VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Miminka

20.2.2016

Verunce Nejedlové posílali své hlasy lidé z různých koutů světa

Týnec nad Sázavou – Vítězkou prosincového kola ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce se stala Veronika Nejedlová z Týnce nad Sázavou.

19.2.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 7. týdnu.

17.2.2016

Hlasování o Miminko roku jde do svého finále

Benešovsko – Únor se přehoupl do své druhé poloviny a tím se blíží i konec hlasování o Miminko roku 2015, kdy dvanáct vítězů jednotlivých loňských kol bojuje každý den o vaši přízeň. O přízeň vás, čtenářů Benešovského deníku.

12.2.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 6. týdnu.

7.2.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených ve 5. týdnu roku 2016.

1.2.2016

Miminkem prosince se stala Veronika Nejedlová z Týnce

Benešovsko – Stejně tak jako v březnu, dubnu, květnu, červenci, srpnu, září a říjnu, i v prosinci usedne na pomyslný trůn pro vítěze ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce malá slečna.

1.2.2016

Nejsympatičtější miminko roku 2015

Benešov - Redakce Benešovského deníku sestavila všech dvanáct miminek, která vyhrála v loňském roce jednotlivá kola ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce, a nyní se uchází o vaši přízeň. První tři miminka, která získají nejvíce hlasů, obdrží od redakce věcné ceny.

1.2.2016

Lednová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v lednu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

29.1.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených ve 4. týdnu.

28.1.2016

Hlasování o Nejsympatičtější miminko ledna a Miminko roku 2015 je na spadnutí

Benešovsko – Už se to blíží! Doba, kdy se dozvíme jméno dvanáctého finalisty ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce, je takřka za dveřmi.

22.1.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 3. týdnu.

18.1.2016

Hlasování o letošní poslední Miminko měsíce jde do finále

Benešovsko – Kdo se stane letošním posledním Nejsympatičtějším miminkem měsíce, tentokrát prosince zůstane velkou neznámou ještě dva týdny.

15.1.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 2. týdnu.

11.1.2016

Šestka je naše šťastné číslo, říká maminka malého Kubíka

Čakov – Nesmělé zaklepání na dveře redakce, ještě nesmělejší stisknutí kliky a poté velmi zdvořilé: „Dobrý den."

8.1.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 1. týdnu.

4.1.2016

Příčku nejvyšší obsadil tento měsíc malý Kubík Smrkovský

Benešovsko – Dalším miminkem, které se na konci letoška utká o titul Miminko roku 2015, je Jakub Smrkovský z Čakova.

1.1.2016

Prosincová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v prosinci, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

31.12.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 53. týdnu.

28.12.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 52. týdnu.

18.12.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 51. týdnu.

11.12.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 50. týdnu.

10.12.2015

Že budeme mít holčičku, věděla jen moje kamarádka, říká Lucie

Krusičany – Věčně se usmívající Lucie, neméně dobře naladěný Pavel, malý Pavlík s očima jako trnky a spokojeně podřimující Vaneska. Tak lze ve stručnosti charakterizovat rodinu výherního prcka říjnového kola ankety Nejsympatičtější miminko měsíce, malé Vanesy Fraňkové z Krusičan.

4.12.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 49. týdnu.

1.12.2015

Listopadová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v listopadu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

30.11.2015

První místo patří tento měsíc Vanesce Fraňkové z Krusičan

Benešovsko – Dalším miminkem, které se na konci letoška utká o titul Miminko roku 2015 je Vanesa Fraňková z Krusičan. Přestože na úplném začátku hlasování to tak nevypadalo, Vaneska nakonec zvítězila, jak v hlasech, které jí zaslali její fandové prostřednictvím webu, tak v kuponech vystřižených z novin.

27.11.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 48. týdnu.

20.11.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 47. týdnu.

19.11.2015

V benešovské nemocnici už měli letos tisící porod

Benešov – Jubilejní tisící porod mají za sebou lékaři a sestry z benešovské Nemocnice Rudolfa a Stefanie. Stalo se tak na státní svátek 17. listopadu, kdy ve 13 hodin a 40 minut přivedla na svět maminka Helena Šopejstalová svého druhého potomka, chlapečka Daniela Červenku. Malý Daniel váží 3 700 gramů, měří 51 centimetrů a má se čile k světu. Ve čtvrtek 19. listopadu předal ředitel nemocnice Petr Hostek Danielovi a jeho mamince květiny a drobné dárky a společně s primářem gynekologicko – porodnického oddělení Stanislavem Matouškem a primářem dětského oddělení Michaelem Richterem jim popřál do života hlavně pevné zdraví.

13.11.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 46. týdnu.

6.11.2015

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 45. týdnu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení