VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Miminka

4.11.2015

Obě děti máme za odměnu, říká maminka malé Amálky

Sázava – Přestože je malé Amálce Kůrkové ze Sázavy, vítězce zářijového kola hlasování o Nejsympatičtější miminko měsíce teprve devět týdnů, její tatínek Richard už vymýšlí trasu, na kterou se coby náruživý turista se svou druhorozenou dcerkou vydá.

2.11.2015

Anketa plná miminek má další finalistku, Amálku Kůrkovou

Benešovsko – Stejně tak jako v březnu, dubnu, květnu, červenci a srpnu i tento měsíc usedne na pomyslný trůn pro vítěze ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce holčička. Malá Amálka Kůrková ze Sázavy, která měla nejen nejvíc hlasů zaslaných prostřednictvím webu, ale i co se týká kuponových výstřižků.

1.11.2015

Říjnová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v říjnu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

30.10.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 44. týdnu.

23.10.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 43. týdnu.

21.10.2015

Hlasování o miminko září se blíží ke konci

Benešovsko – Ještě deset dní zbývá do konce hlasování o Nejsympatičtější miminko měsíce září. Nabízí se tedy otázka, který z desítky nominovaných prcků stane na stupni nejvyšším.

16.10.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 42. týdnu.

9.10.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 41. týdnu.

8.10.2015

Anetka, která se narodila v autě, se stala Miminkem měsíce

Jablonná nad Vltavou - Tajemství, které miminko se stane Nejsympatičtějším miminkem srpna je odhaleno.

2.10.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 40. týdnu.

1.10.2015

Nejsympatičtějším miminkem srpna se stala malá Anetka

Benešovsko – Další holčičkou, která se probojovala do finále hlasování o Nejsympatičtější miminko měsíce, tentokrát srpna se stala Aneta Dragounová z Jablonné nad Vltavou.

1.10.2015

Zářijová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v září, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

25.9.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 39. týdnu.

18.9.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 38. týdnu.

16.9.2015

Jméno určil malé Štěpánce los

Olbramovice – Maminka Jitka, tatínek Pavel a od 12. července i malá Štěpánka. To je rodina Příhonských z Olbramovic, jejichž dcerka se pyšní titulem Nejsympatičtější miminko měsíce. Konkrétně července.

11.9.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 37. týdnu.

9.9.2015

Babetka se rozhodla zpestřit rodičům jejich svatební den

Vlkovec – Ne všechno se dá přesně naplánovat. Třeba to, kdy se narodí dítě.

7.9.2015

Rodit na předním sedadle auta, je údajně docela pohodlné

Jablonná nad Vltavou – Úkol zněl jasně. Nejprve nalézt v Benešově alespoň jednu nerozkopanou silnici, která by vedla do Jablonné nad Vltavou a poté v této obci, jejíž dominantou je stejnojmenný zámek najít dům, na kterém je vývěsní štít s nápisem „Vinotéka."

4.9.2015

Právě jsme se narodili

Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších občánků.

2.9.2015

Malá Štěpánka zvítězila v obou částech hlasování mimi ankety

Benešovsko – „Vítězem červencového kola ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce se stává Štěpánka Příhonská z Olbramovic!"

1.9.2015

Srpnová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v srpnu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

28.8.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 35. týdnu.

21.8.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 34. týdnu.

21.8.2015

Vyhraje Nikolas, Nela, Štěpánka nebo Michal?

Benešovsko – Jak dopadne hlasování o Nejsympatičtější miminko července? Otázka, na kterou zůstane odpověď otevřená až do samého konce hlasování.

19.8.2015

Těhotenské ranní nevolnosti? To Petra prý vůbec neví, co je

Vlašim – Dalším vítězem letošního ročníku ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce se stal Vojtěch Setnička z Vlašimi. Z 1388 hlasy zaslanými prostřednictvím webu a 19 kupony se malý Vojtíšek stal Miminkem června 2015.

14.8.2015

Právě jsme se narodili

Benešovsko - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších občánků.

7.8.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 32. týdnu.

3.8.2015

Nejsympatičtějším miminkem června se stal malý Vojtíšek

Benešovsko – Tři holčičky a tři kluci. To je současný stav šesti vítězů jednotlivých kol ankety Nejsympatičtější miminko měsíce. Tím červnovým, a zatím posledním je Vojtěch Setnička z Vlašimi. Klučík, který nasbíral 1388 hlasů na webu a devatenáct hlasovacích kuponů. Právě ty mu pomohly ke konečnému vítězství.

1.8.2015

Červencová miminka bojují o vaše hlasy

Benešovsko - Náhodný los určil deset miminek narozených v červenci, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

31.7.2015

Právě jsme se narodili

Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších občánků.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení