VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Miminka

19.6.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 25. týdnu.

12.6.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 24. týdnu.

10.6.2015

Já jsem si holčičku moc přál, říká táta Tomáš Müller

Chrášťany - Dalším miminkem, které se může pyšnit titulem Nejsympatičtější miminko měsíce, je Viktorie Müllerová z Chrášťan. Holčička, která už téměř dva měsíce tvoří společně se svými rodiči Gabrielou Šimánkovou a Tomášem Müllerem rodinu.

5.6.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 23. týdnu.

3.6.2015

Dubnové kolo ankety miminko měsíce vyhrála malá Viktorka

Benešovsko – Jméno čtvrtého finalisty, přesněji řečeno finalistky, která bude na konci tohoto roku bojovat o titul absolutního vítěze ankety Nejsympatičtější miminko roku 2015, je Viktorie Müllerová z Chrášťan.

1.6.2015

Květnová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v květnu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

29.5.2015

Do konce hlasování zbývá pouhý jeden den

Benešovsko – Posledních, zhruba čtyřiadvacet hodin mohou ještě lidé posílat své hlasy do ankety o Nejsympatičtější miminko dubna.

29.5.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 22. týdnu.

22.5.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 21. týdnu.

15.5.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 20. týdnu.

14.5.2015

Vlkannovi si nemohou své děti vynachválit, jsou to prý zlatíčka

Benešov – V pořadí třetím miminkem, které se na začátku příštího roku utká o titul Miminko roku 2015 je Lilien Vlkannova z Benešova. Holčička, které byl celý měsíc, kdy se rozhodovalo o tom, kdo se z nominované desítky prcků narozených v březnu stane Nejsympatičtějším miminkem onoho měsíce v patách Filip Kosa z Týnce nad Sázavou. Lilinka nakonec příčku nejvyšší uhájila a stala se tak Miminkem března.

7.5.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 19. týdnu.

4.5.2015

Nejsympatičtějším miminkem března se stala malá Lilien

Benešovsko – Lilien Vlkannova z Benešova je v pořadí třetím miminkem, které bude na konci tohoto roku bojovat o titul absolutního vítěze.

1.5.2015

Dubnová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v dubnu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

30.4.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 18. týdnu.

29.4.2015

V poledne se uzavře hlasování o mimi března

Benešovsko – Úderem dnešního pravého poledne končí hlasování o Nejsympatičtější miminko měsíce března.

24.4.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 17. týdnu.

17.4.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 16. týdnu.

14.4.2015

Miminkovský souboj Lilien a Filipa je už od začátku hlasovaní velmi vyrovnaný

Benešovsko – To tu ještě nebylo. Aby byl souboj dvou miminek v hlasování o Nejsympatičtější miminko měsíce od samého začátku tak vyrovnaný, redakce Benešovského deníku snad ještě nezažila.

10.4.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 15. týdnu.

8.4.2015

Když Vojtíška netrápí bříško, je to velký smíšek

Vrchotovy Janovice – Vítězným miminkem únorového kola ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce je Vojtěch Slaninka z Vrchotových Janovic. K pomyslné zlaté medaili mu pomohlo 6274 hlasů na webu a 365 kuponů.

3.4.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 14. týdnu.

1.4.2015

Březnová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v březnu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

31.3.2015

Jméno vítěze únorového kola miminkovské ankety je Vojta

Benešovsko – Vyhraje titul Nejsympatičtější miminko února malý Vojtíšek Slaninka z Vrchotových Janovic nebo snad Matýsek Ošmyk z Benešova?

27.3.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 13. týdnu.

24.3.2015

Na titul Miminko února mají nakročeno tentokrát dva kluci

Benešovsko – Přestože do konce hlasování o Nejsympatičtější miminko února zbývá ještě týden, vypadá to, že příčku nejvyšší obsadí kluk. Tajemstvím ovšem zůstává jeho jméno.

20.3.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 12. týdnu.

19.3.2015

Malý František nechal své rodiče vyspat už jako miminko

Velké Heřmanice – Naprostý pohodář. Tak by se dal jedním slovem charakterizovat malý František Šplíchal z Velkých Heřmanic, který v anketě Miminko roku 2014 obsadil druhé místo.

18.3.2015

Bronzovou příčku obsadil Ondřej Wagner z Pyšel

Pyšely – S 6756 hlasy zaslanými prostřednictvím webu a 117 kupony se stal Ondřej Wagner z Pyšel třetím, a tedy bronzovým Miminkem roku 2014.

16.3.2015

Jméno Jirka se v rodině dědí

Ctiboř – Jiří Zajíc ze Ctiboře je Nejsympatičtějším miminkem ledna a tedy i prvním adeptem na titul Miminko roku 2015. Zda jej získá, a kdo bude jeho zbývajícími jedenácti soupeři, si ale budeme muset ještě nějaký čas počkat.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení