VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Miminka

29.1.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených ve 4. týdnu.

28.1.2016

Hlasování o Nejsympatičtější miminko ledna a Miminko roku 2015 je na spadnutí

Benešovsko – Už se to blíží! Doba, kdy se dozvíme jméno dvanáctého finalisty ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce, je takřka za dveřmi.

22.1.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 3. týdnu.

18.1.2016

Hlasování o letošní poslední Miminko měsíce jde do finále

Benešovsko – Kdo se stane letošním posledním Nejsympatičtějším miminkem měsíce, tentokrát prosince zůstane velkou neznámou ještě dva týdny.

15.1.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 2. týdnu.

11.1.2016

Šestka je naše šťastné číslo, říká maminka malého Kubíka

Čakov – Nesmělé zaklepání na dveře redakce, ještě nesmělejší stisknutí kliky a poté velmi zdvořilé: „Dobrý den."

8.1.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 1. týdnu.

4.1.2016

Příčku nejvyšší obsadil tento měsíc malý Kubík Smrkovský

Benešovsko – Dalším miminkem, které se na konci letoška utká o titul Miminko roku 2015, je Jakub Smrkovský z Čakova.

1.1.2016

Prosincová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v prosinci, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

31.12.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 53. týdnu.

28.12.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 52. týdnu.

18.12.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 51. týdnu.

11.12.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 50. týdnu.

10.12.2015

Že budeme mít holčičku, věděla jen moje kamarádka, říká Lucie

Krusičany – Věčně se usmívající Lucie, neméně dobře naladěný Pavel, malý Pavlík s očima jako trnky a spokojeně podřimující Vaneska. Tak lze ve stručnosti charakterizovat rodinu výherního prcka říjnového kola ankety Nejsympatičtější miminko měsíce, malé Vanesy Fraňkové z Krusičan.

4.12.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 49. týdnu.

1.12.2015

Listopadová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v listopadu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

30.11.2015

První místo patří tento měsíc Vanesce Fraňkové z Krusičan

Benešovsko – Dalším miminkem, které se na konci letoška utká o titul Miminko roku 2015 je Vanesa Fraňková z Krusičan. Přestože na úplném začátku hlasování to tak nevypadalo, Vaneska nakonec zvítězila, jak v hlasech, které jí zaslali její fandové prostřednictvím webu, tak v kuponech vystřižených z novin.

27.11.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 48. týdnu.

20.11.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 47. týdnu.

19.11.2015

V benešovské nemocnici už měli letos tisící porod

Benešov – Jubilejní tisící porod mají za sebou lékaři a sestry z benešovské Nemocnice Rudolfa a Stefanie. Stalo se tak na státní svátek 17. listopadu, kdy ve 13 hodin a 40 minut přivedla na svět maminka Helena Šopejstalová svého druhého potomka, chlapečka Daniela Červenku. Malý Daniel váží 3 700 gramů, měří 51 centimetrů a má se čile k světu. Ve čtvrtek 19. listopadu předal ředitel nemocnice Petr Hostek Danielovi a jeho mamince květiny a drobné dárky a společně s primářem gynekologicko – porodnického oddělení Stanislavem Matouškem a primářem dětského oddělení Michaelem Richterem jim popřál do života hlavně pevné zdraví.

13.11.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 46. týdnu.

6.11.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 45. týdnu.

4.11.2015

Obě děti máme za odměnu, říká maminka malé Amálky

Sázava – Přestože je malé Amálce Kůrkové ze Sázavy, vítězce zářijového kola hlasování o Nejsympatičtější miminko měsíce teprve devět týdnů, její tatínek Richard už vymýšlí trasu, na kterou se coby náruživý turista se svou druhorozenou dcerkou vydá.

2.11.2015

Anketa plná miminek má další finalistku, Amálku Kůrkovou

Benešovsko – Stejně tak jako v březnu, dubnu, květnu, červenci a srpnu i tento měsíc usedne na pomyslný trůn pro vítěze ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce holčička. Malá Amálka Kůrková ze Sázavy, která měla nejen nejvíc hlasů zaslaných prostřednictvím webu, ale i co se týká kuponových výstřižků.

1.11.2015

Říjnová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v říjnu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

30.10.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 44. týdnu.

23.10.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 43. týdnu.

21.10.2015

Hlasování o miminko září se blíží ke konci

Benešovsko – Ještě deset dní zbývá do konce hlasování o Nejsympatičtější miminko měsíce září. Nabízí se tedy otázka, který z desítky nominovaných prcků stane na stupni nejvyšším.

16.10.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 42. týdnu.

9.10.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 41. týdnu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení