VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Miminka

2.1.2015

Právě jsme se narodili, tentokrát v 1. týdnu roku 2015

Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších občánků. Každý týden náš fotograf obchází spolupracující porodnici a fotografuje nově narozená miminka.

1.1.2015

Prosincová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v prosinci, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

26.12.2014

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených ve 52. týdnu.

19.12.2014

Právě jsme se narodili

Benešovsko - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených ve 51. týdnu.

12.12.2014

Právě jsme se narodili

Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších občánků.

11.12.2014

Benešovská porodnice má za sebou letos již 1000 porodů

Benešov – Očekávaný jubilejní 1000. porod tohoto roku se uskutečnil v pondělí 8. prosince, kdy novopečená maminka Martina Buchová přivedla na svět holčičku Viktorii Kolářovou.

8.12.2014

Narození syna oslavíme, až bude teplo a až si to užije i manželka, říká Lukáš

Kondrac – Jonáš Kropáček je jméno dalšího vítěze hlasování o Nejsympatičtější miminko měsíce, tentokrát října a zároveň již desátého postupujícího prcka, který se na začátku příštího roku utká o titul Miminko roku 2014. Jaké bylo těhotenství, porod a třeba i to, kdo všechno malému Jonáškovi posílal hlasy, se dozvíte v následujícím rozhovoru.

5.12.2014

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších občánků.

1.12.2014

Zlatou příčku obhájil Jonáš

Benešovsko – Skutečně lítý boj představovalo desáté kolo hlasování o Nejsympatičtější miminko října. Až do samého konce nebylo vůbec jasné, kdo se tentokrát postaví na stupeň nejvyšší.

1.12.2014

Listopadová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v listopadu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

28.11.2014

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených ve 48. týdnu.

24.11.2014

Desátý finalista bude znám už za pár dní

Benešovsko – Ještě celý tento týden mohou nejen čtenáři Benešovského deníku hlasovat o Nejsympatičtější miminko měsíce října. To se stane již desátým finalistou, který postoupí do ankety o Miminko roku 2014.

21.11.2014

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených ve 47. týdnu.

14.11.2014

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených ve 46. týdnu.

11.11.2014

František byl zlaté miminko 
už v bříšku, říká maminka Hana

Velké Heřmanice – Jedenáct a půl. Právě tolik týdnů je malému Františkovi Šplíchalovi z Velkých Heřmanic, který se stal dalším finalistou soutěže o Nejsympatičtější miminko měsíce.

7.11.2014

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených ve 45. týdnu.

3.11.2014

František Šplíchal vyhrál jen díky hlasovacím kuponům

Benešovsko – Přestože to po celý čas hlasování vypadalo, že vítězi zářijového kola ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce se stanou Zuzana a Josef Šebkovi z Netvořic, pomyslný vavřínový věnec nakonec získal František Šplíchal z Velkých Heřmanic.

1.11.2014

Říjnová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v říjnu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

31.10.2014

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených ve 44. týdnu.

24.10.2014

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených ve 43. týdnu.

20.10.2014

Největší šanci na výhru mají zatím dvojčata

Benešovsko – Téměř jedenáct tisíc hlasů zaslali do pondělního odpoledne čtenáři Benešovského deníku desítce prcků, kteří celý tento měsíc soutěží v anketě o Nejsympatičtější miminko září.

17.10.2014

Právě jsme se narodili

Benešovsko - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených ve 42. týdnu.

10.10.2014

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených ve 41. týdnu.

8.10.2014

O titul Miminko roku 2014 bude bojovat i Davídek Barda

Ctiboř – Na stav čtyři ku čtyřem, co se týká zastoupení holčiček a kluků postupujících do hlasování o Miminko roku 2014 vyrovnal svým srpnovým vítězstvím v anketě Nejsympatičtější miminko měsíce Davídek Barda ze Ctiboře.

3.10.2014

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených ve 40. týdnu.

30.9.2014

Zářijová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v září, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

30.9.2014

Na první místo aspirovala tento měsíc hned tři miminka

Benešovsko – To tu ještě nebylo! Tento měsíc aspirovala na první místo hned tři miminka. Klára Jankovská ze Zdislavic, která měla nejvíce kliknutí v hlasování prostřednictvím webu, David Barda ze Ctiboře, jež obdržel od svých fanoušků největší počet kuponů a Alice Kubátová z Nesvačil.

26.9.2014

Právě jsme se narodili

Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších občánků. 

24.9.2014

Porodnice přivítala v září už druhá dvojčata

Benešov - Jmenují se Zuzana a Josef Šebkovi a jsou v pořadí již druhými dvojčaty, kterým v tomto měsíci pomohli na svět zdravotníci v benešovské porodnici.

19.9.2014

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených ve 38. týdnu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení