Baník Sokolov - HC Vodní Lvi Benešov 6:3

Domácí měli raketový nástup a v páté minutě vedli již 2:0, tu druhou branku vstřelili Dobřemysl z přesilovky. Benešov zahrozil ve 13. minutě. Nejprve trefiltyč a potédomácí gólman Jakubal vychytal Jágra v tutové šanci.V závěru třetiny Baníkparádním gólem završil vydařený vstup do utkání.
Divíšek si narazil ukázkově sDobřemyslem a zvýšiljiž na 3:0. V úvodu druhého dějství domácí Vrtek zacinkal na tyč benešovské klece.V polovině zápasu Nový ve velké šancí minul odkrytou branku hostí.Benešov se dočkal o minutu později, kdy zdobré přesilovkové kombinacesnížil na 3:1. Havlíček se trefil po přihrávce kapitánaKaňky aJágra.Na druhé straně se Vrtekjak lasička prosmýkl obranou Benešova, ale stopku mu vystavil výtečný Holánek.Ve 38. minutě hráčská lavice Sokolova dostala 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.JenžeMudrovyse povedl nádherný kousek. Nabral ve vlastním oslabení rychlost jako závodník F1 Sebastian Vettel a vymetl přesně všechny pavouky z Holánkovy šibenice.

V závěrečné třetině stojí za zmínku 49. minuta. Srdínko zle dotíral na lapačku, kde měl puk ve své moci Jakubal, Diblík ho zatím umravnil pouze pohledem. Po pohovoru se sudím Petružálkem se Srdínko Jakubalovi omluvil.V 52. minutěJakubal kuriózní brankou zvýšilna 5:1.Tento stav se příliš nezamlouvalKaňkovi, který za dvacet vteřin korigoval na 5:2.Hosté mohli přidat další branku, ale výborný domácí gólmanJakubal vychytalfantastickyL. Holánka.Hokejový hračička od pánabohaVrtek dokončil sokolovský brankostroj - 6:1.Tečku za utkáním učinil v poslední minutěbenešovský Decsy.Hrdina předchozího okamžiku se stalsmutným hrdinou zápasu. Za úder do oblasti hlavy inkasoval2+10.

"Soupeř z první střely dal branku a pak rozhodčí nesmyslně vyloučil Toužimského, podle mne za čistý zákrok. Hned nato Holánka, a z dvojnásobné přesilovky jsme inkasovali podruhé. Třetí branka padla po naší nedůslednosti našich hráčů před bránou. Ve druhé třetině jsme snížili, soupeře mačkali, ale v poslední minutě nám soupeř ujel a vsítil čtvrtou branku. Přestožejsme prohráli o tři branky, mohli jsme určitě udělat lepší výsledek," řekl poutkání benešovský kapitánMichal Kaňka.

Branky a nahrávky: 2. Račanský, 5. Dobřemysl (Vrtek, Kuncl), 19. Divíšek (Dobřemysl), 40. Mudra (Kuncl), 52. Jakubal, 57. Vrtek (Funk) - 32. Havlíček (Kaňka, Jágr), 52. Kaňka (Jágr, Havlíček), 60. Decsy (Kaňka, Toužimský). Rozhodčí: Petružálek - Šulo, Sentenský. Přesilovky: 9x2, 2+2 - 4x2, 2x2+2, 2x2+10. Využití: 1:1. Oslabení: 1:0. Třetiny: 3:0, 1:1, 2:2.

HC Vodní Lvi Benešov: M. Holánek- J. Verbík, Toužimský, Jágr, Kaňka, Havlíček - Vacek, L. Holánek, Decsy, Zeman,R. Verbík - Fišera, Srdínko (Rittig), Drda, Strnad, Medřický (Šrámek).