VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Miminka

1.4.2015

Březnová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v březnu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

31.3.2015

Jméno vítěze únorového kola miminkovské ankety je Vojta

Benešovsko – Vyhraje titul Nejsympatičtější miminko února malý Vojtíšek Slaninka z Vrchotových Janovic nebo snad Matýsek Ošmyk z Benešova?

27.3.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 13. týdnu.

24.3.2015

Na titul Miminko února mají nakročeno tentokrát dva kluci

Benešovsko – Přestože do konce hlasování o Nejsympatičtější miminko února zbývá ještě týden, vypadá to, že příčku nejvyšší obsadí kluk. Tajemstvím ovšem zůstává jeho jméno.

20.3.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 12. týdnu.

19.3.2015

Malý František nechal své rodiče vyspat už jako miminko

Velké Heřmanice – Naprostý pohodář. Tak by se dal jedním slovem charakterizovat malý František Šplíchal z Velkých Heřmanic, který v anketě Miminko roku 2014 obsadil druhé místo.

18.3.2015

Bronzovou příčku obsadil Ondřej Wagner z Pyšel

Pyšely – S 6756 hlasy zaslanými prostřednictvím webu a 117 kupony se stal Ondřej Wagner z Pyšel třetím, a tedy bronzovým Miminkem roku 2014.

16.3.2015

Jméno Jirka se v rodině dědí

Ctiboř – Jiří Zajíc ze Ctiboře je Nejsympatičtějším miminkem ledna a tedy i prvním adeptem na titul Miminko roku 2015. Zda jej získá, a kdo bude jeho zbývajícími jedenácti soupeři, si ale budeme muset ještě nějaký čas počkat.

13.3.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 11. týdnu.

11.3.2015

Nelinka Babková ze Ctiboře je zlatým miminkem roku 2014

Benešovsko – Nenápadné zaťukání na dveře redakce Benešovského deníku ve středu 11. března přesně v deset hodin dopoledne bylo předzvěstí návštěvy Nelinky Babkové ze Ctiboře, která v doprovodu svých rodičů dorazila do Deníku na svůj již druhý rozhovor. Malá Nelinka se totiž stala nejen Nejsympatičtějším miminkem července ale i absolutní vítězkou ankety Miminko roku 2014.

9.3.2015

Jako první se o titul Miminko roku 2015 utká malý Jiřík

Benešovsko – Celý uplynulý měsíc jste vy, čtenáři, hlasovali nejen o Miminko roku 2014, ale i o Nejsympatičtější miminko prvního měsíce letoška. A jak že to dopadlo?

6.3.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 10. týdnu.

4.3.2015

Miminkem roku 2014 se stala Nela Babková ze Ctiboře

Benešovsko – A je to tady! Únor, osmadvacet dní, kdy mohli nejen věrní čtenáři Benešovského deníku hlasovat pro Nejsympatičtější miminko uplynulého roku, utekl jako voda, a my tedy známe jména třech miminek, kterým ať už prostřednictvím webu, tak pomocí hlasovacích kuponů „fandil" jejich rodiny, přátelé, kamarádi či známí nejvíc.

1.3.2015

Únorová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v únoru, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

27.2.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 9. týdnu.

20.2.2015

Anketa o Miminko měsíce, ale i roku jde do finále

Benešovsko – Také letos mohou v průběhu února hlasovat lidé hned ve dvou miminkovských anketách. O Nejsympatičtější miminko ledna a o Miminko roku. A přestože do konce hlasování zbývá už jen pár dní, nic není rozhodnuto.

20.2.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 8. týdnu.

13.2.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 7. týdnu.

10.2.2015

Kvůli kuponům si Jana objednala dva balíky novin

Vlašim – Prosincovým, tedy dvanáctým a zároveň i posledním vítězem loňského ročníku ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce se stal Jakub Petrů z Vlašimi. Klučina, který od 5. prosince 2014 tvoří společně s mámou Janou Krimshandlovou a tátou Lukášem Petrů rodinu.

6.2.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 6. týdnu.

2.2.2015

O vítězi rozhodly až kupony

Benešovsko – Bude stačit malé Natálce Špidrové ze Soběhrd k vítězství v anketě o Nejsympatičtější miminko prosince 10408 hlasů zaslaných prostřednictvím webu a jednašedesát hlasovacích kuponů či nikoliv? Tuto otázku si jistě pokládali všichni fanoušci této malé princezničky, které celý měsíc neúnavně posílali své hlasy.

1.2.2015

Nejsympatičtější miminko roku 2014

Benešov - Redakce Benešovského deníku sestavila všech dvanáct miminek, která vyhrála v loňském roce jednotlivá kola ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce, a nyní se uchází o vaši přízeň. První tři miminka, která získají nejvíce hlasů, obdrží od redakce věcné ceny.

1.2.2015

Lednová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v lednu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

30.1.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 5. týdnu.

23.1.2015

Velké množství hlasů není důvod k vyloučení

Benešovsko – Anketu o Nejsympatičtější miminko měsíce pořádá Benešovský deník už celou řadu let. Přesto se ale stále najdou lidé, kteří se pozastavují nad klíčem, který určuje výherní miminko nebo nevěří v regulérnost hlasovaní. Proto přinášíme vysvětlení.

23.1.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 4. týdnu.

21.1.2015

Malý Tomášek si s příchodem na tento svět docela pospíšil

Tichonice - Tomáš Srb z Tichonic je druhým dítětem Lucie a Karla, mladším bráškou tříleté Anetky, vítězky hlasování o Nejsympatičtější miminko ledna 2012, ale především vítězem listopadového kola ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce.

16.1.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 3. týdnu.

9.1.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 2. týdnu.

6.1.2015

Jedenáctým finalistou je Tomáš

Benešovsko – Dalším, již jedenáctým miminkem, které se v únoru tohoto roku utká o titul Miminko roku 2014 je Tomáš Srb z Tichonic.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení