Trutnov – Benešov 5:6
(3:0, 0:5, 2:1)

Zápas byl jako na houpačce a diváky zvedal ze sedadel. První třetině vládli domácí, vstřelili tři góly a zdálo se být rozhodnuto.

Jenže ihned na začátku druhé části vsítil gól Jonáš a načal neskutečný obrat Benešova, který dvěma góly v oslabení, jedním v přesilovce a jedním ve hře 4 na 4 otočil stav na 3:5.

Domácí zápas nezabalili a ze dvou přesilovek ve třetí třetině vyrovnali. Jenže poslední gólové slovo měl kapitán Benešova Kaňka, krásnou ranou pod víko.

Branky a nahrávky: 9. Chytráček (Malinský), 11. Döme (Dlab), 17. Šejnoha (Chytráček), 44. Procházka (Šimoníček, Antonín), 53. Chytráček (Březina) - 21. Jonáš (Jágr), 28. Jágr (Jonáš), 31. Vacek, 37. Jonáš (Jágr, Kaňka), 39. Jonáš (Jágr, Zeman), 56. Kaňka (Kouba). Rozhodčí: Prchal - Marek, Rybáček. Vyloučení: 4:12. Využití: 2:1. Oslabení: 0:2. Střely na branku: 31:22.

HC Benešov: Rückl - J. Verbík, Zeman, Košatka, R. Verbík, Kouba, Kouřil – Jágr, Kaňka, Jonáš, Vacek, Burda, David, Strnad, Štěpánek, Starec.