VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý hokej, víkend 16. a 17. říjen

Střední Čechy - Další díl mají za sebou i mládežnické hokeje. O body se opět hrálo v lize mladšího dorostu, žákovské lize, ale i všech středočeských mládežnických soutěžích.

21.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Hájek

LIGA MLADŠÍHO DOROSTU

Skupina Západ
7. kolo:
Kadaň – HC Příbram 6:8, Klášterec n. O. – HC Berounští Medvědi 1:2, Litoměřice – PZ Kladno 2:5, Karlovy Vary B – Most 7:3, Teplice – Hvězda Praha 1:4.

1. PZ Kladno 9 7 1 0 1  46:22  23
2. Hvězda Praha 9 6 1 0 2  41:19  20
3. Litoměřice 9 6 0 0 3  50:25  18
4. Karlovy Vary B 9 5 1 0 3  37:25  17
5. HC Příbram 9 4 0 0 5  37:45  12
6. Ber. Medvědi 9 3 1 0 5  24:39  11
7. Kadaň 9 2 0 4 3  47:48  10
8. Klášterec 9 1 2 3 3  29:41  10
9. Most 9 2 2 0 5  33:51  10
10. Teplice 9 1 0 1 7  25:54   4

Skupina Střed
7. kolo:
Kobra Praha – Benátky n. J. 5:3, SC Kolín – Krkonoše 2:1 po nájezdech, Třebíč – Jindř. Hradec 5:6 po nájezdech, HC Mountfield B – Dvůr Králové/Náchod 3:0, Liberec B – Žďár n. S. 5:3.

1. Třebíč 9 7 1 1 0  54:25  24
2. HC Mountfield B 9 7 0 1 1  39:21  22
3. Liberec B 9 5 0 2 2  45:38  17
4. Kobra Praha 9 5 1 0 3  44:39  17
5. SC Kolín 9 4 2 0 3  39:31  16
6. Žďár n. S. 9 4 1 0 4  41:32  14
7. HC Benátky n. J. 9 3 1 1 4  36:33  12
8. J. Hradec 9 1 1 1 6  35:44   6
9. Dvůr Králové 9 2 0 0 7  23:52   6
10. Krkonoše 9 0 0 1 8  13:54   1

ŽÁKOVSKÁ LIGA

Skupina A
8. a 7. třídy – 7. kolo:
Chomutov – HC Kladno 7:4, 5:6, Ústí n. L. – Litoměřice 4:6, 9:3, Kadaň – Karlovy Vary 1:21, 11:2, Klášterec n. O. – Litvínov 2:9, 2:14, Most – Děčín 4:6, 8:5, Teplice – Sokolov 6:12, 6:4.

8. třídy
1. Chomutov 7 7 0 0  51:17  14
2. Karlovy Vary 6 6 0 0  76:10  12
3. Litoměřice 8 5 2 1  62:39  12
4. HC Kladno 7 5 1 1  54:21  11
5. Sokolov 8 4 1 3  46:44   9
6. Ústí n. L. 8 4 0 4  58:30   8
7. Kadaň 7 4 0 3  55:50   8
8. Litvínov 7 2 0 5  30:50   4
9. Klášterec n. O. 8 2 0 6  30:71   4
10. Děčín 8 2 0 6  38:59   4
11. Most 8 1 0 7  31:56   2
12. Teplice 8 1 0 7  28:112  2

7. třídy
1. Kadaň 7 7 0 0  102:8   14
2. Litvínov 7 7 0 0   85:16  14
3. Ústí n. L. 8 5 1 2   52:30  11
4. Most 8 5 0 3   34:41  10
5. Děčín 8 4 0 4   37:36   8
6. HC Kladno 7 4 0 3   31:36   8
7. Karlovy Vary 6 3 1 2   39:30   7
8. Litoměřice 8 3 0 5   36:61   6
9. Teplice 8 3 0 5   32:75   6
10. Chomutov 7 2 0 5   30:43   4
11. Sokolov 8 1 0 7   32:64   2
12. Klášterec n. O. 8 0 0 8   16:86   0

6. a 5. třídy – 7. kolo: HC Kladno – Chomutov 3:5, 14:5, Litoměřice – Ústí n. L. 0:9, 2:11, Karlovy Vary – Kadaň 14:1, 23:3, Litvínov – Klášterec n. O. 9:1, 7:1, Děčín – Most 1:8, 3:5, Sokolov – Teplice 10:3, 6:5.

6. třídy
1. Litvínov 8 7 1 0  71:14  15
2. Karlovy Vary 8 6 2 0  80:15  14
3. Chomutov 8 6 1 1  94:25  13
4. Ústí n. L. 8 5 0 3  71:28  10
5. Sokolov 8 4 1 3  45:33   9
6. Kadaň 8 4 0 4  29:34   8
7. Litoměřice 8 4 0 4  36:56   8
8. HC Kladno 8 3 1 4  35:36   7
9. Teplice 8 2 1 5  48:77   5
10. Klášterec n. O. 8 2 0 6  25:56   4
11. Most 8 1 0 7  19:93   2
12. Děčín 8 0 1 7  16:102  1

5. třídy
1. Karlovy Vary 8 7 1 0  120:18  15
2. Ústí n. L. 8 6 0 2   60:16  12
3. HC Kladno 8 6 0 2   68:35  12
4. Most 8 6 0 2   39:26  12
5. Litvínov 8 5 1 2   47:27  11
6. Kadaň 8 4 1 3   54:68   9
7. Děčín 8 3 1 4   47:58   7
8. Sokolov 8 3 0 5   21:37   6
9. Teplice 8 2 0 6   49:79   4
10. Litoměřice 8 2 0 6   24:79   4
11. Chomutov 8 2 0 6   24:79   4
12. Klášterec n. O. 8 0 0 8   23:72   0

Skupina B
8. a 7. třídy – 7. kolo:
HC Mountfield Č. Budějovice – PZ Kladno 12:1, 3:6, Třemošná – HC Příbram 12:2, 2:1, Tábor – Plzeň 1:9, 0:4, Písek – Strakonice 4:2, 3:3, Lužnice – Slavia Praha 1:3, 2:9, Sparta Praha – Jindřichův Hradec 7:1, 7:4.

8. třídy
1. Sparta Praha 7 7 0 0  54:9   14
2. Plzeň 7 6 0 1  66:15  12
3. Třemošná 7 6 0 1  36:15  12
4. Slavia Praha 7 6 0 1  34:15  12
5. HC Mountfield 7 5 0 2  51.30  10
6. Písek 7 3 1 3  29:25   7
7. Tábor 7 3 0 4  27:30   6
8. Strakonice 7 2 0 5  19:48   4
9. J. Hradec 7 1 1 5  22:39   3
10. PZ Kladno 7 1 0 6  14:55   2
11. HC Příbram 7 1 0 6  16:60   2
12. Lužnice 7 0 0 7  10:37   0

7. třídy
1. Sparta Praha 7 7 0 0  62:14  14
2. Plzeň 7 6 1 0  71:22  13
3. Slavia Praha 7 5 1 1  53:14  11
4. PZ Kladno 7 5 0 2  43:30  10
5. Tábor 7 4 0 3  26:16   8
6. Třemošná 7 3 0 4  21:26   6
7. HC Mountfield 7 3 0 4  37:44   6
8. J. Hradec 7 2 1 4  35:48   5
9. Lužnice 7 2 1 4  29:47   5
10. Písek 7 1 2 4  21:51   4
11. HC Příbram 7 0 1 6  10:51   1
12. Strakonice 7 0 1 6  16:58   1

6. a 5. třídy – 7. kolo: PZ Kladno – HC Mountfield 5:7, 5:5, HC Příbram – Třemošná 0:7, 0:5, Plzeň – Tábor 3:1, 6:1, Strakonice – Písek 12:3, 6:2, Slavia Praha – Lužnice 11:1, 15:1, Jindřichův Hradec – Sparta Praha 1:14, 10:6.

6. třídy
1. Sparta Praha 7 7 0 0  109:9   14
2. Plzeň 7 7 0 0   48:7   14
3. Slavia Praha 7 5 0 2   37:17  10
4. HC Mountfield 7 5 0 2   37:23  10
5. Strakonice 7 4 1 2   29:22   9
6. Třemošná 7 4 1 3   30:13   7
7. J. Hradec 7 3 0 4   49:34   6
8. Tábor 7 2 1 4   20:20   5
9. Písek 7 2 0 5   38:77   4
10. PZ Kladno 7 1 1 5   27:42   3
11. Lužnice 7 1 0 6   22:88   2
12. HC Příbram 7 0 0 7    3:97   0

5. třídy
1. Slavia Praha 7 7 0 0  87:9   14
2. Sparta Praha 7 6 0 1  72:19  12
3. HC Příbram 7 5 0 2  32:31  10
4. J. Hradec 7 4 1 2  46:29   9
5. Plzeň 7 4 0 3  42:47   8
6. Třemošná 7 2 2 3  22:20   6
7. Strakonice 7 2 2 3  22:30   6
8. HC Mountfield 7 2 1 4  25:29   5
9. Lužnice 7 2 1 4  24:62   5
10. PZ Kladno 7 1 2 4  31:60   4
11. Tábor 7 1 1 5  14:42   3
12. Písek 7 1 0 6  23:62   2

Skupina C
8. a 7. třídy – 7. kolo:
BK Mladá Boleslav – Hvězda Praha 6:5, 9:0, SC Kolín – Liberec 3:5, 2:11, HC Benátky n. J. – Pardubice 0:16, 1:13, Krkonoše – Hradec Králové 0:5, 2:5, Kobra Praha – Dvůr Králové/Náchod – 7:2, 0:6, Letňany – Jablonec 10:0, 19:0.

8. třídy
1. Letňany 7 7 0 0  67:15  14
2. Pardubice 7 6 1 0  59:15  13
3. Hr. Králové 7 6 1 0  57:15  13
4. Liberec 7 5 0 2  45.25  10
5. Krkonoše 7 4 1 2  19:35   9
6. Kobra Praha 7 4 0 3  22:27   8
7. BK Ml. Boleslav 7 3 0 4  32.26   6
8. Dvůr Králové 7 2 0 5  14:47   4
9. Hvězda Praha 7 1 1 5  24:39   3
10. SC Kolín 7 1 0 6  23.36   2
11. Jablonec 7 1 0 6  15:45   2
12. HC Benátky n. J. 7 0 0 7   9:61   0

7. třídy
1. Letňany 7 7 0 0  78:7   14
2. Pardubice 7 7 0 0  71:15  14
3. Hr. Králové 7 5 1 1  48:21  11
4. BK Ml. Boleslav 7 4 1 2  57:22   9
5. Liberec 7 4 0 3  68:26   8
6. Krkonoše 7 4 0 3  47:22   8
7. HC Benátky n. J. 7 4 0 3  32:44   8
8. SC Kolín 7 1 1 5  16:57   3
9. Dvůr Králové 7 1 1 5  21:65   3
10. Kobra Praha 7 1 0 6  12:51   2
11. Hvězda Praha 7 1 0 6  12:58   2
12. Jablonec 7 1 0 6  14:88   2

6. a 5. třídy – 7. kolo: Hvězda Praha – BK Mladá Boleslav 4:5, 11:1, Liberec – SC Kolín 10:0, 7:2, Pardubice – HC Benátky n. J. 7:3, 6:4, Hradec Králové – Krkonoše 13:1, 2:2, Dvůr Králové/ Náchod – Kobra Praha 12:1, 1:11, Jablonec – Letňany 3:17, 6:4.

6. třídy
1. Letňany 7 7 0 0  101:7   14
2. Hr. Králové 7 6 1 0   57:23  13
3. Pardubice 7 6 0 1   66:26  12
4. Dvůr Králové 7 5 0 2   53:28 10
5. BK Ml. Boleslav 7 4 1 2   49:38   9
6. Krkonoše 7 3 1 3   29:42   7
7. Liberec 7 3 0 4   46:37   6
8. HC Benátky n. J. 7 2 1 4   31:34   5
9. Hvězda Praha 7 1 0 6   24:55   2
10. SC Kolín 7 1 0 6   15:61   2
11. Jablonec 7 1 0 6   13:68   2
12. Kobra Praha 7 1 0 6   12:77   2

5. třídy
 1. Hvězda Praha 7 7 0 0  83:18  14
2. Jablonec 7 7 0 0  76:22  14
3. Pardubice 7 6 0 1  50:23  12
4. Letňany 7 4 0 3  42:30   8
5. Krkonoše 7 3 1 3  27:32   7
6. Kobra Praha 7 3 0 4  39:40   6
7. Hr. Králové 7 2 2 3  30:35   6
8. BK Ml. Boleslav 7 3 0 4  25:43   6
9. Liberec 7 2 1 4  26:58   5
10. Benátky n. J. 7 2 0 5  20:40   4
11. SC Kolín 7 1 0 6  18:62   2
12. Dvůr Králové 7 0 0 7  16:49   0

KRAJSKÁ LIGA JUNIORŮ

4. kolo: HC Rakovník – HC Příbram 5:4, Stadion Kutná Hora – HC Berounští Medvědi 3:6, Sp. Vlašim – Sj. Zbraslav 7:6.

1. Vlašim 3 3 0 0 0  27:9   9
2. Beroun 4 3 0 0 1  21:10  9
3. Příbram 3 2 0 0 1  10:8   6
4. Rakovník 4 2 0 0 2  13:29  6
5. Mělník 3 1 0 0 2  14:9   3
6. Zbraslav 4 1 0 0 3  14:24  3
7. Kutná Hora 3 0 0 0 4   7:17  0

KRAJSKÁ LIGA DOROSTU

7. kolo: HC Příbram – Sp. Vlašim 14:2, Stadion Kutná Hora – Velké Popovice 3:6, HC Benešov – HK Kralupy n. Vlt. 6:1, Sj. Zbraslav – SK Černošice 4:10.

1. Benešov 6 6 0 0 0  52:7   18
2. Příbram 6 5 0 0 1  83:21  15
3. Sedlčany 5 3 1 1 0  29:14  12
4. V. Popovice 6 4 0 0 2  27:24  12
5. Kralupy 6 2 1 0 3  17:30   8
6. Černošice 6 2 0 0 4  23:57   6
7. Kutná Hora 6 1 1 0 4  18:31   5
8. Vlašim 7 1 0 1 5  21:45   4
9. Zbraslav 6 0 0 1 5  15:56   1

KRAJSKÁ LIGA ŽÁKŮ

Skupina K

Starší
4. kolo:
Sj. Zbraslav – Berounští Medvědi 3:6, HK Kralupy – Roudnice 13:1, HC Rakovník – Louny 8:2, Tachov/Ml. Lázně – Klatovy nehl.

1. Ber. Medvědi 4 4 0 0 0  33:6   12
2. Rakovník 4 4 0 0 0  23:12  12
3. Kralupy 4 3 0 0 1  31:10   9
4. Tachov/M. Lázně 3 2 0 0 1  12:7    6
5. Roudnice 4 1 0 0 3   7:19   3
6. Zbraslav 4 0 0 1 3   8:15   1
7. Klatovy 3 0 0 1 2   2:15   1
8. Louny 4 0 0 0 4   7:39   0

Mladší

4. kolo: Zbraslav – Ber. Medvědi 3:7, Kralupy – Roudnice 3:8, Tachov/M. Lázně – Klatovy nehl.

1. Ber. Medvědi 3 3 0 0 0  35:6   9
2. Zbraslav 4 3 0 0 1  39:11  9
3. Tachov/M. Lázně 1 1 0 0 0   9:0   3
4. Roudnice 2 1 0 0 1  10:17  3
5. Kralupy 3 1 0 0 2  10:22  3
6. Klatovy 2 0 0 0 2   3:24  0
7. Rakovník 3 0 0 0 3   1:27  0

Skupina L

Starší
6. kolo:
Sp. Vlašim – Tn. Sedlčany 9:7, Česká Lípa – Stadion Poděbrady 5:4 po nájezdech, V. Popovice – Stadion Kutná Hora 9:3.

1. Vlašim 4 4 0 0 0  50:17  12
2. Sedlčany 5 4 0 0 1  46:18  12
3. Benešov 4 3 0 0 1  40:10   9
4. V. Popovice 5 3 0 0 2  27:26   9
5. Kutná Hora 4 1 1 0 2  11:27   5
6. Černošice 4 1 0 0 3  15:14   3
7. Česká Lípa 5 0 1 1 3  13:32   3
8. Poděbrady 5 0 0 1 4  10:68   1

Mladší
6. kolo:
Sp. Vlašim/Milevsko 13:0, Česká Lípa – Stadion Poděbrady 5:3, V. Popovice – Stadion Kutná Hora 9:3.

1. V. Popovice 5 4 0 0 1  46:20  12
2. Vlašim 4 4 0 0 0  40:18  12
3. Poděbrady 4 2 0 0 2  42:14   6
4. Kutná Hora 4 2 0 0 2  27:23   6
5. Česká Lípa 5 2 0 0 3  40:38   6
6. Milevsko 4 2 0 0 2  21:28   6
7. Černošice 4 1 0 0 3  13:31   3
8. Benešov 4 0 0 0 4   4:61   0

Autor: Vlastimil Dudáček

21.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hasičský den v Konopišti si přítomní užili různorodě. Sledovat mohli soutěžení hasičských sborů či vystoupení nejkrásnějších hasiček.
54

Hasiči i hasičky se sešli na Konopišti

Hasičský den na Konopišti zahájili účastníci na Masarykově náměstí v Benešově.
71

OBRAZEM: Hasiči vyšli průvodem z benešovského náměstí

OBRAZEM: Lokomotivy si prohlédli milovníci vlaků ve Vlašimi

Vlašim – Středočeský železniční den se konal nejen v Benešově, ale také ve Vlašimi. Kromě lokomotiv poutala návštěvníky vlašimského vlakového nádraží také výstava o zrušené trati z Trhového Štěpánova do Dolních Kralovic. Netradiční jízdy soupravou InterPanter a RegioShark či historickou lokomotivou „Ušatá" si mohli užít zájemci hned z několika zastávek v okrese.

Telegraf slavil s bývalými členy na pečecké mašince

Pečky /FOTOGALERIE/ - Kapela Telegraf, která v letošním roce slaví 40 let existence, dominovala hudebnímu programu akce Jede, jede mašinka. Ačkoli na místě zahrály mnohem známější formace, právě Telegraf celou akci uzavíral speciálním narozeninovým koncertem.

O historii i spisovatelích pohovořili mezi knihami

Louňovice p. Bl. /FOTOGALERIE/ – Při setkání v louňovické knihovně zavzpomínali na staré časy. Po povídání o historii si někteří připomněli tváře svých blízkých díky dávno zapomenutým fotografiím.

Právě jsme se narodili

Benešov /FOTOGALERIE/ - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků. Tentokrát narozené v 21. týdnu v roce 2017.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies