SK BENEŠOV –  FK KOLÍN                   0:1
Obě mužstva mohou po podzimní části pomýšlet na postup. Očekával se tudíž kvalitní zápas. Jenže domácí se v prvním poločase pořádně nedostali do tempa a kolínského gólmana Čižinského moc neprověřili. Hosté byli techničtější,  rychlejší i nebezpečnější a po zásluze se dostali do vedení. Na trestný kop Kolašinace si naběhl Biško a zcela osamocený prostřelil bezmocného Capoucha. Domácího gólmana ještě krásnou střelou prověřil Čapek.
Po změně stran trenéři obou týmu zamíchali sestavami. Domácí začali více běhat, ale dlouho hledali skulinu v obraně hostí. Až v závěru měl Benešov blízko ke zkorigování výsledku, ale O. Páv i Němec měli vychýlenou mušku.
„V první půli jsme byli daleko horším mužstvem, neboť jsme stáli daleko od protihráčů a soupeř měl více ze hry. Naše hra byla málo agresivní, což vyústilo při standardní situaci, kdy jsme nechali zcela volné hráče. Druhá půle byla z naší strany již lepší, byli jsme vpředu nebezpečnější a vytvořili si i šance. Tutovku jsme však neproměnili. S druhým poločasem jsem spokojený, nechyběla bojovnost a nasazení,“ dodal k utkání trenér Benešova Martin Bárta.

Branka: 25. Biško. Rozhodčí: Kovář. ŽK: Biško, Jelínek, Štoček (K). Diváci: 50. Poločas: 0:1. Benešov: Capouch – Zoubek (46. Braný), Žák, Hrubý (46. Chomát), Křivohlavý (46. Večera) – Němec, Bohata (46. Vrňák), Bredler, O. Štěpán – Turek,  Veinlich (46. O. Páv).