VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Miminka

16.9.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 37. týdnu.

9.9.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 36. týdnu.

7.9.2016

Terezka je velký spáč, říká Martina

Radošovice – Na stav pět ku dvěma, co se týká zastoupení holčiček a kluků postupujících do hlasování o Miminko roku 2016 zvýšila skóre svým červencovým vítězstvím v anketě Nejsympatičtější miminko měsíce Tereza Velebilová z Radošovic.

5.9.2016

Z červencového kola postupuje 
do finálového klání malá Terezka

Benešovsko – Tereza Velebilová z Radošovic je v pořadí sedmým miminkem, které bude na konci tohoto roku bojovat o titul absolutního vítěze.

2.9.2016

Právě jsme se narodili

Benešovsko - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších občánků.

1.9.2016

Srpnová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v srpnu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

26.8.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 34. týdnu.

19.8.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 33. týdnu.

12.8.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 32. týdnu.

5.8.2016

Právě jsme se narodili

Benešovsko - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších občánků.

3.8.2016

Když to přijde, druhému dítěti se bránit nebudeme, říká máma Tereza

Vrchotovy Janovice – Decentní zaťukání na dveře redakce Benešovského deníku v pondělí 1. srpna krátce po jedné hodině odpolední bylo předzvěstí návštěvy Klaudie Čožíkové z Vrchotových Janovic, která v doprovodu svých rodičů dorazila do Deníku na svůj první rozhovor v životě.

2.8.2016

Červnovým mimčem je malá Klaudie

Benešovsko – Dalším miminkem, které se pyšní titulem Nejsympatičtější miminko měsíce a postupuje tak do hlasování o Miminko roku 2016, je Klaudie Čožíková z Vrchotových Janovic.

1.8.2016

Červencová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v červenci, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

29.7.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 30. týdnu.

29.7.2016

Šesté kolo hlasování o Nejsympatičtější miminko měsíce jde do svého finále

Benešovsko – Stane se NEJ miminkem letošního června Žaneta Kůrková ze Samechova, Vanesa Stahl z Čtyřkol, Vendula Hlaváčková z Vlašimi, Kryštof Špaček z Načeradce, Vendula Kronovetrová z Čerčan, Klaudie Čožíková z Vrchotových Janovic, Erik Psohlavec z Nakvasovic, Andrea Staňková z Vlašimi, nebo snad Matyáš Plíhal z Ratměřic či Aneta Kirchnerová z Louňovic pod Blaníkem?

22.7.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 29. týdnu.

19.7.2016

Karolínka Havelková je pátou postupující do letošního hlasování o Miminko roku

Týnec nad Sázavou – Zatímco desítku miminek, která následně bojuje o titul Nejsympatičtější miminko daného měsíce určuje výhradně náhodný los, o tom, kdo se stane jeho právoplatným držitelem či držitelkou rozhodujete už jen a jen vy, čtenáři Benešovského deníku.

15.7.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 28. týdnu.

8.7.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 27. týdnu.

1.7.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 26. týdnu.

1.7.2016

Červnová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v červnu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

30.6.2016

Titul Nejsympatičtější miminko měsíce putuje tentokrát do Týnce k malé Karolínce

Benešovsko – Karolína Havelková, Rozálie Šmejkalová, Matyáš Kolář, Pavel Klika, Zuzana Špátová, František Pišna, Eliška Šrámková, Štěpán Dzurec, Martin Beran a Dominik Provazník.

24.6.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 25. týdnu.

20.6.2016

Hlasování o miminko května se přehouplo do své druhé půlky

Benešovsko – Karolína Havelková z Týnce nad Sázavou, Rozálie Šmejkalová taktéž z Týnce nad Sázavou a Matyáš Kolář z Petroupimi. To jsou jména miminek, která se necelé dva týdny před koncem hlasování o Nejsympatičtější miminko května drží na prvních třech místech.

17.6.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 24. týdnu.

15.6.2016

Jeník je oproti Andulce větší pohodář, míní maminka Jiřina

Tožice - Rodina Sekáčových slaví v miminkovské anketě už podruhé. V roce 2014 se prvorozená dcera Andulka stala NEJ miminkem února.

10.6.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 23. týdnu.

3.6.2016

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků.Tentokrát narozených v 22. týdnu.

2.6.2016

Stejně jako jeho sestřička Anička, 
i Honzík se stal NEJ miminkem měsíce

Benešovsko – Stejně tak jako v lednu i tentokrát usedne na pomyslný trůn pro vítěze ankety o Nejsympatičtější miminko měsíce kluk. Je jím Honzík Sekáč z Tožice, jehož sestřička Anička se stala shodou okolností vítězným miminkem měsíce února 2014.

1.6.2016

Květnová miminka bojují o vaše hlasy

Benešov - Náhodný los určil deset miminek narozených v květnu, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminka, která získají během letošního roku nejvíce hlasů, se kvalifikují do finále o věcné ceny.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení