VELKÉ POPOVICE – BENEŠOV 10:2

Dvě třetiny se hrál ve Velkých Popovicích vyrovnaný hokej. Za domácí nastoupilo několik hráčů, kteří hráli v Benešově a jeden z nich Žoha, otevřel v 15. minutě vedení, na které však zareagoval Hynek. Jenže těsně před koncem třetiny převážil Braniš misky vah na popovickou stranu. Ve druhé třetině si sice mužstva vypracovala šance, ale brankáři udrželi čistá konta.

Před závěrečnou částí asi zatvrdly v kabině Lvům nohy, protože ve třetí části jakoby na ledě nebyli a projevil se na nich čtvrteční zápas v Černošicích. Domácí jasně dominovali a osmkrát pokořili brankáře Uhlíka i střídajícího Kardu. Slabou náplastí pro hosty byla branka Štětiny za stavu 7:1.

„Dvě třetiny se hrál dobrý hokej, ale ve třetí nám, i kvůli čtvrtečnímu zápasu v Černošicích, došly síly a dostali jsme osm gólů. Vzal jsem si time, vystřídal gólmany, ale bylo to houby platný," povzdechl si trenér Benešova Ivan Bartůšek.

Branky a nahrávky: 15. Žoha (Deczy), 20. Braniš (Peťovský), 44. Farář (Medřický), 45. Chochola (Vacek), 48. Vilímek, 52. Medřický (Culka), 53. Žoha (Moravec), 54. Moravec, 56. Nejedlý (Braniš) – 18. Hynek, 52. Štětina (Pěkný). Rozhodčí: Mocháč. Vyloučení: 12:14. Využití: 2:0. Diváci: 70. Třetiny: 2:1, 0:0, 8:1.

Benešov: Uhlík (Karda) – Šmicr, Císař, Hron, Šobíšek – Janák, Hynek, Babický – Starec, Holánek, Tichý – Pěkný, Štětina, Holeš.