VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Miminka

8.10.2015

Anetka, která se narodila v autě, se stala Miminkem měsíce

Jablonná nad Vltavou - Tajemství, které miminko se stane Nejsympatičtějším miminkem srpna je odhaleno.

2.10.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 40. týdnu.

1.10.2015

Nejsympatičtějším miminkem srpna se stala malá Anetka

Benešovsko – Další holčičkou, která se probojovala do finále hlasování o Nejsympatičtější miminko měsíce, tentokrát srpna se stala Aneta Dragounová z Jablonné nad Vltavou.

1.10.2015

Zářijová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v září, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

25.9.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 39. týdnu.

18.9.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 38. týdnu.

16.9.2015

Jméno určil malé Štěpánce los

Olbramovice – Maminka Jitka, tatínek Pavel a od 12. července i malá Štěpánka. To je rodina Příhonských z Olbramovic, jejichž dcerka se pyšní titulem Nejsympatičtější miminko měsíce. Konkrétně července.

11.9.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 37. týdnu.

9.9.2015

Babetka se rozhodla zpestřit rodičům jejich svatební den

Vlkovec – Ne všechno se dá přesně naplánovat. Třeba to, kdy se narodí dítě.

7.9.2015

Rodit na předním sedadle auta, je údajně docela pohodlné

Jablonná nad Vltavou – Úkol zněl jasně. Nejprve nalézt v Benešově alespoň jednu nerozkopanou silnici, která by vedla do Jablonné nad Vltavou a poté v této obci, jejíž dominantou je stejnojmenný zámek najít dům, na kterém je vývěsní štít s nápisem „Vinotéka."

4.9.2015

Právě jsme se narodili

Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších občánků.

2.9.2015

Malá Štěpánka zvítězila v obou částech hlasování mimi ankety

Benešovsko – „Vítězem červencového kola ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce se stává Štěpánka Příhonská z Olbramovic!"

1.9.2015

Srpnová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v srpnu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

28.8.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 35. týdnu.

21.8.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 34. týdnu.

21.8.2015

Vyhraje Nikolas, Nela, Štěpánka nebo Michal?

Benešovsko – Jak dopadne hlasování o Nejsympatičtější miminko července? Otázka, na kterou zůstane odpověď otevřená až do samého konce hlasování.

19.8.2015

Těhotenské ranní nevolnosti? To Petra prý vůbec neví, co je

Vlašim – Dalším vítězem letošního ročníku ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce se stal Vojtěch Setnička z Vlašimi. Z 1388 hlasy zaslanými prostřednictvím webu a 19 kupony se malý Vojtíšek stal Miminkem června 2015.

14.8.2015

Právě jsme se narodili

Benešovsko - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších občánků.

7.8.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 32. týdnu.

3.8.2015

Nejsympatičtějším miminkem června se stal malý Vojtíšek

Benešovsko – Tři holčičky a tři kluci. To je současný stav šesti vítězů jednotlivých kol ankety Nejsympatičtější miminko měsíce. Tím červnovým, a zatím posledním je Vojtěch Setnička z Vlašimi. Klučík, který nasbíral 1388 hlasů na webu a devatenáct hlasovacích kuponů. Právě ty mu pomohly ke konečnému vítězství.

1.8.2015

Červencová miminka bojují o vaše hlasy

Benešovsko - Náhodný los určil deset miminek narozených v červenci, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

31.7.2015

Právě jsme se narodili

Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších občánků.

24.7.2015

Právě jsme se narodili

Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších občánků. Každý týden náš fotograf navštěvuje porodnici a fotografuje nově narozená miminka.

20.7.2015

Druhé těhotenství bylo daleko rychlejší, říká maminka Blanka

Vlašim – „Manžel se vrací z práce bohužel až pozdě odpoledne. Takže na rozhovor můžeme přijet nejdřív tak kolem čtvrté hodiny," omlouvala se do telefonu při sjednávání schůzky maminka vítězky květnového kola ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce.

17.7.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 29. týdnu.

10.7.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 28. týdnu.

3.7.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 27. týdnu.

1.7.2015

Červnová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v červnu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

26.6.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 26. týdnu.

19.6.2015

Velkými favoritkami jsou Gita a Adéla I.

Benešovsko – Červen se přehoupl do své druhé poloviny, a tak jistě řada čtenářů Benešovského deníku netrpělivě čeká na informace o vývoji hlasování letošního již pátého kola ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení