BENEŠOV – PŘÍBRAM 3:6

Od začátku se hrál vyrovnaný hokej, který nakonec rozhodla druhá třetina, ve které mezi 24. až 29. minutou inkasovali domácí tři branky a do konce druhé části dostali ještě Vodní lvi pátou branku. „Za stavu 1:1 jsme nedali při přesilovce gól do prázdné branky a poté jsme po individuálních chybách zkušených hráčů inkasovali góly," zlobil se kouč Benešova Michal Kaňka, podle kterého stav 1:5 po dvou třetinách neodpovídal dění na ledě.
Poslední část sice domácí vyhráli, což ale nic nezměnilo na jejich porážce. „Je to škoda, soupeř nás v zápase nepřehrál. Hra se ale zase zlepšila a když bude vzestup kluků pokračovat, věřím, že se brzy dočkáme i výhry," doufá Michal Kaňka v lepší zítřky.

Branky: 05:35 Hořejší (Šobíšek, Štětina) 43:13 Starec (Procházka, Holánek) 55:47 Holánek (Hořejší) – 11:43 Gruber (Peterka), 23:25 Polák (Procházka, Peterka), 25:44 Kadič, 28:48 Polák (Horáček, Jobek), 38:30 Jobek (Polák), 53:03 Šlemenda. Rozhodčí: Pokorný. Vyloučení: 8:12 + 10 min. Klemš. Třetiny: 1:1, 0:4, 2:1. Benešov: Holeš – Hron, Procházka, Šobíšek Košatka, Císař – Burda, Holánek, Hynek – Hořejší, Starec, Štětina – Farbula, Babický, Zach – Jirků, Pěkný.

VLAŠIM – ML. BOLESLAV B 4:1

Rozhodčí: Macháč. Třetiny: 0:0, 3:0, 1:1.