jakub Smrkovský ⋌3 body
2. Jana Breburdová ⋌3 body
3. Adam Veselý ⋌6 bodů
4. Antonín Císař ⋌9 bodů
5. Anna Šárová ⋌10 bodů
6. Matyáš Šetek ⋌11 bodů
7. Matyáš Křtěn ⋌11 bodů
8. Nikolas Studnička ⋌14 bodů
8. Sára Nováková ⋌14 bodů
8. Zuzana Kroulíková ⋌14 bodů

Autor: Martina Křečková

4.1.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Neznámému pachateli, který zničil kameru a čidlo, hrozí rok ve vězení.
3

Rozbil kameru, čidlo na světlo a odešel

Naposledy bar Na Koupáku ve Vlašimi navštívila kapela Krausberry.
6

Na Koupáku ve Vlašimi to žije!

Železným dědkem se stal talent Klabouch

Maršovice – Jeden z nejstarších cyklistických závodů s nepřetržitou tradicí v České republice (32. ročník), nazvaný Železný dědek, ovládl suverénním výkonem obrovský talent české cyklistiky, osmnáctiletý Petr Klabouch. Na start se postavilo 333 cyklistů. Diváci, kteří v hojném počtu přišli závodníky podpořit, byli svědky skvělých výkonů v podání české amatérské špičky.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

KRÁTCE: Podniknou půlnoční výšlap na rozhlednu Špulka

Benešovsko - Přinášíme vám přehled kulturních akcí na Benešovsku.

Hasiči předvedou při vodní show rock i Prokofjeva

Ratměřice /FOTOGALERIE/ - Hasičská fontána v Ratměřicích přinese v sobotu večer divákům již po několikáté netradiční podívanou. Někteří by mohli tento kulturní zážitek přirovnat ke Křižíkově fontáně v Praze. Ta ratměřická je ale doopravdy trochu jiná. Hlavním rozdílem je, že program vytváří jednotlivé osoby, což naopak v hlavním městě je úkolem strojů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení