VYBRAT REGION
Zavřít mapu

O vítězi rozhodly až kupony

Benešovsko – Bude stačit malé Natálce Špidrové ze Soběhrd k vítězství v anketě o Nejsympatičtější miminko prosince 10408 hlasů zaslaných prostřednictvím webu a jednašedesát hlasovacích kuponů či nikoliv? Tuto otázku si jistě pokládali všichni fanoušci této malé princezničky, které celý měsíc neúnavně posílali své hlasy.

2.2.2015
SDÍLEJ:

Vítězným miminkem prosince se stal Jakub Petrů z Vlašimi.Foto: Martina Křečková

Bohužel nestačilo. První místo obsadil nakonec Kubík Petrů z Vlašimi, který měl sice na konci hlasování o 329 webových kliknutí méně než Natálka, ale o rovných dvě stě hlasovacích kuponů více. A ty jsou v konečném součtu, pokud dojde k rovnosti bodů rozhodující.

Jak se určuje vítězné miminko?

Jak už bylo mnohokrát napsáno, hlasování se skládá ze dvou částí. Prostřednictvím webu a pomocí hlasovacích kuponů. Po ukončení hlasování se obě umístění, jak na webu tak kupony obodují. První místo jeden bod, druhé místo dva body, třetí místo tři body, … Body z obou částí se nakonec sečtou. Miminko, které má nejnižší součet bodů z obou částí hlasování vyhrává. Pokud mají miminka shodný počet bodů, vyhrává to, které se umístí lépe v kuponové části soutěže.

Boj o prvenství byl hodně napínavý

Boj těchto dvou miminek byl napínavý po většinu hlasování, a diskuzní příspěvky jak na facebooku, tak na webu jsou toho důkazem.
Jakub Petrů je tedy dvanáctým a zároveň posledním finalistou, který bude společně s dalšími jedenácti prcky celý únor bojovat o titul Miminko roku 2014.

Která miminka bojují o vaši přízeň?

A která miminka to jsou? Lednovým vítězem se v loňském roce stal Petr Eichler z Kozmic, únorovým pak Anna Sekáčová z Tožice. V březnu se štěstí usmálo hned na dvě holčičky, Sofii a Lauru Bachovy z Vlašimi, v dubnu na Martina Musila z Pavlovic. V květnu poslali fanoušci nejvíce hlasů Elišce Jandákové z Vlašimi, v červnu Ondřeji Wagnerovi z Pyšel, v červenci Nele Babkové z Ctiboře, a v srpnu putovaly gratulace opět do Ctiboře, tentokrát k Davidu Bardovi. V září stanul na příčce nejvyšší František Šplíchal z Velkých Heřmanic, v říjnu Jonáš Kropáček z Kondrace a v listopadu Tomáš Srb z Tichonic. No a v sobotu 31. ledna ve 12 hodin bylo jasné, že vítězným miminkem prosince 2014 se stává Jakub Petrů z Vlašimi.

Nyní lze hlasovat pro mimi měsíce i roku

Dvanáctka loňských vítězů není jediná, která tento měsíc bojuje o vaši přízeň. Vás čtenářů Benešovského deníku. Až do soboty 28. února můžete posílat své hlasy i desítce prcků narozených letos v lednu. Davidu Kalfusovi z Vracovic, Monice Bernardové z Týnce nad Sázavou, Jiřímu Zajícovi ze Ctiboře, Dominice Zoubkové ze Zaječic, Martině Vobořilové z Kondrace, Lucii Litošové z Velké Lhoty, Tomáši Mikšíkovi z Bukové Lhoty, Filipu Komárkovi z Poříčí nad Sázavou Tereze Pecové ze Sázavy a Matyáši Hronovi z Benešova.

Stačí si tedy sednout ke svému počítači a na www.benesovsky.denik.cz hlasovat pro kterékoliv roční či měsíční miminko. Hlasovací kupony pro měsíční miminka vychází klasicky v pondělí ve středu a v pátek, pro roční prcky pak v úterý ve čtvrtek a v sobotu.

Pořadí web
1. Natálie Špidrová ⋌10408 hlasů
2. Jakub Petrů ⋌10079 hlasů
3. Nikol Gregorová⋌ 2182 hlasů
4. Anežka Soustružníková ⋌926 hl.
5. Vanesa Jarolímová ⋌677 hlasů
6. Antonín Suk ⋌502 hlasů
7. Laura Rácová ⋌390 hlasů
8. Matěj Žubor ⋌154 hlasů
9. Viktorie Kolářová ⋌43 hlasů
10. Jakub Vykoukal ⋌39 hlasů

Pořadí kupony
1. Jakub Petrů ⋌261 kuponů
2. Natálie Špidrová ⋌61 kuponů
3. Anežka Soustružníková 11 kup.
4. Antonín Suk ⋌10 kuponů
5. Nikol Gregorová⋌ 0 kuponů
5. Vanesa Jarolímová ⋌0 kuponů
5. Laura Rácová ⋌0 kuponů
5. Matěj Žubor ⋌0 kuponů
5. Viktorie Kolářová ⋌0 kuponů
5. Jakub Vykoukal ⋌0 kuponů

Pořadí konečné
1. Jakub Petrů ⋌3 body
2. Natálie Špidrová ⋌3 body
3. Anežka Soustružníková ⋌7 bodů
4. Nikol Gregorová⋌ 8 bodů
5. Antonín Suk ⋌10 bodů
6. Vanesa Jarolímová ⋌10 bodů
7. Laura Rácová ⋌12 bodů
8. Matěj Žubor ⋌13 bodů
9. Viktorie Kolářová ⋌14 bodů
10. Jakub Vykoukal ⋌15 bodů

Autor: Martina Křečková

2.2.2015
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Ilustrační foto.

Další nákladní auto s kamením sjelo do Kamenického potoka

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

OBRAZEM: Na kolečkových bruslích budou řádit ve Voticích

Votice - Milovníci in-line bruslí nemají na Benešovsku zatím žádnou vhodnou dráhu ani stezku. To se ale již brzy změní. Na fotbalovém hřišti ve Voticích nyní vzniká nová in-line dráha i běžecký oblouk.

Ztracenou fenku odchytili i s pěti štěňaty

Jankovská Lhota - Fenka se svými pěti štěňaty od soboty 14. října pobývá v maršovickém útulku. Před tím ji spolu se štěňaty dobrovolníci odchytili v Jankovské Lhotě, kde se pohybovala již několik dnů před odchytem.

K jubileu vystavuje malíř ve Vlašimi

Vlašim - Muzeum Podblanicka a Galerie Karlov organizují v prostorách vlašimského zámku výstavu obrazů malíře Jana Dvořáka. K dílu letošního jubilanta promluvil ředitel muzea Radovan Cádler. Hudební doprovod perfektně zvládli Ondřej a Lukáš Vidrnovi a báseň J.Pilaře Blaník procítěně přednesl Pavel Hoza.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení