Třináctigólovou přestřelku benešovští hokejisté neustáli

Velké Popovice – První přípravný zápas odehráli druholigoví hokejisté Benešova ve Velkých Popovicích. Utkání, které se hrálo netradičně na čtvrtiny po patnácti minutách, se zvrhlo v gólové hody, ve kterých byli úspěšnější domácí hráči.

10.8.2010

Ilustrační foto.Foto: Robin Novák

Velké Popovice – Benešov 7:6

Do netradičně hraného zápasu poslal trenér Benešova Jan Vobecký, v rámci hrubé přípravy, na polovinu zápasu dvě útočné trojice, do zbytku zápasu další dva útoky. Ze šesti obránců zvládli celý zápas jen bratři Jakub a Roman Verbíkové.

Utkání rozjeli benešovští hokejisté na výbornou, rychle se dostali do dvoubrankového náskoku a v polovině zápasu vedli ještě 4:3. Po vystřídání již další dvě pětky nebyly tak úspěšné, prohrály svůj minizápas 2:4, a tak se celkově z výhry radovali domácí 7:6.

Branky Benešova: 1. Kocman (Kaňka), 2. David (Srdínko, R. Verbík), 24. Strnad (J. Verbík, Kaňka), 24. Srdínko (Dvořák, David), 48. Burda (Černý), 49. Bosas (Strnad, Kouba). Čtvrtiny: 2:1, 1:3, 2:0, 2:2.

HC Benešov: Kielus (31. M. Holánek) – J. Verbík, Srdínko (Košatka), R. Verbík, Vondráček (Kouba) – Kaňka, Kocman, L. Holánek – David, Dvořák, Strnad – Bosas, Vacek (Strnad), Burda – Černý, Starec, Sládek.

10.8.2010 VSTUP DO DISKUSE

Neproměněné šance připravily Vlašim o výhru

KRIMI MIX: Řešili násilí a podvody

KRÁTCE: Nový retardér zajišťuje bezpečnou cestu školákům

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

Rozbil kameru, čidlo na světlo a odešel

Benešov - Nejdříve poškodil nade dveřmi kameru a pohybové čidlo na světlo, nakonec odešel z místa pryč. Proto po neznámém muži pátrají benešovští kriminalisté. Pachateli za jeho protiprávní jednání hrozí až jeden rok za mřížemi.

Na Koupáku ve Vlašimi to žije!

Vlašim /FOTOGALERIE/ - Celou letní sezónu, kdy je otevřen bar Na Koupáku ve Vlašimi, jsou zde pořádány o víkendu nejrůznější akce. Jak koncerty kapel, tak i zábavná vystoupení. Během letošních prázdnin se ve Vlašimi představil Banjo Band Ivana Mládka nebo stand up comedy Na stojáka. Poslední výborný koncert obstarala blues rocková a hard rocková kapel Krausberry.

Železným dědkem se stal talent Klabouch

Maršovice – Jeden z nejstarších cyklistických závodů s nepřetržitou tradicí v České republice (32. ročník), nazvaný Železný dědek, ovládl suverénním výkonem obrovský talent české cyklistiky, osmnáctiletý Petr Klabouch. Na start se postavilo 333 cyklistů. Diváci, kteří v hojném počtu přišli závodníky podpořit, byli svědky skvělých výkonů v podání české amatérské špičky.